همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

دوستان چندتا بازی دیجیتالی گرفتم الان دیسک بازیو تهیه کنم بذارم داخل دستگاه دیتای بازی رو هارد ریخته شه، دیسک رو دربیارم میتونم بدون دیسک بازی کنم دیگه؟ کار خاص دیگه ای ک نباید انجام بدم؟

واقعا وان از نظر انلاين در قياس با ٣٦٠ چرته.مگه ميشه من با ٣٦٠ مثل هلو سيزن برم با اين نه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

دلیلشذتفاوته پورته
مگه میشه با کسایی که بازی رو ۳۶۰ بازی میکنن بازی کرد که انتظار داری چون رو ۳۶۰ درسته رو وانم درسته
کلا بستس پورت ها ‌.‌.. مگر با داخلی ها بازی کنی
ربطی هم نداره به کنسول

نوشته شده توسط idden]-[;3841123:
دوستان چندتا بازی دیجیتالی گرفتم الان دیسک بازیو تهیه کنم بذارم داخل دستگاه دیتای بازی رو هارد ریخته شه، دیسک رو دربیارم میتونم بدون دیسک بازی کنم دیگه؟ کار خاص دیگه ای ک نباید انجام بدم؟
مددکار نبوود؟

Sent from my Nexus 5

نوشته شده توسط idden]-[;3841123:
بله میشه مشکلی نداره.
.....................

دوستان من نرم افزار بلوری پلیر رو دانلود کردم، بلوری رو میندازم داخل درایو ولی اجرا نمیکنه. مشکلی از چی هست؟

سلام

یکی از دوستان میتونه در مورد قابلیت Backward compatibility توضیح بده ؟ من خوندم که میتونه بازی های X360 رو اجرا کنه . اما چند تا سوال :

1.این قابلیت چه جوری کار میکنه ؟ نیاز به اینترنت دائم داره ؟
2.اینکه اکثر بازی های X360 قابل بازی باشن به ناشر (یا تیم سازنده) بازی بستگی داره یا خود مایکروسافت ؟
3.هزینه هم باید پرداخت کرد ؟

سلام

یکی از دوستان میتونه در مورد قابلیت Backward compatibility توضیح بده ؟ من خوندم که میتونه بازی های X360 رو اجرا کنه . اما چند تا سوال :

1.این قابلیت چه جوری کار میکنه ؟ نیاز به اینترنت دائم داره ؟
2.اینکه اکثر بازی های X360 قابل بازی باشن به ناشر (یا تیم سازنده) بازی بستگی داره یا خود مایکروسافت ؟
3.هزینه هم باید پرداخت کرد ؟

خیر نیاز به اینترنت دائم نداره...تا اونجایی که اطلاع دارم با خود xbox one نمیشه خرید و باید با خود 360 وی بی ان ! شیر کرد...البته مطئمن نیستم :) بعد از خرید به قسمت my games and apps بازی تون منتقل میشه و میتونید با خود one دانلود کنید...
به ناشر و همچنین خود مایکروسافت بستگی داره
بله هزینه بازی باید پرداخت کنید...

با سلام ۴ تا سوال داشتم:

۱- میشه هارد اکسترنال یا فلش رو به xbox one وصل کرد و فیلم با زیرنویس فارسیSrt پخش کرد؟؟؟ اگه اره فرمت هارد باید چی باشه و چه فرمتهای ویدیویی رو ساپورت میکنه؟ مثلا فیلم فول اچ دی رو بدون افت کیفیت صدا و تصویر پخش میکنه؟

۲- بهترین ترانسی که میشه واسه آداپتور گرفت چیه؟

۳- من الان ps4 دارم رو تی وی ۴۶ اینچ٬ آیا رزولوشن کمتر خیلی مشخصه؟

۴- ورودی HDMI ایکس باکس دقیقا واسه چه کاریه؟

ممنون میشم کامل جواب بدین:)

سلام
من تا بحال از پارتی توی لایو استفاده نکردم چه تو وان چه 360
میخواستم ببینم چطوریاست ؟؟ چت فقط صوتیه ؟ بعد با پارتی وقتی وارد یک بازی میشیم اعضای پارتی هم تیمی هامون میشن ؟

خیر نیاز به اینترنت دائم نداره...تا اونجایی که اطلاع دارم با خود xbox one نمیشه خرید و باید با خود 360 وی بی ان ! شیر کرد...البته مطئمن نیستم :) بعد از خرید به قسمت my games and apps بازی تون منتقل میشه و میتونید با خود one دانلود کنید...
به ناشر و همچنین خود مایکروسافت بستگی داره
بله هزینه بازی باید پرداخت کنید...

یعنی برای انجام بازی رو XOne حتما باید یه کنسول X360 هم همراه داشته باشه ؟ خب اینجوری چه فایده داره !

1.باید دیسک رو داشته باشید یا کد دانلود...برای دانلود دیتای مورد نیاز برای بوت و اجرا و موارد اضافی لازمه...بله هزینه داره قیمت همون بازی های ۳۶۰ هست اما با قیمت کمتر....اول اجازه ناشر بعد بهینه سازی مایکروسافت...

1.باید دیسک رو داشته باشید یا کد دانلود...برای دانلود دیتای مورد نیاز برای بوت و اجرا و موارد اضافی لازمه...بله هزینه داره قیمت همون بازی های ۳۶۰ هست اما با قیمت کمتر....اول اجازه ناشر بعد بهینه سازی مایکروسافت...
نه دوست عزیز شما دیسک بازی رو میزاری داخل دستگاه یا بازی رو از اکانتت اجرا می کنی و هیچ هزینه پرداخت مجددی نداره . فقط باید بازی رو دوباره دانلود کنی حتی برای نسخه های فیزیکی

نه دوست عزیز شما دیسک بازی رو میزاری داخل دستگاه یا بازی رو از اکانتت اجرا می کنی و هیچ هزینه پرداخت مجددی نداره . فقط باید بازی رو دوباره دانلود کنی حتی برای نسخه های فیزیکی
فکر نکنم نیاز به دانلود دوباره باشه . اون فایل که دانلود میشه در واقع یه سری اطلاعاته که تو دیسک نیست ! که خیلی کم حجم تره

فکر نکنم نیاز به دانلود دوباره باشه . اون فایل که دانلود میشه در واقع یه سری اطلاعاته که تو دیسک نیست ! که خیلی کم حجم تره
چیزی که من از کنفرانس و خبرای بعدش یادم بود اینه که کل حجم بازی که یه مقداری تغییر مرده رو دوباره باید دانلود کنی .
بعد اینجوری بیشتر شبیه به اجرای بازی نسل 8 هست که دیگه از رو دیسک نخونه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or