همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
دوستان توی تنظیمات display&soundبرای ایکس باکس وان اون قسمت colour spaceرارو کدوم گزینه بزارم بهتره؟همینطور colour depth؟در کل بهترین تنظیمات برا تصویر چیه؟
یه سوال دیگه هم دارم میخاسم ببینم زمانی که دستگاه را خاموش میکنیم مشکلی نداره دیسک بازی توی دستگاه بمونه یا بهتره درش بیارم؟
مورد اول روی 36 بیت بهتره ولی 90 درصد tv ها براشون فرقی نداره این و تاثیری نداره ولی بهتر از هیچ چی هستش
ولی مورد دوم بهتره روی standard بمونه چون باز هم بیشتر tv ها ساپورت نمیکنه ولی اگه روشنش کنی تصویرت خلی پرش رنگیش زیاد میشه . کلا توصیه نمیشه روی rgb بزاری

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
مورد اول روی 36 بیت بهتره ولی 90 درصد tv ها براشون فرقی نداره این و تاثیری نداره ولی بهتر از هیچ چی هستش
ولی مورد دوم بهتره روی standard بمونه چون باز هم بیشتر tv ها ساپورت نمیکنه ولی اگه روشنش کنی تصویرت خلی پرش رنگیش زیاد میشه . کلا توصیه نمیشه روی rgb بزاری

سلام دوست عزیز.چون من از تنظیمات مانیتور و tv سر در نمیارم چند تا سوال برام پیش اومده.
اگه rgb رو مانیتور ساپورت کنه، ارزش فعال شدنو داره یا رو همون استاندارد باشه بهتره؟
این گزینه allow 50hz چیکار میکنه؟ on باشه بهتره یا off باشه؟

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان عزیز
امروز دسته وان مدل Special Edition Covert Forces ( مدل جدید مجهز به جک ۳.۵ میلیمتر هست ) گرفتم و بدلیل اینکه هنوز دستگاه ندارم بردم خونه دوستم و با دستگاه اون تستش کردم همه چیش درسته و احساس میکنم ویبره ای که پشت LT هست یکم ظریفتر از ویبره سمت RT میزنه ! و میخواستم بدونم مدلش اینجوریه یا بخاطر اپدیت دسته هست
دوستم ۲ دسته داشت و هر دو دسته ویبراتورای سمت چپ و راست با هم یکی بود البته فریمور دسته های اون ۱۲ بود اگه اشتباه نکنم و فریمور دسته من ۲۵
ممنون میشم راهنمای کنید
$_86.JPG

آخرین ویرایش:

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
سلام دوستان عزیز
امروز دسته وان مدل Special Edition Covert Forces ( مدل جدید مجهز به جک ۳.۵ میلیمتر هست ) گرفتم و بدلیل اینکه هنوز دستگاه ندارم بردم خونه دوستم و با دستگاه اون تستش کردم همه چیش درسته و احساس میکنم ویبره ای که پشت LT هست یکم ظریفتر از ویبره سمت RT میزنه ! و میخواستم بدونم مدلش اینجوریه یا بخاطر اپدیت دسته هست
دوستم ۲ دسته داشت و هر دو دسته ویبراتورای سمت چپ و راست با هم یکی بود البته فریمور دسته های اون ۱۲ بود اگه اشتباه نکنم و فریمور دسته من ۲۵
ممنون میشم راهنمای کنید
$_86.JPG

معمولا قدرت ویبره چپ و راست با هم فرق میکنه دسته من که اینطوره ماله ۳۶۰ هم همینطوره

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام دوستان من قبلا PS4 داشتم و فروختم الان تصمیم دارم هفته های آتی یه Xbox One بگیرم!

یکی از دلایلی که Xbox One رو بیشتر ترجیح میدم دسته های فوق عالیش هست ودلیل دیگه وجود EA Access و بازی های بهتر Gold
نسل پیش هم لذت بازی Gears of War با اون دسته های ناز خیلی خیلی بیشتر از صحنه های سینمایی Uncharted 2 برای من بود!!! ( نظر شخصی )

2 تا سوال داشتم:

1 - امکان دانلود بازی های حجیم با سرعت اینترنت من نیستش, شنیدم دیتای بازی رو از کسی بگیری. یکم توضیح میدید چجوری هستش؟ ( آیا حتما باید هارد USB 3.0 داشته باشیم USB 2.0 نمیشه؟ - هارد باید محتویات دیگه ای نداشته باشه و کلا مربوط به Xbox one باشه یا نه! - بعد از اون دیتا رو باید بریزیم داخل هارد کنسول؟)

2- با پینگ 200 - 250 و سرعت دانلود 80 کیلوبایت میشه بازی تایتان فال رو انجام بدم یا باید ارتقا بدم سرعت ADSL رو!

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام دوستان من قبلا PS4 داشتم و فروختم الان تصمیم دارم هفته های آتی یه Xbox One بگیرم!

یکی از دلایلی که Xbox One رو بیشتر ترجیح میدم دسته های فوق عالیش هست ودلیل دیگه وجود EA Access و بازی های بهتر Gold
نسل پیش هم لذت بازی Gears of War با اون دسته های ناز خیلی خیلی بیشتر از صحنه های سینمایی Uncharted 2 برای من بود!!! ( نظر شخصی )

2 تا سوال داشتم:

1 - امکان دانلود بازی های حجیم با سرعت اینترنت من نیستش, شنیدم دیتای بازی رو از کسی بگیری. یکم توضیح میدید چجوری هستش؟ ( آیا حتما باید هارد USB 3.0 داشته باشیم USB 2.0 نمیشه؟ - هارد باید محتویات دیگه ای نداشته باشه و کلا مربوط به Xbox one باشه یا نه! - بعد از اون دیتا رو باید بریزیم داخل هارد کنسول؟)

2- با پینگ 200 - 250 و سرعت دانلود 80 کیلوبایت میشه بازی تایتان فال رو انجام بدم یا باید ارتقا بدم سرعت ADSL رو!

1 . بله میشه گرفت مشکلی نیست
2 بله میشه ولی اذیت میشی پیشنهاد میشه نت رو بهتر کنی شما الان برو تو کار افزایش پهنای باند

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام دوستان عزیز
ممنون میشم راهنمای کنید
$_86.JPG
من هم همین مدل رو دارم ولی اینی که شما میگی رو اصلا حس نکردم .

- - -ویرایش - - -

سلام دوست عزیز.چون من از تنظیمات مانیتور و tv سر در نمیارم چند تا سوال برام پیش اومده.
اگه rgb رو مانیتور ساپورت کنه، ارزش فعال شدنو داره یا رو همون استاندارد باشه بهتره؟
این گزینه allow 50hz چیکار میکنه؟ on باشه بهتره یا off باشه؟
اون 50 هرتز و 24 هرتز رو هم تست کردم باعث میشه فریم ریت دستگاهت روی اونا قفل بشه . باز هم قابلیتی هست که وجود داره ولی استفاده اینداره به نظرم

ebi61

کاربر سایت
Jan 24, 2016
9
با سلام
من یک اکانت گلد برای ایکس باکس وان خریدم وقتی ریدیم میکنم چه توی دستگاه چه توی سایت این ارور رو میده

Something went wrong Give it another try.
If this happens again, let us know by entering the code below at xbox.com/errorhelp so we can investigate.
کسی می دونه مشکل چیه ؟
ایا گلد استفاده شده؟
چون اولش که کد رو وارد می کنی میگه اکانت گلد روی confirm میزنی این میاد
خواهشا کمکم کنید چی کار باید بکنم.
ممنون

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
با سلام
من یک اکانت گلد برای ایکس باکس وان خریدم وقتی ریدیم میکنم چه توی دستگاه چه توی سایت این ارور رو میده

Something went wrong Give it another try.
If this happens again, let us know by entering the code below at xbox.com/errorhelp so we can investigate.
کسی می دونه مشکل چیه ؟
ایا گلد استفاده شده؟
چون اولش که کد رو وارد می کنی میگه اکانت گلد روی confirm میزنی این میاد
خواهشا کمکم کنید چی کار باید بکنم.
ممنون

از قندشكن استفاده كن حل ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
مرسی
من تازه دستگاه رو خریدم باید ***** شکن رو توی دستگاه بریزم ؟

گلد رو با كامپيوتر برو سايت ايكس باكس با قندشكن ريديم كن
اگر هم كريو ميخواى شير كنى رو كنسول تاپيك آموزشيش سرچ كن تو انجمن هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سلام دوستان
از یک اکانت لایو روی چندتا دستگاه میشه استفاده کرد ؟
من یک اکانت دارم و روی دستگام هست و فردا میخوام دستگاه جدید بگیرم و میترسم در دستگاه جدید هم وارد کنم بن شه !
البته میتونم بگم از روی اون یکی دستگاه ساین اوت کنن
بنظرتون اصلا شدنیه که از روی دستگاه قدیم برش دارم و وارد دستگاه جدیدم کنم ؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

hamid0006

کاربر سایت
Sep 2, 2009
43
سلام دوستان من 3 تا مشکل دارم لطفا کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.
1- بازی جدید که میزارم دستور update میاد وقتی در حال آپدیت می باشد بازیهایی که قبلا روی کنسول نصب بوده نیز اتومات واسه آپدیت میره چطور میشه اون بازیها رو از روی هارد پاک کرد یا آپدیت اونهارو کنسل کرد؟
2-اصولا بازیها رو که نصب می کنیم آپدیتشون حدود 2 گیگه اصولا بازی هست که کامل باشه که نیاز به این مقدار (2 گیگ) آپدیت نداشته باشه یادم میاد آپدیت بازیهای 360 خیلی کم بود.
3- وقتی می خوام لایو بازی کنم یه پیغام میاد که فامیلی سیتینگ رو دیسیبل کن هر چی گشتم پیدا نکردم کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر