همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

پس یه کنسول1500بایه دسته200تومن وحداقل باتو تا بازی400تومن کلا میشه2100حالا کینکت هم بخام میشه2500!!!خدایا توبه
کاش ارزون تر شه
فک کنم بازی دست2 بهتره

پس یه کنسول1500بایه دسته200تومن وحداقل باتو تا بازی400تومن کلا میشه2100حالا کینکت هم بخام میشه2500!!!خدایا توبه
کاش ارزون تر شه
فک کنم بازی دست2 بهتره

من اخرین قیمتی که از ایکس باکس وان بدون کینکت دارم 1800 هست....و باکینکت 2100

شما اگر بدون کینکت بگیری و یه دسته هم بگیری + 2 تا بازی نو اورجینال میشه

1800+200+400=2400

من اخرین قیمتی که از ایکس باکس وان بدون کینکت دارم 1800 هست....و باکینکت 2100

شما اگر بدون کینکت بگیری و یه دسته هم بگیری + 2 تا بازی نو اورجینال میشه

1800+200+400=2400
منظورت قیمت باندل هست هست معمولی؟
2100:-o الان که 1700 حالا یک ساعتی هم چونه بزنی برسونیش به 1650(با کینکت)

خب ظاهرا مایکروسافت یه برنامه مفصلی برای عرضه ایکس باکس وان در چین داره و یه تعداد خیلی زیادی کنسول آماده کرده برای فروش در این کشور . از دو منظر که به این قضیه نگاه کنیم خیلی خوبه : اول این که فروش خوبش در چین میتونه مایکروسافت رو از این رکود بیاره بیرون و دوم هم اینکه با عرضه این کنسول در چین هکر های چینی هم فعال میشن و ایکس باکس وان احتمال هک شدنش به شدت میره بالا .

منظورم اینه کینکت وان روشما200تومن حساب کردین ولی بالای300تومنه
من دارم قیمت اضفهان رو بهت میدم شما حساب میکنی کینکت چند در میاد؟:|کینکت ر که جدا نمیفروشن که حساب میکنی؟
منظورت قیمت باندل هست هست معمولی؟
2100:-o الان که 1700 حالا یک ساعتی هم چونه بزنی برسونیش به 1650(با کینکت)

داداش ایکس باکس ریجن 1 با کینکت 2100 ...من از خوده فروشگاه معتبر تو اصفهان هر روز میپرسم....چون چند وقتی هم کار میکردم تو اون فروشگاه قیمت واقعی بهم میدن......

بدون کینکت هم 1800 میدن.....

بازی هم آکبند 205 هزار تومن

- - -ویرایش - - -

خب ظاهرا مایکروسافت یه برنامه مفصلی برای عرضه ایکس باکس وان در چین داره و یه تعداد خیلی زیادی کنسول آماده کرده برای فروش در این کشور . از دو منظر که به این قضیه نگاه کنیم خیلی خوبه : اول این که فروش خوبش در چین میتونه مایکروسافت رو از این رکود بیاره بیرون و دوم هم اینکه با عرضه این کنسول در چین هکر های چینی هم فعال میشن و ایکس باکس وان احتمال هک شدنش به شدت میره بالا .

به نظره من هک بشه....هم خوبه هم نه ولی اگر هک بشه من هک شده میگیرم ...ولی فقط امیدوارم آنلاین بشه بازی کردن منظورم مثله 360 هست....کلی جمع نشه...ولی خوب اگر هک شدن باعث خداحافظی با انلاین بازی کردن میشه ...به نظره من زیاد خوب نمیشه

فرق رجیون 1 و 2 و اونی که کارتنش مشکی هست چیه ؟

اون کارتون مشکی ها که ویژه 2013 بود تمام شد و رفت.. ریجن یک مال آمریکاست و نیاز به یه آداپتور دیگه داره.. ریجن دو برای اروپاست و نیاز به آداپتور نداره ولی گرون تره:)

فرق رجیون 1 و 2 و اونی که کارتنش مشکی هست چیه ؟
ریجن 1 برق مصرفیش 100 ولت هست که یا باید براش تبدیل 110 به 220 ولت بگیری یا یه پاور بریک بگیری که 220 ولت باشه
ولی ریجن 2 دیگه احتیاجی به تبدیل یا پاور بریک نداره چون برق مصرفیش 220 ولت هست و تو خود جعبه آداپتور 220 ولت هست
اون جعبه مشکیا day one هستن که میشن ماله روز لانچ وان

با سلام..یه سوال که جوابش واسم خیلی مهمه!! من شنیدم وقتی بازی رو روی xbox one نصب میکنیم وقتی که به لایو وصل بشیم واون بازی توی دستگاه نباشه( و بازی دیگه ای رو به صورت آنلاین بازی کنیم)دستگاه آپدیته اون بازیه که توی دستگاه نیست رو دانلود میکنه..آیا این گفته صحت داره؟؟و اگر صحت داره آیا گزینه ای هست که کلا آپدیته اتوماتیک رو تیکشو برداریم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or