همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ممنون می شه درمورد charge kit توضیح بدید
جداگونه باید بخرم؟
Charge Kit کار باتری رو برای شما انجام میده و اون رو پشت دسته جای باتریها میزارین و یه کابل USB داره که وقتی شارژش خالی میشه دسته رو به کنسول وصل میکنی
کلا وسیله خوبی هستش

1-به سایت https://account.xbox.com/ برید و لاگین کنین تو همون صفحه اول اعتبار گلدتون رو نوشته...
2-منظورتون رو از اکانت لایو نمی فهمم؟
اکانت گلد برای بازی کردن آنلاین بازی ها و Free Games With Gold هست...

سلام عزیز ممنون که پاسخ دادین
بنده تو همین سایت لاگین کردم ولی متاسفانه هر چی جستجو کردم چیزی در مورد باقیمانده اکانت گلدم ندیدم اگه براتون مقدوره یه مقدار بیشتر بنده رو راهنمایی بفرمایین ممنونم

فرقی نداره

از ساپورت مایکروسافت پرسیدم گفت باید پال میگیری بازیتم پال باشه...
خواستم ببینم اگه اینجوریه بازیهای پال بیشتر تو ایران هست یا اونیکی

- - -ویرایش - - -

سلام عزیز ممنون که پاسخ دادین
بنده تو همین سایت لاگین کردم ولی متاسفانه هر چی جستجو کردم چیزی در مورد باقیمانده اکانت گلدم ندیدم اگه براتون مقدوره یه مقدار بیشتر بنده رو راهنمایی بفرمایین ممنونم

شما ساپورت مایکروسافت که باز کنین کاملا با عکس اینا همه چی توضیح داده بزنین:
how to know gold expration date
or
gold expration date

از ساپورت مایکروسافت پرسیدم گفت باید پال میگیری بازیتم پال باشه...
خواستم ببینم اگه اینجوریه بازیهای پال بیشتر تو ایران هست یا اونیکی

- - -ویرایش - - -

شما ساپورت مایکروسافت که باز کنین کاملا با عکس اینا همه چی توضیح داده بزنین:
how to know gold expration date
or
gold expration date
xbox one free region :)

دوستان من می خواستم X1 بگیرم و تو این چن روزه داشتم تاپیک های اینجا رو چک می کردم و چیزی که خیلی ها بهش اشاره کرده بودن قدرت پایین X1 نسبت به PS 4 بودش.
حالا نمی دونم این درسته یا نه من الان به شک افتادم.
یه چیز دیگه هم کمبود انحصاری های AAA هستش.می دونم در حال حاضر مایکرو نسبت به سونی انحصاری های بیشتری داره ولی به جز qb و halo و geof و sunset عنوان AAA دیگه ای نیستش یا من نمی شناسم و من فقط به عشق halo و geof می خوام بگیرم.ولی از اونطرف سونی the order و iss و tlou و gow و bloodborn رو داره و titanfall 2 هم به احتمال زیاد می یاد برای ps و این بازی ها هم خیلی خوبن.
خلاصه خیلی گیج شدم من :|
اگه بتونید یه شفاف سازی بکنید من واقعا ممنون می شم!!!

دوستان من می خواستم X1 بگیرم و تو این چن روزه داشتم تاپیک های اینجا رو چک می کردم و چیزی که خیلی ها بهش اشاره کرده بودن قدرت پایین X1 نسبت به PS 4 بودش.
یه چیز دیگه هم کمبود انحصاری های AAA هستش.می دونم در حال حاضر مایکرو نسبت به سونی انحصاری های بیشتری داره ولی به جز qb و halo و geof و sunset عنوان AAA دیگه ای نیستش یا من نمی شناسم و من فقط به عشق halo و geof می خوام بگیرم.ولی از اونطرف سونی the order و iss و tlou و gow و bloodborn رو داره و titanfall 2 هم به احتمال زیاد می یاد برای ps و این بازی ها هم خیلی خوبن.

رفیق هیچ شفاف سازی دراین مورد نیست!! باید خودت انتخاب کنی

بنظر من اول سونی رو بگیرین چونکه هیچ یک از عناوین مایکروسافت تا اسفند به بعد نمیاند( به جز Sunset)
2015 ایکس باکس one بگیرین اگر هم امکانش نیست اگه شما آنلاین مد نظرته که Micro بهتره اگه سینگل مد نظرته بیشتر PS4:d
اینم اضافه کنم که xbox قاعدتا تا 6 ماه دیگه هک میشه ولی امیدی به هک PS4 نیست

آخرین ویرایش:
دوست عزیز این شایعست که تا 6 ماه دیگه هک میشه و هیچ معلوم نیست و ممکنه تا 5 سال دیگه یا اصلا هم هک نشه.شایدم همین فردا هک شد. زمان دقیقی مشخص نیستش.

بنظر من اول سونی رو بگیرین چونکه هیچ یک از عناوین مایکروسافت تا اسفند به بعد نمیاند( به جز Sunset)
2015 ایکس باکس one بگیرین اگر هم امکانش نیست اگه شما آنلاین مد نظرته که Micro بهتره اگه سینگل مد نظرته بیشتر PS4:d
Forza Horizon 2 تاریخ انتشار 9 مهر
Halo: The Master Chief Collection تاریخ انتشار 20 آبان
Sunset Overdrive تاریخ انتشار 6 آبان
Dance Central Spotlight شهریور یا مهر (September)
Ori and the Blind Forest هم احتمالا تا قبل از اسفند عرضه میشه
Fantasia: Music Evolved تاریخ انتشار 29 مهر

اون هک هم که حتی شایعه ای (گروه معتبر) هم درباره هک شدنش نیست کلا و نمی دونم شما چجوری میگه 6 ماه دیگه هک میشه :|

آخرین ویرایش:
داداش زمان که اصلا مشخص نیست میکر سافت بعد از 2 نسل که کنسول عرضه کرد امنیت دستگاه رو بهتر کرد

سلام به همه ی دوستان

1- ببخشید برای اپدیت اولیه به صورت وایرلس به سرور ماکروسافت وصل می شه ؟(یا به وسیله ی نت وان باید انجام بشه؟)

2-و بعد سرعت اینترنت من یه مگ هست حدودا چقدر طول می کشه (با همون سرعت یه مگ هست یا سرعت افت داره نسبت به دانلود های معمولی )؟

3-اخرین اپدیت اولیه نصب می شه یا باید به صورت افلاین اخرین اپدیت اولیه رو ریخت؟( منظورم این هست که یه لینک و یه اپدیت وجود داره؟(فقط یه اپدیت اولیه) که مطمئن بشم اخرین ورژن اپدیت اولیه هست)​

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or