همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

احتمالا باگ باشه دوست عزیز.دستگاه مشکل نداره.مال منم بازی فیفا و بتلفید اینجور شد یکی دوبار اما دوباره وارد بازی شدم درست شد.
بنظرم یبار کنسول رو ریستارت کن اگه حل نشد بازی رو حذف کن و دوباره نصب کن.

انجام دادم نشد :(

وضعیت اینترنت یک هفته ای میشه نرمال نیست اصلا...من الان توی شیراز واسه باز کردن بعضی سایتای خارجی مثل گوگل معمولا باید از قند شکن استفاده کنم :|

پس دست به کنسولتون نزنید مشکل از جای همیشگیه

سلام دوستان من امروز یه مشکلی پیدا کردم ... امروز بازی Metro redux برای xone گرفتم چند ساعتی هم بازی کردم .... حالا به یه مرحله از بازی میرسم تا 88 درصد که لود میشه بعدش یه صدایی از دستگاه میاد بیرون و از بازی میپره ! والا تا حالا همچین مشکلی نداشتم با هیچ بازی .... مشکل از دستگاه هست یا بازی؟ اخه برای بازیای دیگه اینجوری نمیشه... لطفا کمک کنید دوستان

- - -ویرایش - - -

بازی رو هم پلمپ خریدم! جالب هم اینجاست اون مرحله ای که گیر میکنه قبلا رفتم بودم بعد از اینکه مردم دوباره خواست لود کنه همچین اتفاقی افتاد!

- - -ویرایش - - -

لطفا زودتر کمک کنید

مشکلت رو به ساپورت XBOX بگو

سلام
من تا هفته بعد میخوام وان بگیرم و قطعا رجیون 1 میگیرم حالا اگه احیانا نداشت و مجبور شدم رجیون 2 بگیرم و چون پروفایلم رجیون 1 هست از نظر دانلود dlc ها به مشکل بر نمیخورم ؟

سلام
من تا هفته بعد میخوام وان بگیرم و قطعا رجیون 1 میگیرم حالا اگه احیانا نداشت و مجبور شدم رجیون 2 بگیرم و چون پروفایلم رجیون 1 هست از نظر دانلود dlc ها به مشکل بر نمیخورم ؟

خیر DLC ها ربطی به ریجن کنسول ندارد

دوستان من یک باندل تایتان فال گرفتم. کده بازی رو زدم و الان تو مرحله ی installing هستش. میخواستم بدونم اگر الان بازی رو کرایه کنم و با دیسک نصب کنم بدون دیسک هم اجرا میشه یا حتما باید دانلود کنم؟

دوستان من یک باندل تایتان فال گرفتم. کده بازی رو زدم و الان تو مرحله ی installing هستش. میخواستم بدونم اگر الان بازی رو کرایه کنم و با دیسک نصب کنم بدون دیسک هم اجرا میشه یا حتما باید دانلود کنم؟

میتونی از روی دیسک نصب کنی بعد بدون دیسک اجرا کنی...

یعنی میشه بعد خرید وان من دوسه تا بازی ازیکی بگیرم ونصب کنم بعد دیسک هارو برگردونم به خودش وبدون دیسک بازی هارو اجرا کنم؟فک نکنم بشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or