همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

morypory

کاربر سایت
Feb 7, 2021
23
درود بر شما منم یک سوال مشابه داشتم من اکانت game pass دارم و یکی از دوستام کنسولش را داده بهم آیا می توانم آکانت خودم را روی اون یکی کنسول فعال کنم و براش بازی نصب کنم آکانت من یا کنسولم بن نمی شه

• Like
Reactions: Sega_genesis

Arash.89

کاربر سایت
Aug 12, 2020
15
سلام.راهی هست که بشه از صفحه ایکس باکس در حالت آفلاین بیشتر از ۱۰ دقیقه فیلم گرفت و به فلش منتقل کرد یا به چیز دیگه ای به جز فلش.فقط بشه از ایکس باکس بیرونش آورد.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Arash.89

کاربر سایت
Aug 12, 2020
15
یه سوال دیگه.با هارد اکسترنال میشه حافظه one s رو زیاد کرد؟و اگه میشه روش این بازی های اکانتی آفلاین که مغازه ها میریزن روش اجرا میشه؟آخه ایکس باکس من ۵٠٠ گیگ هست حافظش کمه.

Arash.89

کاربر سایت
Aug 12, 2020
15
یه سوال دیگه.با هارد اکسترنال میشه حافظه one s رو زیاد کرد؟و اگه میشه روش این بازی های اکانتی آفلاین که مغازه ها میریزن روش اجرا میشه؟آخه ایکس باکس من ۵٠٠ گیگ هست حافظش کمه.
میخام یه هارد ۲ ترا بگیرم

Arash.89

کاربر سایت
Aug 12, 2020
15
یه سوال دیگه به نظرتون بهتره ازین گیم پس ارزونایی که توی تلگرام میفروشن بگیرم بهتره یا اینکه بدم بیرون با اکانت بازی بریزن؟ازینا که نباید آنلاین شی.واسه اینم میگم که از تلگرام چون گیمپس جاهای دیگه گرون میدن.سوال اصلی من اینه:گیمپس بهتره یا اینایی که با اکانت می ریزن؟

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
سلام.راهی هست که بشه از صفحه ایکس باکس در حالت آفلاین بیشتر از ۱۰ دقیقه فیلم گرفت و به فلش منتقل کرد یا به چیز دیگه ای به جز فلش.فقط بشه از ایکس باکس بیرونش آورد
اگر تلویزیونت ساپورت کنه، فلش وصل کن با تی وی رکورد کن، راه دیگه ای نداره اگر باید حتما آفلاین باشی

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
درود بر شما منم یک سوال مشابه داشتم من اکانت game pass دارم و یکی از دوستام کنسولش را داده بهم آیا می توانم آکانت خودم را روی اون یکی کنسول فعال کنم و براش بازی نصب کنم آکانت من یا کنسولم بن نمی شه
اگر با اکانت خودت بازی ها رو انجام میدی(منظور همین اکانتی هستش که میگی گیم پس داره)، میتونی تو کنسول دوستت ساین شی، اکانت رو هوم کنی، بعد دیگه اون احتیاجی نداره به ساین کردن اکانت شما، حتی شما بعدش میتونی ریموو کنی اکانتت رو و شما هم مشکلی برای بازی با اکانت شخصیت پیش نمیاد روی کنسول خودت

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
درود
دوستان کسی ایکس باکس وان رو جی تگ کرده وتست گرفته تو منابع خارجی دیدم از طریق فریوم این کار رو کردند

فریوم جی تگ هم برای دانلود قرار داده شد ه ( هر چند در پشتی کش همچنان باقی هست )

لینک منبع به علاوه دانلود و آموزش

XboxJTag - Xbox One JTag & Xbox 360 JTag Homebrew

لینک فریوم جی تگ

447.93 MB file on MEGA

آموزش :

Step 2: Extract the file using 7zip or WinRAR.

Step 3: Create a folder named “XBOX” and within folder create another folder named “XMOD”.

Step 4: Move “XBOXMOD.PKG” file to the directory “XMOD” that you created on the USB Stick.

Step 5: Plug the USB into your Xbox One console.

Step 6: Navigate to the “Setting Tab”, choose “System Update”.

Step 7: It will say it found “Xbox One JTAG Mod v1.01” and choose OK.

Step 8: Accept user “terms and condition” and install “Update”.

Step 9: It will take around 10-15 minutes to depend on your console to be completed. Be sure, your Xbox One will beep 3 times and then shut down.

Step 10: Power up your Xbox One console.

Step 11: Go to Setting > System Update > System Information. You will see the Xbox One JTAG version.
کسی هست این کار رو کرده باشه؟
من فایلش رو دانلود کردم و رو فلش هم ریختم، ولی میترسم متصل کنم به ایکس باکسم
توی سایتش هم رفتم، فیدبک ها رو دیدم و همه کلی حال کردن و تشکر کردن که عالیه و جواب داده

آخرین ویرایش:

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
توی سایتش هم رفتم، فیدبک ها رو دیدم و همه کلی حال کردن و تشکر کردن که عالیه و جواب داده

هک شده xbox one ؟

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
فیکه. سایت دیگم دیدین هک میکرد فیکه

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر