همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

سلام به همه ی دوستان

1-و بعد سرعت اینترنت من یه مگ هست حدودا چقدر طول می کشه (با همون سرعت یه مگ هست یا سرعت افت داره نسبت به دانلود های معمولی )؟

2-اخرین اپدیت اولیه نصب می شه یا باید به صورت افلاین اخرین اپدیت اولیه رو ریخت؟( منظورم این هست که یه لینک و یه اپدیت وجود داره؟(فقط یه اپدیت اولیه) که مطمئن بشم اخرین ورژن اپدیت اولیه هست)

دوستان سه تا سوال دارم
1-وقتی یکی دو روز ایکس باکس وان رو روشن نکنی خودش اوتو از حالت instact on میره به energy saving?
2- از کجا مدل تی وی رو به ایکس باکس بشناسونم که وقتی میگم اکس باکس آن تی وی هم روشن شه؟
3- موقعی که دیسک از دستگاه میاد بیرون یه صدای قر قر خفیفی داره؟

آخرین ویرایش:
يه سوال لطقا جواب بديد اين آپديت بازى ها كه براى بعضياشون با ١٠ گيگ هم ميرسه چيزى به بازى اضافه ميكنه يا گرافيك و فريم رو بالا ميبره؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

بعضیاشون فقط اپدیت هست نه ربطی به گزافیک نداره مثلا اگه باگ باشه یا .... در ضمن مثلا بازی مثل ددرایسینگ وقتی 16 گیگ اپدیت داره ی سری دی ال سی هم با اون 16 گیگ میاد رو دستگاهت ک وقتی اون دی ال سی ها رو بخری بدون دانلود میتونی استفاده کنی. بعضی بازی های اینطورین . این یکیشونه

خب منم پیوستم بالاخره به شما:d
این اسمارت گلس چجوری وصل میشه Error میده؟:d

اگر منظورتون تو لودینگ اول برنامه هست
منم تو اونجا وصل نمیشدم و مشکل داشتم و برای وصل شدنم از وی۰۰ پی۰۰۰ ان استفاده کردم و راحت و سریع برنامه لود شد
موفق باشید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

منم اولین بازیم امروز خردیم ولی بعد از نصب میگه باید آپدیت کنید موقع آبدیت کردن هم ارور میده:
There Was A Problem With The Update
this gane or app needs an update,but something went wrong.for help,visit xbox.com/xboxone/update/help
میشه راهنمایی کنید؟

سلام دوستان. ببخشيد ميدونم خيلي از سوالام شايد تكراري باشه ولي ممنون ميشم اگه جوابمو بديد

١-توي جعبه كد لايو گلد رايگان هست؟ چند وقته؟

٢-ميشه دسته بدون باتري رو با يو اس بي به كنسول وصل كنيم. يا حتما بايد باتري توش باشه؟

٣-سيم يو اس بي اتصال دسته به كنسول تو جعبه اش نيست ديگه درسته؟ جداگانه چند ميفروشن؟

٤-براي انلاين بازي كردن فقط و فقط به اكانت گلد نياز داره يا روش ديگه ايي هم هست؟ پي اس ٤ هم به همين شكل بايد حتما واسه انلاين بازي كردن اكانت psn داشته باشي؟

٥-اونطور كه فهميدم ريجن ١ و ٢ هيچ فرقي با هم ندارن. پس چرا ريجن ٢ گرون تره؟

٦-اون طور كه ميگن نسخه بدون كينكت سريع تره. ميشه نسخه با كينكت رو بدون كينكت روشن كرد؟

٧-من ميخوام كنسولو با بازيه فورتزا٥ بگيرم. با باندل بگيرم ارزون تر در مياد يا جدا جدا؟

٨-من يه تلويزيون ٣دي دارم. تا اونجايي كه ميدونم فعلاهر دوتا كنسول ٣دي ساپورت نميكنن. چه فيلم. چه بازي. در آينده امكان اضافه شدنش هست؟

٩-يه سوال هم ذهنمو درگير كرده اينكه كه چرا واسه پي اس ٤ تمامي كمپاني ها بازي ها رو ١٠٨٠ بيرون دادن (بجز واچ داگز كه ٩٠٠هه) ولي واسه ايكس وان بعضي١٠٨٠ بعضي ٩٠٠ بعضي ٧٢٠؟!!! يعني ميخوام ببينم دليل اينكار چي بوده؟ ضعيف بودن گرافيك ايكس وان نسبت به ٤؟ سخت بودن برنامه نويسي و ساخت بازي ١٠٨٠ براش؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or