همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

می خواستم برای گیرز ایکسباکس بخرم که پشیمون شدم.
در کل مزیت ایکسباکس بر پلی استیشن چی هست؟

گیم پد ایکس باکس برتری داره به Dualshock 4 , به 3 دلیل
1- هم از نظر خوش دستی و بازی کردن باهاش - بخصوص بازیا شوتر با گیم پد ایکس باکس خیلی خیلی خیلی بهتره ( اگر شوتر باز باشید یا fps باز )
2- از نظر کیفیت و دوام کنترل ها xbox خیلی بهترن - دوستا خودم ps4 دارن دست هاشون زود خراب شده اما ایکس باکس بهتره
3- از نظر طراحی و زیبایی سنجی بازک گیم پد ایکس باکس بهتره

از دیدگاه بعدی سرور ها آنلاین بازی کردن و مولتی بازی کردن xbox one خیلی خیلی بهتر از ps4 ه

اینو در نظر بگیرید سونی و نینتندو ژاپنی هستن , مایکروسافت تنها کنسول ساز غربی هست که کنسل هاش باب طبع جوانان و گیمر ها غربیه - سبک علاقه گیمری ها ایرانی هام به غربی ها نزدیک تره - هم از نظر گیم - هم از نظر خود ابهت کنسول - هم از نظر خدمات آنلاین

گیم پد ایکس باکس برتری داره به Dualshock 4 , به 3 دلیل
1- هم از نظر خوش دستی و بازی کردن باهاش - بخصوص بازیا شوتر با گیم پد ایکس باکس خیلی خیلی خیلی بهتره ( اگر شوتر باز باشید یا fps باز )
2- از نظر کیفیت و دوام کنترل ها xbox خیلی بهترن - دوستا خودم ps4 دارن دست هاشون زود خراب شده اما ایکس باکس بهتره
3- از نظر طراحی و زیبایی سنجی بازک گیم پد ایکس باکس بهتره

از دیدگاه بعدی سرور ها آنلاین بازی کردن و مولتی بازی کردن xbox one خیلی خیلی بهتر از ps4 ه

اینو در نظر بگیرید سونی و نینتندو ژاپنی هستن , مایکروسافت تنها کنسول ساز غربی هست که کنسل هاش باب طبع جوانان و گیمر ها غربیه - سبک علاقه گیمری ها ایرانی هام به غربی ها نزدیک تره - هم از نظر گیم - هم از نظر خود ابهت کنسول - هم از نظر خدمات آنلاین
کامل و عالی پاسخ دادید تشکر و واسه اینکه نظرم اسپم نشه مایکرو ساپورت نرم افزاری عالی داره به کنسولش نسبت به ps4

• Like
Reactions: bazicon
سلام
چطور می تونم ویزا کارت 1 دلاری برای ثبت در سایت xbox بخرم ؟
این سایتی که تو گوگل " ویزا کارت 1 دلاری " رو سرچ می کنم، اصلا جواب نمی دند.

سلام دوستان خسته نباشید.

من میخواستم xone تهیه کنم. صفحات تاپیک رو که چک میکردم دوستان صحبتی راجب به کردیت کارت و ... میکردن جریانش چی هست؟

و این که شنیدم وارد شدن به live خیلی حجم اینترنت رو میبره. راه حلی واسش نیست؟

سپاس گزار میشم راهنمایی کنید.

سلام دوستان خسته نباشید.

من میخواستم xone تهیه کنم. صفحات تاپیک رو که چک میکردم دوستان صحبتی راجب به کردیت کارت و ... میکردن جریانش چی هست؟

کردیت کارت برای بازی های بکوارد و. بازی های 360 هست رو X1 کع مثلا برای خرید باید یک کردیت کارت 1 دلاری بزنی تو اکانت مثل Red Dead redemption

• Like
Reactions: پاپون
سلام دوستان خسته نباشید.

کردیت کارد لازم ندارید برای خرید و چیزای دیگه مگه اینکه بخواین مستقیم گلد بگیرین از لایو.بازی های بکواردم اگه از رو one بخواین بگیرین لازم داره مثل اینکه تست نکردم :D
حجم هم اگه نخواین انلاین باشین فقط اولش یه اپدیت 1.5 گیگی داره ولی اگه بخواین انلاین باشین و انلاین بازی کنید بعضی بازی ها اپدیت های سنگین دارن :D

• Like
Reactions: artrunks
کردیت کارد لازم ندارید برای خرید و چیزای دیگه مگه اینکه بخواین مستقیم گلد بگیرین از لایو.بازی های بکواردم اگه از رو one بخواین بگیرین لازم داره مثل اینکه تست نکردم :D
حجم هم اگه نخواین انلاین باشین فقط اولش یه اپدیت 1.5 گیگی داره ولی اگه بخواین انلاین باشین و انلاین بازی کنید بعضی بازی ها اپدیت های سنگین دارن :D

نه خب اصلا مگه میشه آنلاین نشد؟:D مشکل آپدیت بازی ها نیست

مشکل اینه که شنیدم حتی توی محیط داشبورد هم باشی از حجمت میبره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or