همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
Xbox One Special Edition Armed Forces Wireless Controller and Stereo Headset

coming this October

Controller = $64.99
Headset = $89.99

17851171688166772444.jpg

pedram mafi

کاربر سایت
Jul 14, 2014
4
سلام دوستان

منم به جمعتون پیوستم بین پلی 4 و ایکس باکس وان دو دل بودم اخرم جفتشو گرفتم اما نمیدونم چرا ولی با وان بیشتر حال کردم شاید به خاطر دسته خوش دستشه کسانی هم که بین این کنسول دو دلن وان رو بهشون پیشنهاد میکنم.

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
سلام دوستان

منم به جمعتون پیوستم بین پلی 4 و ایکس باکس وان دو دل بودم اخرم جفتشو گرفتم اما نمیدونم چرا ولی با وان بیشتر حال کردم شاید به خاطر دسته خوش دستشه کسانی هم که بین این کنسول دو دلن وان رو بهشون پیشنهاد میکنم.
پول یامفت داشتی رفتی ps4 گرفتی؟x1 ارضات نمیکرد برادر من؟ای بابا ادم بعضی چیزا رو میبینه افسردگی مضمن میگیره.والله به قران

pedram mafi

کاربر سایت
Jul 14, 2014
4
پول یامفت داشتی رفتی ps4 گرفتی؟x1 ارضات نمیکرد برادر من؟ای بابا ادم بعضی چیزا رو میبینه افسردگی مضمن میگیره.والله به قران

نه داداش پول یا مفت نداشتم من و داداشم جفتمون شاغلیمو 10 ماه هم پس انداز کردیم اما عشق گیمیم دیگه شرمنده با روحیه شما اشنا نبودم دفعه بعد یه جور دیگه میحرفم افسرده نشی عزیزم دعوا نداریم که :)

این بحثم کش ندین دیگه تاپیک منحرف نشه
شب بخیر :)

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
دوستان یه سوال!:d
توی X360 یه حالتی بود وقتی یه چیزی رو می‌زاشتی دانلود کنسول رو که خاموش می‌کردی نیمه روشن می‌موند تا دانلود تموم شه بعد خودش خاموش می‌شد. وان نمی‌شه این جوری؟:d

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
دوستان یه سوال!:d
توی X360 یه حالتی بود وقتی یه چیزی رو می‌زاشتی دانلود کنسول رو که خاموش می‌کردی نیمه روشن می‌موند تا دانلود تموم شه بعد خودش خاموش می‌شد. وان نمی‌شه این جوری؟:d
بله میشه،برو sitting قسمت power اونجا کنسولو رو حالت instand on بذار.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر