همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
خواهش میکنم.حتما با پشتیبانی صحبت کنید.dns شرکت رو بگو برات set کنند.(نه با dns شرکت sign in نمیشه)
کنسول هم خاموش روشن کن با energy saving تا nat type باز بشه.
من صبانت دارم.با dns
17822.122.100
راحت وصل میشم.
میتونی به پشتیبانی بگی که ip تو تغییر بدند.(با روشن خاموش کردن مودم ip تغییر میکنه ولی باز با پشتیبانی صحبت کن و بگو مشکلتو)
ممنون مشکلم حل شد ،ظاهرا مشکل از اپدیت اخری خود مودمه که از سمت شرکت شده، زنگ زدم اومدن مودمو عوض کردن درست شد!!!!

ryse son of roma

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1,278
درود
دوستان کسی ایکس باکس وان رو جی تگ کرده وتست گرفته تو منابع خارجی دیدم از طریق فریوم این کار رو کردند

فریوم جی تگ هم برای دانلود قرار داده شد ه ( هر چند در پشتی کش همچنان باقی هست )

لینک منبع به علاوه دانلود و آموزش

XboxJTag - Xbox One JTag & Xbox 360 JTag Homebrew

لینک فریوم جی تگ

447.93 MB file on MEGA

آموزش :

Step 2: Extract the file using 7zip or WinRAR.

Step 3: Create a folder named “XBOX” and within folder create another folder named “XMOD”.

Step 4: Move “XBOXMOD.PKG” file to the directory “XMOD” that you created on the USB Stick.

Step 5: Plug the USB into your Xbox One console.

Step 6: Navigate to the “Setting Tab”, choose “System Update”.

Step 7: It will say it found “Xbox One JTAG Mod v1.01” and choose OK.

Step 8: Accept user “terms and condition” and install “Update”.

Step 9: It will take around 10-15 minutes to depend on your console to be completed. Be sure, your Xbox One will beep 3 times and then shut down.

Step 10: Power up your Xbox One console.

Step 11: Go to Setting > System Update > System Information. You will see the Xbox One JTAG version.

ryse son of roma

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1,278
جالبه ونیازه تو این گرونی می شه داداش ترجمشو پیدا کنی من تو گوگل ندیدم
من فایل دانلود کردم اما پسورد میزنه اشتباه

ترجمه ماشینی گوگل

مرحله 2: فایل را با استفاده از 7zip یا WinRAR استخراج کنید.
مرحله 3: پوشه ای به نام "XBOX" ایجاد کنید و در داخل پوشه پوشه دیگری به نام "XMOD" ایجاد کنید.
مرحله 4: پرونده "XBOXMOD.PKG" را به فهرست "XMOD" که در USB Stick ایجاد کرده اید منتقل کنید
. مرحله 5: USB را به کنسول Xbox One متصل کنید.
مرحله 6: به "Setting Tab" بروید ، "System Update" را انتخاب کنید.
مرحله 7: می گوید "Xbox One JTAG Mod v1.01" را پیدا کرده و تأیید را انتخاب کنید
. مرحله 8: "شرایط و قوانین" کاربر را بپذیرید و "بروزرسانی" را نصب کنید.
مرحله 9: بستگی به تکمیل کنسول شما حدود 10-15 دقیقه طول می کشد. مطمئن باشید Xbox One شما 3 بار بوق می زند و سپس خاموش می شود.
مرحله 10: کنسول Xbox One خود را روشن کنید.
مرحله 11: به Setting> System Update> System Information بروید. نسخه Xbox One JTAG را مشاهده خواهید کرد

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی

ترجمه ماشینی گوگل

مرحله 3: پوشه ای به نام "XBOX" ایجاد کنید و در داخل پوشه پوشه دیگری به نام "XMOD" ایجاد کنید.
مرحله 4: پرونده "XBOXMOD.PKG" را به فهرست "XMOD" که در USB Stick ایجاد کرده اید منتقل کنید
مرحله 9: بستگی به تکمیل کنسول شما حدود 10-15 دقیقه طول می کشد. مطمئن باشید Xbox One شما 3 بار بوق می زند و سپس خاموش می شود.
مرحله 11: به Setting> System Update> System Information بروید. نسخه Xbox One JTAG را مشاهده خواهید کرد
ممنونم فقط تمام بازیا رو می تونه اجرا کنه یا مثل پلی ۴ محدودیت داره فقط ورژن خاصیه ؟

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی

ترجمه ماشینی گوگل

جالب اینه که با این جیتک نرم افزاری حتی می شه انلاین وصل شود و مشکل بن رو نداره و جالب تر اینجاست حتی بازیا از طریق usbو هارد اکسترنال هم اجرا می شن و نکته خیلی خفن دسترسی نامحدود به تمام بازیای نسل ۶ و ۷ و ۸ و میان نسلی و تمام بازیای استور ماکروسافت رو دارید باید منتطر موند تا دید

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
درود
دوستان کسی ایکس باکس وان رو جی تگ کرده وتست گرفته تو منابع خارجی دیدم از طریق فریوم این کار رو کردند

فریوم جی تگ هم برای دانلود قرار داده شد ه ( هر چند در پشتی کش همچنان باقی هست )

لینک منبع به علاوه دانلود و آموزش

XboxJTag - Xbox One JTag & Xbox 360 JTag Homebrew

لینک فریوم جی تگ

447.93 MB file on MEGA

آموزش :

Step 2: Extract the file using 7zip or WinRAR.

Step 3: Create a folder named “XBOX” and within folder create another folder named “XMOD”.

Step 4: Move “XBOXMOD.PKG” file to the directory “XMOD” that you created on the USB Stick.

Step 5: Plug the USB into your Xbox One console.

Step 6: Navigate to the “Setting Tab”, choose “System Update”.

Step 7: It will say it found “Xbox One JTAG Mod v1.01” and choose OK.

Step 8: Accept user “terms and condition” and install “Update”.

Step 9: It will take around 10-15 minutes to depend on your console to be completed. Be sure, your Xbox One will beep 3 times and then shut down.

Step 10: Power up your Xbox One console.

Step 11: Go to Setting > System Update > System Information. You will see the Xbox One JTAG version.

سرکاریه وقت خودتون تلف نکنید...

ryse son of roma

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1,278
جالب اینه که با این جیتک نرم افزاری حتی می شه انلاین وصل شود و مشکل بن رو نداره و جالب تر اینجاست حتی بازیا از طریق usbو هارد اکسترنال هم اجرا می شن و نکته خیلی خفن دسترسی نامحدود به تمام بازیای نسل ۶ و ۷ و ۸ و میان نسلی و تمام بازیای استور ماکروسافت رو دارید باید منتطر موند تا دید
منم تست نکردم ولی نه میشه تائید کرد نه رد
اگر پسورد فایل مشکل نداشت امتحانش ضرر نداشت

لینک یو توب
سایت معروف ردیت هم اذعان کرده

تا کنون حالت های سخت افزاری واقعی مانند JTag / RGH در Xbox 360 وجود ندارد. شما می توانید با فعال کردن تنظیمات توسعه دهنده ، Xbox One خود را به یک کنسول توسعه دهنده تغییر دهید. سپس می توانید برنامه ها / بازی ها را برای آن کدگذاری کنید ، اما در مقایسه با بهره برداری های نرم افزاری PS4 هنوز بسیار محدود است. اگر یک حالت سخت افزاری برای Xbox One وجود داشته باشد ، تا قبل از چرخه حیات Xbox One منتشر نمی شود یا اینکه بسیار خصوصی خواهد ماند.

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
فکر نمی کنم واقعی باشه. JTAG اصولا کار سخت افزاریه مگه میشه با یه USB به این راحتی؟!
تد وامنتا که گویا واقعیته
منم تست نکردم ولی نه میشه تائید کرد نه رد
اگر پسورد فایل مشکل نداشت امتحانش ضرر نداشت

لینک یو توب
سایت معروف ردیت هم اذعان کرده

تا کنون حالت های سخت افزاری واقعی مانند JTag / RGH در Xbox 360 وجود ندارد. شما می توانید با فعال کردن تنظیمات توسعه دهنده ، Xbox One خود را به یک کنسول توسعه دهنده تغییر دهید. سپس می توانید برنامه ها / بازی ها را برای آن کدگذاری کنید ، اما در مقایسه با بهره برداری های نرم افزاری PS4 هنوز بسیار محدود است. اگر یک حالت سخت افزاری برای Xbox One وجود داشته باشد ، تا قبل از چرخه حیات Xbox One منتشر نمی شود یا اینکه بسیار خصوصی خواهد ماند.
باید دید و صبر کرد فعلا

mrsamsum

کاربر سایت
Apr 3, 2017
29
نام
سام
دوستان یه سوال داشتم
من و دوستم میخوایم pes2021 رو با هم از طریق خرید یک اکانت اشتراکی باهم انلاین بازی کنیم باید چیکار کنیم ؟ و چه اکانتی استفاده کنیم

• Like
Reactions: Sega_genesis

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
دوستان یه سوال داشتم
من و دوستم میخوایم pes2021 رو با هم از طریق خرید یک اکانت اشتراکی باهم انلاین بازی کنیم باید چیکار کنیم ؟ و چه اکانتی استفاده کنیم
یکی روی اکانتش بازی رو بخره
نفر دوم نیز اکانت بازی خریداری شده را روی دستگاه خودش وارد کنه
کسی که اکانت روی دستگاهش هوم شده آفلاین و آنلاین می تونه بازی کنی
نفر دوم فقط می تونه آنلاین بازی کنه

mrsamsum

کاربر سایت
Apr 3, 2017
29
نام
سام
یکی روی اکانتش بازی رو بخره
نفر دوم نیز اکانت بازی خریداری شده را روی دستگاه خودش وارد کنه
کسی که اکانت روی دستگاهش هوم شده آفلاین و آنلاین می تونه بازی کنی
نفر دوم فقط می تونه آنلاین بازی کنه
پس همزمان هر جفتمون با یه اکانت میتونیم انلاین باشیم و باهم بازی کنیم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر