همه چیز درباره Windows 8

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
این طریقه اکتیو کردن با اسکایپ رو بهم بگو ببینم چه کنم ؟
من الان سه ساعت روی این ویندوز کار انجم دادم :|
نمیخوام دوباره عوضش کنم ! تف تو این کرک :|
بعدم خود ویندوز رو 500مگ آپدیت کردم نه اسکایپ رو !!

ویرایش : یک نرم افزارم کنارش بود برای حذف کردن اون نوشته ! حذفش کردم ! میزون شد ! هرچند هیچی مثل قانونی اکتیو کردن نمیشه ولی خوب دیگه بیخیالش !

آخرین ویرایش:

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
با سلام
عزیزان نسخه فاینال windows 8 منتشر نشده ؟ 8.1 نه ها 8 می خوام نه آپدیت شدش رو ها نسخه کامل و نهایی....

همانطور که جناب king of north گفتن بهتره 8.1 بریزی
اما اگه مشکل ناسازگاری درایور یا برنامه خاصی داری به هر حال این 8 دست نخورده

دانلود Windows 8 Enterprise x86/x64 RTM Volume - ویندوز 8 نسخه نهایی

این طریقه اکتیو کردن با اسکایپ رو بهم بگو ببینم چه کنم ؟
من الان سه ساعت روی این ویندوز کار انجم دادم :|
نمیخوام دوباره عوضش کنم ! تف تو این کرک :|
بعدم خود ویندوز رو 500مگ آپدیت کردم نه اسکایپ رو !!

ویرایش : یک نرم افزارم کنارش بود برای حذف کردن اون نوشته ! حذفش کردم ! میزون شد ! هرچند هیچی مثل قانونی اکتیو کردن نمیشه ولی خوب دیگه بیخیالش !

از این کرک زپرتیا ریختی :d کرک معتبر kms بود که خیلی تمیز ویندوز با دست خودش اکتیو کامل میشه . حالا بیا اینو بریز روش و با این کرک کن

کرک ویندوز 8 ، 8.1 و آفیس 2010 ، 2013 آپدیت 3 آذر 92 | دانلود رایگان نرم افزار
http://dl3.soft98.ir/win/KMSPico.9.0.6.20131120.Stable.exe

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
درود دوستان
من یه مشکلی با Enterprise 8 دارم اونم اینه که گیرنده دیجیتال رو شناسایی نمیکنه اسمش : DVB-T USB DONGLE هست. ویندوز هم 64 بیت نصب کردم. ممنون میشم راهنمایی کنید تو 7 خیلی راحت از این گیرنده استفاده میکردم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
با سلام
عزیزان نسخه فاینال windows 8 منتشر نشده ؟ 8.1 نه ها 8 می خوام نه آپدیت شدش رو ها نسخه کامل و نهایی....
نسخه آخر 8 که خیلی وقته عرضه شده و به دلایل مشکلاتی که داشت مایکروسافت نسخه 8.1 رو داد بیرون که خیلی از باگای 8 رو درست کرده و همینطور Xbox Music بهش اضافه شده که یک App خارقالعادس!

حالا دلیل اینکه 8.1 ـو نمیخوای نمیدونم ولی 8 نسخه Pro و Enterprice نسخه نهاییش هست!

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
درود دوستان
من یه مشکلی با Enterprise 8 دارم اونم اینه که گیرنده دیجیتال رو شناسایی نمیکنه اسمش : DVB-T USB DONGLE هست. ویندوز هم 64 بیت نصب کردم. ممنون میشم راهنمایی کنید تو 7 خیلی راحت از این گیرنده استفاده میکردم.

ویندوز اپدیت فعال کن

این بیل بیلنگت ( گیرنده دیجیتال) وصل بکن

چک کن برای آپدیت

تو لیست آپدیت ها درایور متناسب معمولا برات میاره

دانلود و نصب کن

حالا فیلم های روز دنیا با بالاترین کیفیت تماشا کن :d

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
سلام...
دوستان من به یه مشکلی توی نصب ویندوز 8 روی لپتاپ Dell 5110 بر خوردم:|
هر دفعه که ویندوز رو نصب میکنم و میره توی مرحله2 و از روی هارد بوت میشه،بعد از قسمت Getting Devices Ready... صفحه سیاه میشه و گیر میکنه.
5-6 نوع و ایمیج های مختلف ویندوز رو (USB هم بوتیبل کردم و نصب کردم) هم امتحان کردم ولی نشد....ویندوز 8.1 راحت نصب میشه و میاد بالا ولی 8 بالا نمیاد.:|
مـشکـلش چــیــــه؟!!

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام...
دوستان من به یه مشکلی توی نصب ویندوز 8 روی لپتاپ Dell 5110 بر خوردم:|
هر دفعه که ویندوز رو نصب میکنم و میره توی مرحله2 و از روی هارد بوت میشه،بعد از قسمت Getting Devices Ready... صفحه سیاه میشه و گیر میکنه.
5-6 نوع و ایمیج های مختلف ویندوز رو (USB هم بوتیبل کردم و نصب کردم) هم امتحان کردم ولی نشد....ویندوز 8.1 راحت نصب میشه و میاد بالا ولی 8 بالا نمیاد.:|
مـشکـلش چــیــــه؟!!

سلام

8.1 نصب میشه دیگه چه گیری دادی :d

راه حلی که به ذهنم میرسه فقط اینکه لب تاب بزار شارژ بشه و سیم برقش در بیار با باتری نصب کن

هر usb و لوازم جانبی اضافی به لب تاب بکش بیرون

marcous

کاربر سایت
Jun 2, 2012
72
نام
sajad
سلام دوستان
من نسخه ویندوز 8 pro روی لپتابم دارم ، میخواستم ببینم چطوری میتونم به 8.1 ارتقا بدم؟
در ضمن من ویندوزم رو با کرک اکتیو کردم ، مشکلی که نداره ؟
لطفا کامل راهنمایی کنید من هیچ اطلاعاتی در این باره ندارم.
با تشکر.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام دوستان
من نسخه ویندوز 8 pro روی لپتابم دارم ، میخواستم ببینم چطوری میتونم به 8.1 ارتقا بدم؟
در ضمن من ویندوزم رو با کرک اکتیو کردم ، مشکلی که نداره ؟
لطفا کامل راهنمایی کنید من هیچ اطلاعاتی در این باره ندارم.
با تشکر.

این سوال بارها مطرح شده .

کرک زدی احتمالا از استور نتونی آپگرید بکنی

برو تو استور همون صفحه اول بهت پیشنهاد آپگرید با حجم 2.5 گیگ برای 32 بیت و 3.5 گیگ برای 64 بیت میده که باید دانلود بکنی

همچین صفحه ای برات میاد

Screen_Shot_2013-10-17_at_1.13.33_PM_610x371.png

اما اگه بهت نداد و یا مشکل داشتی با دانلودش راه دیگه ای هم هست اونم دانلود فایل ایزو مربوط به 17 امتبر نسخه pro و بعد از طریق اون نصب کنی

این نسخه که باید دانلود بکنی pro

Download Microsoft Windows 8.1 RTM Pro VL / Enterprise With Rollup 1 MSDN x86/x64 - SoftGozar.com

اینم مواردی که در این مورد باید بدونی :

بستگی به برنامه های نصب شده داره!
بر طبق تجربه ی خودم از ارتقا روی چند سیستم، برخی برنامه ها رو بدلیل ناسازگاری حذف می کنه و برخی رو هم اخطار می ده که دوباره باید نصب کنید. در کل 8.1 از نظر سازگاری با برنامه های ویندوز 8 هم مشکل داره، چه برسه به ویندوز 7 و خلاصه دردسر آدم رو برای تست و نصب دوباره ی برنامه های قبلی زیاد می کنه،

اگر برنامه زیاد نصب دارید که بهتره از خیر ارتقای درجا بگذرید و ویندوز 8.1 رو از اول نصب کنید و آماده باشید برخی بازیها و برنامه ها هم توش کار نکنن، اگر برنامه زیاد نصب ندارید می تونید در جا ارتقا بدید.

قبل از هر حرکتی هم حتما با برنامه های بکآپ حرفه ای که در صفحات قبل معرفی شد یک ایمیج کامل از ویندوز بگیرید تا در صورت بروز هر مشکل بتونید راحت به حالت قبلی برگردید.

و این :

مجازی هم میشه . ولی برا اطمینان فایل ایزو که دانلود کردی با winrar متحویاتش استخراج کن بریز رو یه درایو غیر از درایو ویندوزت توی یه پوشه باشه بعد برو محل نصب ستاپش اجرا کن (اصلا از طریق بوت نمیخواد بری) بعد در مراحل اولیه نصب میپرسه که میخوای اپگرید بکنی یا از اول نصب بکنی (اگه یادت باشه هنگام نصب ویندوز همیشه میاد دوتا گزینه هم بیشتر نداره) اپگرید انتخاب بکن
فقط یادت باشه درایوی که توش ویندوز نصب کردی اندازه نصب یه ویندوز دیگه فضای خالی داشته باشه که مشکل نخوری (من دقیق نمیدونم برای اپگرید چه مقدار فضا میخواد) بهتم اجازه نمیده درایو خاصی انتخاب بکنی رو همون درایو ویندوزت میریزه
مراحلشم به این شکله که ابتدا موقع نصب که میرسه یه گزینه هت به اسم windows copy وقتی از طریق بوت نصب میکنی زود تیکش میزنه میره برای بعدی . ولی الان روی این گزینه صبر میکنه اطلاعات مورد نیاز برای نصب ویندوز میریزه رو درایو ویندوزت بعد ازت reset میخواد بعد خودش از طریق بوت شروع میکنه به ادامه نصب از طریق همون فایلایی که کپی کرده تو درایو ویندوزت

اینم عکس موقع آبگرید از 8 به 8.1 هستش که تو پیام خصوصی یکی از دوستان فرستاده بود که زدم تو گوشش برای درک بهتر :d

61896063122572490142.png

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
من شنیده بودم میشه با ویندوز 8 میزان حجم اینترنت مصرف شده رو دید.درسته؟

یه چیز کاملا مبتدی و باسمه ای که فقط رو wifi کار میکنه ارتبا هم قطع کنی از اول محاسبه میکنه

چگونه میزان پهنای باند مصرف شده اینترنت را در ویندوز 8 زیر نظر بگیریم | سرخه تَله

برنامه نصب کنی بهتره

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
درود دوستان
من ویندوز 8.1 رو نصب کردم ولی وقتی میخوام با KMSmicro 5.0.1 کرکش کنم همون اول تو قسمتی که باید در تنظیمات روی Installing TAB کلیک کنی ارور زیر رو میده:

Error Launching installer

ممنون میشم راهنماییم کنید.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
درود دوستان
من ویندوز 8.1 رو نصب کردم ولی وقتی میخوام با KMSmicro 5.0.1 کرکش کنم همون اول تو قسمتی که باید در تنظیمات روی Installing TAB کلیک کنی ارور زیر رو میده:

Error Launching installer

ممنون میشم راهنماییم کنید.

از این یکی کرک استفاده بکن دوتاشم من تست کردم کار میکنه

کرک ویندوز 8 ، 8.1 و آفیس 2010 ، 2013 آپدیت 9 آذر 92 | دانلود رایگان نرم افزار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر