همه چیز درباره Windows 8

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام دوستان

چرا Service Host از اینترنت استفاده میکنه؟؟ از قسمت settings هم اشتراک رو بستم ولی بازم استفاه میکنه!! چطور میشه اونو غیر فعال کرد؟؟

واسه منم چن ساعتیه که این شروع کرده به مصرف و سرعتمم شدید افت کرده!! حتی صفحه روترم دیر بالا میاد!!

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
سلام دوستان

چرا Service Host از اینترنت استفاده میکنه؟؟ از قسمت settings هم اشتراک رو بستم ولی بازم استفاه میکنه!! چطور میشه اونو غیر فعال کرد؟؟
درود
ویروسی مخرب به اسم Jeefo که با نام SVCHOST.EXE البته در شاخه دیگری غیر از فایل اصلی ساکن میشه و

اقدام به خرابکاری تمام فایلهای اجرایی می کنه .این ویروس هم دقیقا روی سیستم خودم اجرا شد و

باعث شد هنگام وصل شدن به اینترنت 80% از پهنا باند رو آشغال میکرد و افت سرعت شدیدی رو ایجاد میکرد.

اکثر انتی ویروس ها SVCHOST.EXE را به عنوان ویروس نمی شناسند حتی کاسپر اسکای.در حالی که SVCHOST.EXE

ویروس فایل دیگری می باشد که معمولا همراه با فایل های patch.exe و crack.exe و intore.exe فعال می شود.

الان اموزش پاک کردن این ویروس رو براتون ضمیمه کردم فایل رو دانلود کنید و در safe mode ، ویندوز Administrator برنامه رو اجرا کنید.

حتما فايل رو در روت درايو c قرار دهيد.
سپس از منوي start به run رفته و بنويسيد:
Code:
[COLOR=#000000][COLOR=#0000BB]c[/COLOR][COLOR=#007700]:[/COLOR][COLOR=#0000BB]fix_svchost[/COLOR][COLOR=#007700].[/COLOR][COLOR=#0000BB]bat  [/COLOR][/COLOR]

لینک دانلود فایل :
fix_svchost

منبع :
==نحوه پاک کردن ویروس svchost.exe +ویژه==

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
دوستان بهترین کرک 8.1 چیه الان ؟
KMSpico هست!
من خودم تا الان 3 بار ویندوز 8.1 نصبیدم! دو بار اول با روش قانونی که روش اسکایپ هست اکتیو کردم که ویندوز پر باگ بود و بشدت اذیت میکرد! این دفعه با روش کرک اکتیو کردم تا الان کوچک ترین مشکلی ازش ندیدم و به بهترین نحو ممکن داره اجرا میشه!
خیلی هم راحت کرک میشه فقط کافیه روش کلیک کنید یک صدایی در میاد و ویندوز اکتیو میشه بدون هیچ مشکلی :)

Bemim

کاربر سایت
Dec 8, 2007
19
سلام دوستان

یه ویندوز 8 پرو اورجینال گرفتم وقتی می خوام اکتیوش کنم دکمه اکتیو که میزنم خط سبز رنگ یه مقدار کمی پور میشه بعدش ارور 0x8007007B میده
با چیز پی ان هم امتحان کردم بازم این ارور میده ممنون میشم راهنمایم کنید
این دستور رو توی CMD تایپ کردم بازم نشد
slmgr /upk

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
دوستان من یک ویندوز 8 دانلود کردم با برنامه ی iso burner ش روی فلشم burn ش کردم اول که یک extract داره بعد یک extract دیگه داره که تو اون دومیه در واقع فایل ها رو کپی میکنه و روی 6 درصدش گیر میکنه در صورتی که روی فلشم حدودا نزدیکه 4 گیگ از فایل هاش ریخته شده . چند بار تکرار کردم ولی بازم همین طوریه . راهی هست واسه درست کردنش ؟

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
سلام دوستان
من لپتاپ msi gs70 گرفتم.که ویندوز 8 original داره
بهترین روش برای آپدیت چی هست؟خیلی ممنون میشم بگین

Sent from my SM-N9005

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
دوستان بهترین کرک 8.1 چیه الان ؟

سلام دوستان

یه ویندوز 8 پرو اورجینال گرفتم وقتی می خوام اکتیوش کنم دکمه اکتیو که میزنم خط سبز رنگ یه مقدار کمی پور میشه بعدش ارور 0x8007007B میده
slmgr /upk

سلام
دوستان
این ویندوز8 پرو 9200build چطور اکتیو میشه ؟لینکی چیزی
ممنون

لینک دانلود 15 مگابایت

28645322424864476647.jpg

09225017539241193846.jpg
مشکلی بود بگید در ضمن نسخه انگلیسی رو فقط اکتیو میکنه برای در خواست زبان های دیگه کامنت کنید

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان
من لپتاپ msi gs70 گرفتم.که ویندوز 8 original داره
بهترین روش برای آپدیت چی هست؟خیلی ممنون میشم بگین

Sent from my SM-N9005
ابدیت به روش خود ویندوز نه نصب ویندوز

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
سلام دوستان

slmgr /upk
با روش تلفنی اکتیو کن
سریال هم اینجا هست،توی این سایت چک کن اگر معتبر بود مراحل اکتیو کردن رو ادامه بده.
سلام
دوستان
این ویندوز8 پرو 9200build چطور اکتیو میشه ؟لینکی چیزی
ممنون
مطمئن ترین و امنترین روش روش اکتیو تلفنی هست(اینجا)
من حس خوبی یه این برنامه ها ندارم.
دوستان من یک ویندوز 8 دانلود کردم با برنامه ی iso burner ش روی فلشم burn ش کردم اول که یک extract داره بعد یک extract دیگه داره که تو اون دومیه در واقع فایل ها رو کپی میکنه و روی 6 درصدش گیر میکنه در صورتی که روی فلشم حدودا نزدیکه 4 گیگ از فایل هاش ریخته شده . چند بار تکرار کردم ولی بازم همین طوریه . راهی هست واسه درست کردنش ؟
از این برنامه استفاده کن برای ساخت فلش بوتیبل
WiNToBootic - the ultimate Windows 7/8 USB Boot Disk Maker

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
میخاستم 8.1 بنصبم(نسخه AIO) اونجایی که نسخه ویندوزو انتخاب میکنم بعدش که next میزنم میگه شماره سریالت جعلیه!(من چیزی وارد نکردم!)
البته به نت وصل بودم! ممکنه به خاطر این باشه؟

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
میخاستم 8.1 بنصبم(نسخه AIO) اونجایی که نسخه ویندوزو انتخاب میکنم بعدش که next میزنم میگه شماره سریالت جعلیه!(من چیزی وارد نکردم!)
البته به نت وصل بودم! ممکنه به خاطر این باشه؟
بهت پیشنهاد میکنم نسخه های پرو یا اینترپراز دستکاری نشده رو نصب کنی چون مطمئن نیستن این AIO.
از اینجا تورنتش هست دانلود کن
The Windows 8.1 (& related) Repository

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
ویندوز 8.1 رو از سافت 98 دانلود کردم موقع نصب 8.1 pro میاد و 8.1 pro vl !!! اون VL چه تفاوتی ایجاد میکنه و چی هست ؟

VL مخفف کلمه ی Volume License هست و درواقع اگر نسخه ی کرک شده رو استفاده میکنید به دردتون نمیخوره این قابلیت برای اورجینال بازا و کمپانی های بزرگ مثل یه شرکت نرم افزاری هست که میتونن با خرید یه Key ویندوز 8 (که همشون به طور مجانی به 8.1 آپگرید میشن) اون ویندوز اورجینال رو روی چندین سیستم اکتیو کنن به طور قانونی و ازش استفاده کنن معمولا" هم نسخه ی Enterprise (کامل ترین نسخه) به این صورت فروخته میشه چون بیشتر راسته کار کمپانی های پروگرمینگ و نرم افزاری هست.

نسخه هایی هم که روشون N درج شده یعنی این که دارای مدیا پلیر نیستن

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان رو یک سیستمی ویندوز xp و 8.1 با هم نصب بود
که xp دچار مشکل شد و dll هاش لود نمیشد و قاطی کرده بود
الان ویندوز xp مجدد نصب شده اما دیگه تو بوت 8.1 نیست و یکسره بوت میشه به xp

بهترین روش برای درست کردن این مشکل چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر