همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
با سلام..یه سوال که جوابش واسم خیلی مهمه!! من شنیدم وقتی بازی رو روی xbox one نصب میکنیم وقتی که به لایو وصل بشیم واون بازی توی دستگاه نباشه( و بازی دیگه ای رو به صورت آنلاین بازی کنیم)دستگاه آپدیته اون بازیه که توی دستگاه نیست رو دانلود میکنه..آیا این گفته صحت داره؟؟و اگر صحت داره آیا گزینه ای هست که کلا آپدیته اتوماتیک رو تیکشو برداریم؟
بازی ها بدون دیسک که اجرا نمیشن!
شما میتونید بازی رو آنلاین نصب کنی و آپدیت هاش رو انجام بدی و هم میتونی آفلاین نصب کنی که آپدیتش نکنی!

hell boy2

کاربر سایت
May 8, 2011
96
سلام خدمت همگی. من میخام X1 بگیرم. حالا واسه خرید به چه چیزایی توجه کنم؟؟ تاریخ ساخت کنسول؟؟ از کجا بفهمم ریجن چنده؟(ریجن 2 میخام) چطور بفهمم دستگاه آکبند هست؟؟ بعد این بدون کینکت وارد بازار شده دیگه آره؟؟رو جعبش نوشته بدون کینکته یا با کینکت؟؟
اگه چیزه مهمه دیگه ای هم هست لطفا راهنمایی کنید. مرسی. ببخشید سوال تکراریه. یکی پیدا کردم بدون کینکت میده 1.500 میخام زود بگیرم ازش

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
سلام خدمت همگی. من میخام X1 بگیرم. حالا واسه خرید به چه چیزایی توجه کنم؟؟ تاریخ ساخت کنسول؟؟ از کجا بفهمم ریجن چنده؟(ریجن 2 میخام) چطور بفهمم دستگاه آکبند هست؟؟ بعد این بدون کینکت وارد بازار شده دیگه آره؟؟رو جعبش نوشته بدون کینکته یا با کینکت؟؟
اگه چیزه مهمه دیگه ای هم هست لطفا راهنمایی کنید. مرسی. ببخشید سوال تکراریه. یکی پیدا کردم بدون کینکت میده 1.500 میخام زود بگیرم ازش
سلام
1-تاریخ ساخت کنسول رو جعبه زده نشده و مهم هم نیست تاریخ ساخت برای PS4 مطرح هست نه وان برا وان اهمیت نداره این موضوع
2-بالای جعبه که بارکد رو زده اسم کشور + نوشته PAL هستش مثلا برا من زده بود IT Italy HDWR PAL
2-3 تا پلمپ گرد و محکم روی قسمتی که جعبه باز میشه هست
4-بدون کینکت هم هست تو بازار و از عکسش مشخصه (عکس کینکت نداره)
5-چیزای مهم همینا بود دیگه برا خرید وان همین که مطمئن شمی پلمپه و ریجن 2 هست کفایت میکنه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,776
نام
محمد
دوستان اینجا تاپیک Xbox One هست، در مورد مقایسه دو کنسول یا اینکه کدوم کنسول رو بخرم و کدوم بهتره و اینا لطفا به تاپیک های مربوطه مراجعه کنید :D

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
دوستان اینجا تاپیک Xbox One هست، در مورد مقایسه دو کنسول یا اینکه کدوم کنسول رو بخرم و کدوم بهتره و اینا لطفا به تاپیک های مربوطه مراجعه کنید :D

سلام کدوم تاپیک آقا مدیر میشه لینک بدی مرسی؟

والا دیدم تاپیک XBOX هستش همه دارن گفتم نظرشون رو بپرسم :d

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام
من یه مشکل تو اتصال به لایو دارم.. X one .. به لایو وصل میشه اما تو آپدیت بازی ها مشکل داره.. تا 100% میره جلو بعد ارور 0x800 میده
check connection که مینویسه : "الان وصلم اما بعضی سرویس ها با مشکل مواجهه" social and gamig و xbox live core

([{•}])([{•}])

کاربر سایت
Aug 21, 2014
121
نام
Shayan Vaziri
سلام
من یه مشکل تو اتصال به لایو دارم.. X one .. به لایو وصل میشه اما تو آپدیت بازی ها مشکل داره.. تا 100% میره جلو بعد ارور 0x800 میده
check connection که مینویسه : "الان وصلم اما بعضی سرویس ها با مشکل مواجهه" social and gamig و xbox live core
عزیزم یا تو سرویستون تایم اوت دارین یا اینترنتتون نمیتونه با سرورهای امنیتی ایکس باکس وان که به بخش گیمینگش ارتباط داره وصل شه ! شما میتونید اوایل صبح ساعت 5 بامداد تا ساعت 10 صبح تست کنید اون موقع کیفیت اینترنت خیلی خوبه و خبری از این مشکلات نیست!
اسپم:متاسفانه تلفات داشتیم این چند روزه بنده پروفایل 4 سالمو از دست دادم ! :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر