همه چیز درباره Windows 8

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,644
نام
Leo Fitz
درود دوستان!!!!!
میخاستم بگم...
با اینکه مادربردم از وین 8 ساپورت نمیکنه ولی وین 8 رو نصبیدم!!!!!!!
تا اینجا که مشکلی نبوده....
کرکشم دارم!:D
فقط تو بعضی از رزولوشن ها روی تصویر پر از پیکسل های رنگی میشه و تصویر خراب میشه...
سرعت نت هم پایینه...

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
آره. 1یا 2 دقیقه کار میکنه بعد با اینکه وصله ولی پیجی باز نمیشه !

کشش نده بگو :D
بگم ؟؟ :d

خب اموزش درست کردن V P N در ویندوز 8 به این ترتیبه:

ابتدا باید Regedit رو باز کنید (دکمه R+ دکمه ویندوز رو بگیرید تا Run اجرا بشه و داخل کادرش Regedit.exe رو تایپ کنید)

2012-08-19_133631.png

2012-08-19_133851.png

بعد از باز شدن Regedit به سراغ قسمتهای زیر برید (به ترتیب)
HKEY_LOCAL_MACHINE------>Software------>Microsoft----->Windows NT------>Current version------->Networklist------>Profiles

در قسمت پروفایل به دنبال نام V P N که ساختید (یا کانکت کردید) بگردید (روی فولدر ها کلیک کنید و در قسمت Description نام وی پی ان خودتون رو پیدا کنید)
با انتخاب پروفایل درست (مد نظرتون) در قسمت سمت راست پنجره راست کلیلک کنید و گزینه New و پس از ان گزینه DWORD (32-bit) Value رو انتخاب کرده نام فایلتون رو CategoryType بگذارید و سپس بروی ان راست کلیک کنید و گزینه Modifiy را انتخاب کرده و در قسمت Value data به جای 0 عدد 1 را جایگزین کنید.
Modify کردن را برای 2 قسمت Managed و Category نیز انجام دهید.(مقدار Value data انها را از 0 به 1 تغییر دهید) سپس برنامه را بسته و اتصال خود رو با وی پی ان مربوطه (اونی که این تغییرات رو در پروفایلش ایجاد کردیم) برقرار کنید.

تمام.

من خودم تست کردم و 100% جواب میده ، در ضمن چون مسیر ترافیک اینترنتتون از مسیر Gateway وی پی ان هست باز هم کانکشن اینترنتتون رو Limited میزنه که مهم نیست و خللی در عملکرد اینترنت و وی پی ان نداره.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان ويندوز 8 رو نصب كردم ولي در اجراي بعضي از برنامه ها خطاي NET FRAMEWORK رو ميده!حالا نت فريم ورك ورژن 2 و 3.5 رو دانلود كردم ولي ميخوام اونا رو هم نصب كنم ارور نت فريم ورك رو ميده!!!چيكار كنم؟بيلد ويندوزم 9200 هست
Microsoft%20.NET%20Framework.jpg

Microsoft .NET Framework 3.5 for Windows 8 احتمالا پس از نصب ویندوز 8 بزرگترین مشکلی که با آن رو به رو شده اید، درخواست برنامه های گوناگون در هنگام نصب برای dot NET Framework 3.5 بوده است. به خصوص نرم افزارهایی که قبل از ارایه ویندوز 8 ارایه شده بودند. حال راه حل نصب NET Framework 3.5 چیست ؟!

اگر مایل به نصب 5.NET Framework 3. به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت هستید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید :

1. بسته به نوع ویندوز 8 خود ( 32 یا 64 بیتی ) NET Framework 3.5 مناسب با آن را دانلود و اکسترکت کنید .
  2. فایل Copy to hard را اجرا و منتظر بمانید تا کپی فایلها انجام شود .
  3. سپس بر روی فایل Install راست کلیک کرده و گزینه ی Run as Administrator را انتخاب کنید و تا به نمایش در آمدن پیغام Completed صبر کنید

دانلود نسخه 32 بیتی با لينك مستقيم با حجم 37 مگابايت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
دانلود نسخه 64 بیتی با لينك مستقيم با حجم 58 مگابايت
لینک کمکی ( Multi Mirror Link )
منبع : soft98.ir

نقل قول از manhatan عزیز...

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام. من یه win8 خریدم که فروشنده گفت auto activate هست ولی الان که نصب کردم تو تنظیمات ویندوز نوشته activate نشده رو دسکتاپ هم همیشه اون گوشه نوشته windows 8 build 9200 و گاهی وقتا هم پایین صفحه مینویشه باید aactivate کنم.
الان من چجوری اینو activate کنم یه چیزی مثل win7 loader برای win8 وجود نداره؟ لطفا اگر هست لینک بدین مرسی.
روشهای active کردن تو پست اول این تاپیک خیلی کاربردی به نظر نمیان...

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام. من یه win8 خریدم که فروشنده گفت auto activate هست ولی الان که نصب کردم تو تنظیمات ویندوز نوشته activate نشده رو دسکتاپ هم همیشه اون گوشه نوشته windows 8 build 9200 و گاهی وقتا هم پایین صفحه مینویشه باید aactivate کنم.
الان من چجوری اینو activate کنم یه چیزی مثل win7 loader برای win8 وجود نداره؟ لطفا اگر هست لینک بدین مرسی.
روشهای active کردن تو پست اول این تاپیک خیلی کاربردی به نظر نمیان...

دانلود کنین و اکسترکت کنینش و بعدش راست کلیک کنین ران بزنین و موقع اکتیو به نت وصل نباشین .

لینک

www.parandco.com

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
من از وقتی ویندوز 8 رو نصب کردم با نرم افزارهای TورNت
مشکل دارم همشون بعد از چند دقیق که دانلود میکنند سیستم ریست میشه، هنوز دلیلی براش پیدا نکردم
ممنون میشم منو راهنمایی کنید،(آخرین نسخه ها رو هم تست کردم)
فقط به خاطر نرم افزار TورNت
یه ویندزو 7 هم کنارش نصب کردم
:(

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان از این به بعد بهترین کرک که ویندوز رو به صورت کامل آپدیت میکنه در پست اول میذارم.
توجه داشته باشین که از آپدیت ویندوز دیفندر و تعدادی آپدیت های مشکوک ویندوز خود داری کنید تا کرک نپره!
بهترین کرک هم اکنون در پست اول قرار گرفت.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,811
نام
فرخ
من نمیدونم اینجا چرا خیلی ها نگران اپدیت ویندوز 8 هستند ؟! والا من الان یه کرک داریم که خیلی راحت هربار ویندوز را بروز میکنم کرک که پرید دوباره با همون کرک میکنم و برمیگرده یعنی هر بار این کار میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم و قشنگ ویندوزم هم همیشه اپدیته . حالا نمیدونم مگه اینجا شما وقتی اپدیت میکنید دوباره نمیتونید با همون نرم افزار کرک کنید ؟!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من نمیدونم اینجا چرا خیلی ها نگران اپدیت ویندوز 8 هستند ؟! والا من الان یه کرک داریم که خیلی راحت هربار ویندوز را بروز میکنم کرک که پرید دوباره با همون کرک میکنم و برمیگرده یعنی هر بار این کار میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم و قشنگ ویندوزم هم همیشه اپدیته . حالا نمیدونم مگه اینجا شما وقتی اپدیت میکنید دوباره نمیتونید با همون نرم افزار کرک کنید ؟!

نه مشکل اینه بالاخره یه روز یه جایی جلوی اون کرک رو میگیره مطمئن باش! :D
کسایی هم که مثل ما با اسکایپ اکتیو کردن میتونن به راحتی آپدیت کنن.
برای اطمینان میگیم...

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
اطلاعات بیش‌تر درباره آپدیت بزرگ ویندوز 8 تا چند ماه دیگر مایکروسافت قرار است تا چند ماه دیگر آپدیت بزرگی را برای ویندوز 8 منتشر کند که می‌دانیم در حال حاضر اسم رمز آن «ویندوز آبی» است؛ ولی اطلاعات زیادی درباره آن نداریم. اکنون به نظر می‌رسد برخی نکات جدید درباره این آپدیت افشا شده باشد.

اگرچه ویندوز 8 فقط چند ماه است که به بازار آمده؛ اما کاربران می‌دانند که مایکروسافت از همین الآن سخت مشغول آماده کردن نسخه بعدی از این سیستم‌عامل هستند. این پروژه که «ویندوز آبی» نام‌گذاری شده قرار است تابستان آینده معرفی شود و اصلاحات و ویژگی‌های جدیدی را در ویندوز 8 به وجود آورده و همچنین اولین مرحله از برنامه جدید مایکروسافت در انتشار آپدیت‌های سالانه برای سیستم‌عاملش باشد.

به لطف کاربران یک انجمن تایوانی، اکنون به نظر می‌رسد اطلاعات بیش‌تری درباره نسخه بعدی ویندوز در اختیار داشته باشیم. اعضای این انجمن، نقل‌کننده این خبر را به عنوان یکی از مقامات مایکروسافت می‌شناسند، بنابراین ممکن است در این شایعه قدری قطعیت هم وجود داشته باشد؛ البته مثل همیشه باید به شایعات با کمی تردید نگاه کنیم.

برخی تغییرات در رابط کاربری و اضافه شدن تنظیمات جدید در صفحه استارت به نظر می‌رسد در آپدیت جدید ویندوز قطعی باشد.

کاربر انجمن تایوانی ظاهراً در حال استفاده از نسخه آلفای ویندوز جدید مایکروسافت با شماره بیلد 9622 است. البته این کاربر نام ویندوز خود را «ویندوز 9» گذاشته؛ اما از آن‌جا که شماره بیلد آن 9622 و شماره بیلد ویندوز 8 کنونی 9200 است، تشخیص ما این است که ویندوز وی در واقع همان «ویندوز آبی» است که قرار است با همان نام ویندوز 8 به بازار عرضه شود.

به گفته این کاربر، نسخه بعدی ویندوز قرار است ویژگی‌های «مترو» و «صفحه استارت» را همچنان حفظ کند؛ پس در این مورد هیچ نکته جدیدی وجود ندارد. اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم تغییراتی ایجاد شود که به کاربران اجازه خواهد داد تا راحت‌تر صفحه استارت خود را تنظیم و از کاشی‌هایی با قابلیت تغییر اندازه استفاده کنند؛ مثل کاشی‌های ویندوز فون 8.

«ویندوز آبی» قرار است تغییرات عمیق‌تری را هم در ویندوز 8 ایجاد کند. اطلاعات بیش‌تر درباره این آپدیت را گذر زمان افشا خواهد کرد.

نکته دیگر درباره رابط کاربری ویندوز جدید این که دسکتاپ همچنان وجود خواهد داشت؛ اما دچار تغییراتی می‌شود که آن را از حال کنونی هم ساده‌تر خواهد کرد؛ بنابراین ممکن است مثلاً نوار ابزار بالأخره حالت شفاف خود را از دست بدهد تا کل محیط دسکتاپ کمی هماهنگ‌تر شود.

کاربر مذکور نهایتاً هم اعلام کرده که نسخه کرنل ویندوز نیز به 6/3 آپدیت خواهد شد. می‌دانستیم که «ویندوز آبی» قرار است تغییراتی عمیق را هم در سیستم‌عامل ایجاد کند؛ و آپدیت کردن کرنل می‌تواند یکی از همین تغییرات باشد.

همان‌طور که در ابتدا هم گفتیم، نمی‌توانیم درباره صحت این اطلاعات کاملاً مطمئن باشیم؛ اما آن‌چه کاربر انجمن تایوانی می‌گوید کاملاً باورکردنی است. به هر حال اگر زمان‌بندی ما درست باشد، فقط شش ماه دیگر تا عرضه «ویندوز آبی» زمان باقی است و در این مدت مسلماً نکات و اطلاعات بیش‌تری در این‌باره افشا خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر