همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

دوستان من می خواستم X1 بگیرم و تو این چن روزه داشتم تاپیک های اینجا رو چک می کردم و چیزی که خیلی ها بهش اشاره کرده بودن قدرت پایین X1 نسبت به PS 4 بودش.
حالا نمی دونم این درسته یا نه من الان به شک افتادم.
یه چیز دیگه هم کمبود انحصاری های AAA هستش.می دونم در حال حاضر مایکرو نسبت به سونی انحصاری های بیشتری داره ولی به جز qb و halo و geof و sunset عنوان AAA دیگه ای نیستش یا من نمی شناسم و من فقط به عشق halo و geof می خوام بگیرم.ولی از اونطرف سونی the order و iss و tlou و gow و bloodborn رو داره و titanfall 2 هم به احتمال زیاد می یاد برای ps و این بازی ها هم خیلی خوبن.
خلاصه خیلی گیج شدم من :|
اگه بتونید یه شفاف سازی بکنید من واقعا ممنون می شم!!!

xboholidaygamefinal.jpg

سلام به همه ی دوستان

1- ببخشید برای اپدیت اولیه به صورت وایرلس به سرور ماکروسافت وصل می شه ؟(یا به وسیله ی نت وان باید انجام بشه؟)

2-و بعد سرعت اینترنت من یه مگ هست حدودا چقدر طول می کشه (با همون سرعت یه مگ هست یا سرعت افت داره نسبت به دانلود های معمولی )؟

3-اخرین اپدیت اولیه نصب می شه یا باید به صورت افلاین اخرین اپدیت اولیه رو ریخت؟( منظورم این هست که یه لینک و یه اپدیت وجود داره؟(فقط یه اپدیت اولیه) که مطمئن بشم اخرین ورژن اپدیت اولیه هست)​

سرعتت یک مگ واقعی باشه 1 دقیقه یا چند ثانیه

دوستان عزیز من تو همین چند روز آینده میرم واسه خرید وان ;;)
اگه نکته ای , راهنمایی چیزی هست ممنون میشم بهم بگین برای موقع خرید .
و اینکه اگه ممکنه یه لیستی از بازیهایی که تا الان عرضه شدن رو کسی تونست بزاره ممنون میشم

و اینکه اگه ممکنه یه لیستی از بازیهایی که تا الان عرضه شدن رو کسی تونست بزاره ممنون میشم

با کینکت 1600 میدادن الان بدون کینکت 1700 میدن(اگه بیشتر از 1500 بدی دارن میکنن تو پاچت)
بازی های ایکس باکس ریجن فری هستند پس پال فلان اینا اهمیت نداره پس مواظب باش نگن این پاله گرونتره این چرت پرتا
بازی هم ازشون نخر دسته دوم بخر
دسته هم 200 هست نه 250 نه 210 نه 202
کلا رفتی تو مغازه بدون اونجا وایساده که ازت بچاپه;)
و اینکه ریجن 1 از همه ارزون تر و بهتره

بنده یه نکته دیگه به فرمایشات این دوستمون اضافه کنم:
اگه ریجن 1 خریدی که همونجا حتما ازش یه ترانس بگیر و اگه ترانسم نمی خوای بخری که با خودت ترانس بگردونی یه آداپتور ریجن 2 بخر!

بازیهای خوبش : فورتزا 5 -ددرایزینگ 3 - واچ داگز - ولفنشتاین - رایز - UFC -

امروز هرچی میخوام انلاین بزنم نمیشه به صورت همون مشکل وارد شدن هرچی هم خاموش روشن میکنم درست نمیشه تست نت رو هم میزنی میزنه مشکل از DNS حالا من چطور وصل بشم به لایو.؟؟؟؟ :|

بنده یه نکته دیگه به فرمایشات این دوستمون اضافه کنم:
اگه ریجن 1 خریدی که همونجا حتما ازش یه ترانس بگیر و اگه ترانسم نمی خوای بخری که با خودت ترانس بگردونی یه آداپتور ریجن 2 بخر!

قیمت ترانس هم بگو که رفت اونجا یارو نگه فلان قدره

امروز هرچی میخوام انلاین بزنم نمیشه به صورت همون مشکل وارد شدن هرچی هم خاموش روشن میکنم درست نمیشه تست نت رو هم میزنی میزنه مشکل از DNS حالا من چطور وصل بشم به لایو.؟؟؟؟ :|
سلام
اگر مشکل DNS داری یه سری به این تاپیک بزن احتمالا مشکلت حل میشه
http://forum.bazicenter.com/thread89324/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or