همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ALEXANDER

کاربر سایت
Sep 20, 2006
94
نه شما فقط یک اپدیت اولیه که حدود یک گیگ هست رو دانلود کنید از اون به بعد تا ده سال بعد افلاین بازی کنید هیچ مشکلی نداره.

میشه دستگاه رو از جایی تهیه کرد که این آپدیت رو کرده باشن از قبل یا حتما باید خودمون آپدیت کنیم ؟

برای تهیه اش کدوم مدلش رو بگیریم که به روز ترین هستش ؟ ممنون

- - -ویرایش - - -

سلام
خیر استفاده از ایکس باکس لایو اجباری نیست. تنها یکبار در ابتدای راه اندازی کنسول نیاز به اتصال به ایکس باکس لایو دارد.
و در صورتی که نسخه فیزیکی بازی ها را تهیه کنید نیازی به دریافت آخرین آپدیت بازی و ... نیست. آپدیت های کنسول هم میتونید آفلاین دانلود کنید و با فلش مموری 4 گیگ، دارای فرمت NTFS انجام بدید.
Xbox One Offline System Update Diagnostic Tool
http://support.xbox.com/en-US/xbox-one/system/system-update-operating-system

ممنونم

بله قصد داریم دو بازی فیزیکی براش تهیه کنیم و زیاد قصد آنلاین بازی کردن نیست
بیشتر قصد فوتبال بازی کردن با دوستان دورهمی هستش

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
میشه دستگاه رو از جایی تهیه کرد که این آپدیت رو کرده باشن از قبل یا حتما باید خودمون آپدیت کنیم ؟

برای تهیه اش کدوم مدلش رو بگیریم که به روز ترین هستش ؟ ممنون

- - -ویرایش - - -

ممنونم

بله اكثر فروشگاه ها اگه بخوايد براتون اپديت رو هم انجام ميدن (حالا بعضيا رايگان بعضي هم پول ميگيرن) ، شما ريجن پال رو تهيه كنيد كه با برق ايران سازگار هستش و نيازي به خريد اداپتور نيست، جديد و قديم هم با هم فرقي نداره كنسول هاي اوليه يه مقدار عيوب جزيي داشتن كه الان ديگه كلان از اون سري تو بازار نيستش ، در كل خرابي ايكس وان بسيار پايينتر از ps4 هستش،

راستي پيشاپيش مباركتون باشه
موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
ممنونم

خواهش میکنم.
اوکی مشکلی نخواهید داشت. بری آپدیت هم بله معمولا درخواست کنید فروشنده محترم براتون تحویل میدن و آپدیت میکنن.
ایشالا به سلامتی

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بچه ها قرار شد Xbox 1 بگیرم مدل بدون کینکت من xbox رو میخوام برای بازی انحصاری هاش بخرم بازی کنم مخصوصا Forza بازی کنم چون ps4 دارم بیشتر بازی ها رو روی اون انجام میدم الان که قیمتش شده یک میلیون صد به نظرتون هزینه کنم براش دوستان بدون فن بازی جواب بدید این دستگاه با اینترنت من سازگار هست اگه به نت وصل باشم صد درصد ابدیت کنم بازی رو بدون ابدیت اجرا نمیشه نه اینقدر پول بدم نتونم بازی کنم ؟
ضرر کنم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,401
نام
بابک
بچه ها قرار شد Xbox 1 بگیرم مدل بدون کینکت من xbox رو میخوام برای بازی انحصاری هاش بخرم بازی کنم مخصوصا Forza بازی کنم چون ps4 دارم بیشتر بازی ها رو روی اون انجام میدم الان که قیمتش شده یک میلیون صد به نظرتون هزینه کنم براش دوستان بدون فن بازی جواب بدید این دستگاه با اینترنت من سازگار هست اگه به نت وصل باشم صد درصد ابدیت کنم بازی رو بدون ابدیت اجرا نمیشه نه اینقدر پول بدم نتونم بازی کنم ؟
ضرر کنم
بله صدردصد ارزش داره.ی کنترلرش بگیری دستت متوجه این حرف میشی

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
تریال فیوژن رو تو لایو زده try it free جریانش چیه؟؟یعنی دمو عه؟اگر دمو بود که می نوشت دمو! حجمش هم حجم خوده اصله بازیه,لایو باگ داده؟فری تو ال شده؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
تریال فیوژن رو تو لایو زده try it free جریانش چیه؟؟یعنی دمو عه؟اگر دمو بود که می نوشت دمو! حجمش هم حجم خوده اصله بازیه,لایو باگ داده؟فری تو ال شده؟

یکی دوساعت میشه بازیش کرد بعدش میگه باید بخریش
یه نیم دلاری ام از زیر دستشون در نمیره شدیدا رو اصول عمرا باگ نگیره استور

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
یکی دوساعت میشه بازیش کرد بعدش میگه باید بخریش
یه نیم دلاری ام از زیر دستشون در نمیره شدیدا رو اصول عمرا باگ نگیره استور
یه بار سری کامل Game of Thrones که 30 دلار بود رو چند ساعت اشتباهی گذاشتن 5 دلار :D

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
سلام
من امشب ایکس وان خریدم...خدارو شکر حرف نداره
ققط یع کمک
میشه بگید چه جوری بک گراند و عوض کنم؟؟
فقط میدونم میشه رو usb ریخت:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر