همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
XBOX ONE

این یکی که عکسشو گذاشتی خیلی صدا من خودم ترانس یخچالی رو پیشنهاد می کنم

ولی قیافه آبرومندانه تری داره مال زیر میز یا در جوار میز تا یه ترانس یخچالی فقط هم 30 35 تومان اختلاف قیمت دارن با هم:d

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
ولی قیافه آبرومندانه تری داره مال زیر میز یا در جوار میز تا یه ترانس یخچالی فقط هم 30 35 تومان اختلاف قیمت دارن با هم:d

من اول اینو گرفتم جوری صدا میداد که نمیتونستم بخوابم :|

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
سلام.
دوستان میشه یه راهنمایی بکنین.
الان کنسولمو روشن کردم و میخوام انلاین بازی کنم اما داخل هیچ بازی نمیره.تصویر سیاه میشه و همینجور میمونه وقتی به نت وصل هستم.یکم عجیبه واسم.اما وقتی افلاین میخوام بازی کنم هیچ مشکلی نداره و فیفا راحت اجرا میشه.
تا حالا واسه کسی پیش اومده؟
ربطی به سرور ماکروسافت یا اینترنت یا باگی چیزی نداره؟
کنسولو یبار خاموش روشن کردم بازم همونجوره.

دوست عزیز، اگر تا به حال به اینترنت متصل نشده باشید(آپدیت اول بازی رو نگرفته باشید) و فقط آفلاین بازی کردید. کنسول اول آپدیت بازی رو میگیره و موقع دانلود آپدیت، اجازه بازی کردن رو تا یه درصد مشخصی نمیده(یعنی مثلا باید 65 درصد از آپدیت رو بگیره تا شما بتونی بازی کنی) در غیر اینصورت مشکلی مثل مشکل شما به وجود می آد. پس باید ابتدا آپدیت بازی رو بگیرید بعد بازی کنید.
دستگاه مشکلی نداره، خیالتون راحت باشه

maziar_1939

کاربر سایت
Jul 29, 2009
90
رفقا یکیتون که ریجن۱ دارین لطف میکنین یه عکس از قسمت مشخصات برقی که روی آداپتور کنسول نوشته بگیرید و برام بفرستید؟
واسه خرید ترانس باید مشخصات دقیقشو بدونم...

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,415
نام
بابک
رفقا یکیتون که ریجن۱ دارین لطف میکنین یه عکس از قسمت مشخصات برقی که روی آداپتور کنسول نوشته بگیرید و برام بفرستید؟
واسه خرید ترانس باید مشخصات دقیقشو بدونم...

عزيز از كجا ميخواى بخرى؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
دوستان مال XBOX ONE آداپتور 220 که 110 میکنه برق رو بهتره یا ترانس که 220 رو 110 ولت میکنه؟

03159853888916931435.jpg
اداپتور ماله خود ایکس باکس وان مستقیم 220 ولت رو به 20ولت میبره اداپتور ریجن 2! اما ترانس 220 رو به 110 پایین میاره و بعد این 110 رو به اداپتور میده و اداپتور 110 هم اونو به 20 ولت کاهش میده!
بخاطر کاهش 200 ولتی که اداپتور ریجن 2 انجام میده صدا و گرمای زیاد تری داره

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
مسعود جان اين كيت چند هست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE!
کیت شارژ های اصلی ایکس باکس وان قیمتش 130 تومن هستش! و این باتری ها با فناوری نانو ساخته شدند! بنده با اتصال هدست استریو تا 1/5 روز دسته ام شارژ داره و بدون اتصال هدست استریو تا 4 روز شآرژ داره!
شارژر های دیگه هم هستش که 1200mh هستن و قیمتشون 30 هزار تومن هستن اما کیفیت خیلی پایین تری نسبت به کیت شارژ دارن!

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
نخیر شایان جان
آداپتور های اصل که روی خود کنسول ریجن 2 هستن بدون هیچ صدا و مشکلی کار میکنن و فرقی با مال ریجن 1 ندارن اما آداپتور هایی که جداگونه فروخته میشن و آرم X روشون نیست (مثل همینی که تو عکسه) فیک هستن و سر و صدای زیادی تولید میکنن و مشکل زیاد دارن
در کل یا ریجن 2 بگیر یا اگه ریجن 1 میگیری ترانس براش بخر نه آداپتور فیک

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
دوست عزیز، اگر تا به حال به اینترنت متصل نشده باشید(آپدیت اول بازی رو نگرفته باشید) و فقط آفلاین بازی کردید. کنسول اول آپدیت بازی رو میگیره و موقع دانلود آپدیت، اجازه بازی کردن رو تا یه درصد مشخصی نمیده(یعنی مثلا باید 65 درصد از آپدیت رو بگیره تا شما بتونی بازی کنی) در غیر اینصورت مشکلی مثل مشکل شما به وجود می آد. پس باید ابتدا آپدیت بازی رو بگیرید بعد بازی کنید.
دستگاه مشکلی نداره، خیالتون راحت باشه

مرسی دوست عزیز اما من هرروز انلاین بازی میکنم حدود 2 ماههوو اولین باره.
سرچ کردم چندجا نوشته بود xbox live مشکل داره یکم.
اپدیتاشو همه انجام دادم و فکر کنم اگه اپدیت نکنی اصلا نمیذاره وارد بازی شی.درسته؟
امروز صبح تست کردم دیدم درست شده.مرسی عزیز.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر