همه چیز درباره Windows 8

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
کسی میدونه این چند قابلیت که اینترپرایس داره و پرو نداره چیه؟ :

VDI enhancements
DirectAccess
BranchCache
AppLocker
Windows To Go Creator
Start screen control[SUP]viii[/SUP]
Sideloading LOB apps

البته بعضی ها رو میشه نصفه نیمه فهمید مثلا applocer احتمالا قابلیت قفل کردن برنامه هاست یا Windows To Go Creator فکر کنم امکان نصب ویندوز رو حافظه های اکسترنال و استفاده از ویندوز رو هر سیستمی باشه ولی دقیقتر توضیح داده بشه بهتره.

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
سلام
میخوام ویندوز 8.1 رو دانلود کنم . نسخه 64 بیتی .
enterprise رو بیگرم یا pro ?

Pro بیشتر به درد کاربرهای خانگی میخوره .. Enterprise چهار تا مشخصه بیشتر از Pro داره که فقط به درد کسایی میخوره که 24 ساعتی کار شبکه میکنن

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
کسی میدونه این چند قابلیت که اینترپرایس داره و پرو نداره چیه؟ :

VDI enhancements
DirectAccess
BranchCache
AppLocker
Windows To Go Creator
Start screen control[SUP]viii[/SUP]
Sideloading LOB apps

البته بعضی ها رو میشه نصفه نیمه فهمید مثلا applocer احتمالا قابلیت قفل کردن برنامه هاست یا Windows To Go Creator فکر کنم امکان نصب ویندوز رو حافظه های اکسترنال و استفاده از ویندوز رو هر سیستمی باشه ولی دقیقتر توضیح داده بشه بهتره.

من اینارو پیدا کردم

windows to go
قابلیت نصب ویندوز روی حافظه فلش با حجم بالا و امکان بوت ویندوز روی هر سیستم از طزیق آن

APPLocker
اپ لاکر قابلیتی در Group Policy و Local Security Policy است. به کمک این قابلیت سرپرست سیستم دسترسی به نرم افزارهای خاص، فایلهای نصب کننده و اسکریپت ها را می بندد.

DirectAccess
دیرکت اکسس مانند V--P--N است که اتصال راه دور به شبکه های بزرگ را برای کلاینت های ویندوز ۷ فراهم میکند، و به قولی راهکار بهتری نسبت به V--P--N است.

BranchCache
برنچ کش قابلیتی در سرور ۲۰۰۸ بازبینی دوم و ویندوز ۷ است که امکان کش کردن محلی داده ها روی کلاینت های ویندوز ۷ را در شعب وب سایت اصلی و فایل سرورها فراهم میکند.

RemoteFX
یک پروتکل جدید در سرویس RDP است که به شما اجازه میدهد علاوه بر دسترسی به تمام منابع سیستم راه دور از جمله افکت های سه بعدی و Aero Mode ویندوز 7 به USB Device سیستم لوکال بر روی سیستم راه دور دسترسی داشته باشید.

metro style apps deployment
این هم برای دولپرهاست،برای گسترش رابط مترو ...

VDI enhancements اینم اینجور که من فهمیدم دسکتاپ مجازی برای قابلیت remoteFX

دوستان kaspersky 2013 قابل نصبه روی 8.1؟

نوچ !

2014 هم فقط آخرین ورژن نصب میشه

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,752
نام
فرشید
چرا پست منو پاک می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی راه حلی برای ارتقا از 8 enterprise به 8.1 نداره؟ لینک دانلودش در استور نمیاد

قبلا گفته بودم، نسخه ی Enterpris اصلاارتقای معمولی نداره که بخواد توی استور لینکش بیاد، چون ماهیتا برای شرکتهای بزرگ طراحی شده و خود کاربر نباید اجازه ی ارتقا به نسخه ی بالاتر رو داشته باشه!
تنها راه ارتقا خرید یا دانلود نسخه ی کامل و ایمیج Win 8.1 Enterprise هست و اینکه اون رو از داخل ویندوز فعلی اجرا کنید و گزینه ی Update رو انتخاب کنید، البته تضمینی نیست که تمام برنامه ها کار کنن و یا موقع ارتقا با این روش حذف نشن!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
سلام
میخوام ویندوز 8.1 رو دانلود کنم . نسخه 64 بیتی .
enterprise رو بیگرم یا pro ?
هر دو نسخه نسخه کامل هستن و زیاد فرقی با هم ندارن!
من Pro دارم و مشکل خاصی نداره! پیشنهاد میشه!

- - -ویرایش - - -

اصلا راهش همینه و باید شورتکات باشه !

یه برنامه بهینه سازی چیزی که با ویندوز 8.1 سازگار نبوده زدی همه شورتکات برات پاک کرده :d

این شورتکات های ویندوز 8.1 هستش از ویندوز خودم برشون داشتم snipping Tool paint desktop و خیلیا دیگه که برات پاک شده رو همه رو داره

از فشرده در بیار محتویات پوشه program رو بریز تو محتویات پوشه این مکان (هر کدوم هم خواست جا به جا بشه بزار بشه)

C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs

http://www.mediafire.com/download/9z01clc5cun6fkn/Programs.rar
خوب الان اینا کار میکنه اما توی مترو نمیاد :((
چه گیری افتادیم از دست این ویندوز :((

یعنی یک نرم افزاری چیزی این بلا رو سر ویندوز آورده؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
دوستان بهترین کرک 8.1 چیه؟ KMmicro 5.0.1 چطوره؟
کرک دائمی نیومده براش هنوز؟
فکر کنم کرک درست و حسابی هنوز براش نیومده!

بهترین روش روش اسکایپ هست که به صورت کاملا قانونی ویندوز اکتیو میشه و هیچ گونه مشکلی نداره! فقط یکم اکتیوش طول میکشه و یک سری کارا باید بکنی!
ولی خوبیش اینه که انگار داری ویندوز اوریجینال اکتیو میکنی چون کاملا قانونی از طرف تلفن گویای اکتیویشن مایکروسافت اکتیو میشه :))

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
چرا پست منو پاک می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی راه حلی برای ارتقا از 8 enterprise به 8.1 نداره؟ لینک دانلودش در استور نمیاد

پستت حذف نشده ها :d

این صفحه برو هم پستت هست هم جوابش =))

http://forum.bazicenter.com/thread41733/page180/

به هر حال آقا فرشید لطف کردن دوباره توضیح دادن.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
خوب الان اینا کار میکنه اما توی مترو نمیاد :((
چه گیری افتادیم از دست این ویندوز :((

یعنی یک نرم افزاری چیزی این بلا رو سر ویندوز آورده؟

آره از این برنامه های بهینه سازی و پاک سازی رجیستری کلینر و ...

دوستان احتمال عرضه نسخه Ultimate هم وجود داره؟

برای ویندوز 8 و 8.1 که اصلا امکان نداره ولی ویندو های بعدی احتمالش هست باز رویه عوض بکنن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
پستت حذف نشده ها :d

این صفحه برو هم پستت هست هم جوابش =))

http://forum.bazicenter.com/thread41733/page180/

به هر حال آقا فرشید لطف کردن دوباره توضیح دادن.

خنده داره؟؟؟؟؟؟ چیز خنده داری گفتم؟

بگید رسما نمی شه دیگه چون فایل iso هم داره می گه همه چیزت پاک می شه برای surface pro هم اپدیتش اومده اما چون metro هک کردم همه برنامه های تاچمم پاک می شه

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
خنده داره؟؟؟؟؟؟ چیز خنده داری گفتم؟

بگید رسما نمی شه دیگه چون فایل iso هم داره می گه همه چیزت پاک می شه برای surface pro هم اپدیتش اومده اما چون metro هک کردم همه برنامه های تاچمم پاک می شه

نه اصلا خنده دار نبود :|:d

اما من کلا آدم شوخی هستم ترجیح میدم همه چی رو با شوخی و خنده حل بکنم تا با جدیت و خشک ! اما حالا اگه شما دوست نداری این متنو بزار جای اون خنده ها !

دوست عزیز وقتی پست میدی حداقل زحمت بکش قبل پیش داوری یه دو صفحه قبل رو نگاه بنداز جواب سوالتون داده شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر