همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
نه خب اصلا مگه میشه آنلاین نشد؟:D مشکل آپدیت بازی ها نیست

مشکل اینه که شنیدم حتی توی محیط داشبورد هم باشی از حجمت میبره
تو داشبورد که خوب مقداری حجم مصرف میکنه البته اینم بستگی به کارتون تو داشبورد داره مثلا اگه فقط تو همون صفحه اول داشبورد باشین فکر کنم ساعتی حدود 30-40 مگ مصرف کنه.
ولی مثلا اگه برین تو استور یا تو صفحه های دیگه خب یکم بیشتر میشه ولی بازم کمه بیشتر از 60 مگ اینا ندیدم بشه من ساعتی :D
نتفلیکسم امتحان نکردم ولی فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.یه سری از برنامه های مثل یوتوب که خب از داخل بستس دیگه نمیشه :D

• Like
Reactions: artrunks

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نه خب اصلا مگه میشه آنلاین نشد؟:D مشکل آپدیت بازی ها نیست

مشکل اینه که شنیدم حتی توی محیط داشبورد هم باشی از حجمت میبره
مشکل اصلی x1 حجم اپدیت سنگین بعضی بازی ها برای انلاین هست مثل Halo 5 که 17-18 گیگه یکم این مورد اذیت کنندس وگرنه کردیت کارت مشکلی نیست
ولی دسته اش واقعا خوش دست و عالیه بهترین نکته هست بی نقصه میشه گفت

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
این اپدیت های لایو هم مارو صاف کرد:| هربار روشن میکنم کنسولو 300 - 400 مگ باید دانلود کنم! دیگه مسخره اس این وضع
جالب اینجاست روزی ۴۰۰ مگ آپدیت میده و‌رابط کاربری مسخرش هم هیچ تغییری نمی‌کنه. و کلا هیچ تغییری هم ایجاد نمیشه. به جون خودم فایل خالی میفرسته که مثلا بگه ما ساپورتمون قویه و زود زود آپدیت میکنیم. مگه میشه آخه همه آپدیتا ۴۰۰ مگی باشن خیلی مشکوکه
mary14.png

آخرین ویرایش:

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
دوستان من یه ایکس باکس وان سری اول ریجن ۲ دارم ۵۰۰ گیگ بخوام اینو با دوتا دسته و این بازی ها :

ryse

rise of tomb raider

sunset overdrive

dead rising 3

بصورت دیسک

رو هاردشم

quantom break

gears of war ultimate hd

بفروشم

چند قیمت بزارم خوبه؟

چون پول لازمم نمیخوام بدون بازی ها بفروشم

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید
من Ps4 دارم و میخام بفروشم
به نظرتون Xbox One s بخرم یا معمولیش؟؟
یا Ps4 Pro بخرم؟؟
ایکس باکس وان خرید و فروش بازیاش چطوره؟؟
مزایاش چیه؟؟
اصن ارزش داره اینکار که کوچ کنم؟؟
با تشکر

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
دوستان دیتا نسخه های دیجیتالی و فیزیکی یکین؟به جای دانلود دیتا میشه از رو دیسک نصب کرد؟
و اینکه دوستان شهرستانی بازیاشونو از کجا باید بگیرن؟:D شهر ما که کلاا اکبندشپیدا نمیشه.منم که پک باز میخام بگیرم! سایتی کانالی چیزی معرفی کنین لظفا -_-

hbone

کاربر سایت
Jun 26, 2014
9
سلام
چطور می تونم ویزا کارت 1 دلاری برای ثبت در سایت xbox بخرم ؟
این سایتی که تو گوگل " ویزا کارت 1 دلاری " رو سرچ می کنم، اصلا جواب نمی دند.
چطور میتونم یه کردیت کارت تهیه کنم ؟
برای دانلود بازی های Xbox 360 میخوام.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان بعد این آپدیتها ساین شدن توی لایو برام مشکل شده باید چند بار ساین کنم با ارور تا آنلاین بشه بعدشم برای بازی آنلاین میرم اونجا هم با ارور مواجه میشم اگه میشه کمکم کنید ممنون

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
دوستان دیتا نسخه های دیجیتالی و فیزیکی یکین؟به جای دانلود دیتا میشه از رو دیسک نصب کرد؟
و اینکه دوستان شهرستانی بازیاشونو از کجا باید بگیرن؟:D شهر ما که کلاا اکبندشپیدا نمیشه.منم که پک باز میخام بگیرم! سایتی کانالی چیزی معرفی کنین لظفا -_-
بله دیجیتالی فقط آپدیت بازی که برای آنلاین بازی کردنش نیازه رو هم داره

• Like
Reactions: reza_e13 and dooni

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام دوستان خواهش میکنم راهنماییم کنید
من Ps4 دارم و میخام بفروشم
به نظرتون Xbox One s بخرم یا معمولیش؟؟
یا Ps4 Pro بخرم؟؟
ایکس باکس وان خرید و فروش بازیاش چطوره؟؟
مزایاش چیه؟؟
اصن ارزش داره اینکار که کوچ کنم؟؟
با تشکر
این x1 های معمولی به صرفه نیست خریدش دستگاه سنگین و بزرگ و رجین یکشم ترانس لازم داره هزینه اضافیه بازار خوبی هم نداره 700-750 نهایت کارکردشه بازارش خرابه بازی هاشم به نسبت کم یاب تر و گرون تره نسبت به 4 وای اس ها جمع و جور و Hdr دار بدون نیاز به ترانس به صرفه ترن میگن به نسبت
معمولی ها ثبات بهتری تو رزولوشن و فریم دارن مخصوصا واسه Geow 4
Pro باید بیاد دید قیمتش چقدره اوایل

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
این x1 های معمولی به صرفه نیست خریدش دستگاه سنگین و بزرگ و رجین یکشم ترانس لازم داره هزینه اضافیه بازار خوبی هم نداره 700-750 نهایت کارکردشه بازارش خرابه بازی هاشم به نسبت کم یاب تر و گرون تره نسبت به 4 وای اس ها جمع و جور و Hdr دار بدون نیاز به ترانس به صرفه ترن میگن به نسبت
معمولی ها ثبات بهتری تو رزولوشن و فریم دارن مخصوصا واسه Geow 4
Pro باید بیاد دید قیمتش چقدره اوایل
ممنون بابت راهنمایی
کلا وان چ مزیت هایی نسبت به سونی داره؟
شما داری پشیمون نیستی؟

• Like
Reactions: SHANSER

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
ممنون بابت راهنمایی
شما داری پشیمون نیستی؟
شبکه لایو خیلی بهتر از psn هست.تخفیفات و گیم های رایگان وان هم اکثرا بهترن.به نظرم دسته وان هم راحت تره البته این به عادت بستگی داره
ولی وان های معمولی یکم از نسخه s شون بزرگ ترن اگه عجله ندارین یه چند ماه صبر کنید قیمت s کمتر شه وگرنه مدل s هم جز ابعاد یکم کوچکتر و HDR چیز دیگه ای ندارن.
بازی هاشم اویل کمتر بود الان نه تو خریدش مشکلی هست نه تو تعویض خیلی سایت ها هم تعویض دارن فقط بازی هاش نهایت یه 20-25 تومن گرونترن.الانم دیگه هرچی ایکس باکس هست بیشترشون ریجن 2 هستن که ترانس لازم ندارن.

• Like
Reactions: SHANSER

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
شبکه لایو خیلی بهتر از psn هست.تخفیفات و گیم های رایگان وان هم اکثرا بهترن.به نظرم دسته وان هم راحت تره البته این به عادت بستگی داره
ولی وان های معمولی یکم از نسخه s شون بزرگ ترن اگه عجله ندارین یه چند ماه صبر کنید قیمت s کمتر شه وگرنه مدل s هم جز ابعاد یکم کوچکتر و HDR چیز دیگه ای ندارن.
بازی هاشم اویل کمتر بود الان نه تو خریدش مشکلی هست نه تو تعویض خیلی سایت ها هم تعویض دارن فقط بازی هاش نهایت یه 20-25 تومن گرونترن.الانم دیگه هرچی ایکس باکس هست بیشترشون ریجن 2 هستن که ترانس لازم ندارن.
خب پشیمونی نداره خریدش؟؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ممنون بابت راهنمایی
شما داری پشیمون نیستی؟
یک مشکل اساسی x1 همین اپدیت های گاه بی گاهش تو لایو هست اپدیت زیاد میدن حجم اپدیت بازی ها بعضا بالاست
اینترنت بدون حجم میخواد تقریبا
یکی دیگه هم بحث کردیت کارت واسه بکوارد اونم رو مخه کلا .
خواستی x1 بخری فقط S معمولی الان دیگه با توجه به مزیت های نسبی s به صرفه نیست
ولی کلا گول جو سنگین علیه x1 نخور دستش یکی از بهترین و خوش دست ترین گیم پد های تاریخه ولی S بخر بعدا برای فروشش به نفعته خواستی بخری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر