همه چیز درباره Windows 8

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان من الان ویندوز 7 دارم,بنظرتون برم رو 8 ? سرعتش چطوره? برنامه ها که باهاش مشکلی ندارن? راستی الان نسخه نهایی تو بازار هست?

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,793
نام
فرشید
پس اون داستانی که ویندوز های مایکروسافت یک در میون عالی و ضعیف هستن ، بازم درست در اومد :d

(البته این ضعیف به نسبت نسخه قبل منظورم هست)

فرق بزرگشون اینه که VISTA مشکل راندمان داشت و رابط کاربری خوب، اما ویندوز 8 برعکسه، سرعتش بالاست اما با رابط کاربری متفاوت و مورد دار، مقصر هم تب تبلت ها و موبایلها و عجله برای جا نموندن از تلاش برای تسلط بر بازار رو به گسترش اونها!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
زحمت بکش هر مطلب رو بنویس که نوشته شده توسط چه کسی هست.(ذکر منبع)

خب بگو تا بذارم!

---------- نوشته در 01:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:06 AM ارسال شده بود ----------

فرق بزرگشون اینه که VISTA مشکل راندمان داشت و رابط کاربری خوب، اما ویندوز 8 برعکسه، سرعتش بالاست اما با رابط کاربری متفاوت و مورد دار، مقصر هم تب تبلت ها و موبایلها و عجله برای جا نموندن از تلاش برای تسلط بر بازار رو به گسترش اونها!

باور کن فرشید مشکل نداره! یارو از ایکس پی ارتقا داده مستقیم به ویندوز 8 خب هنگ میکنه دیگه! :d

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
خب بگو تا بذارم!
ملت کلی میگردن کرک سالم پیدا میکنن بعضیا... بعضیا (اصلا من زورم مسعود نیستا:d) اسمشو عوض میکنن تو یه آپلود سنتر دیگه اپ میکنن میزارن واسه ملت! مسعود اگه بزنی زیرش مدرک میارمb-)

---------- نوشته در 01:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:06 AM ارسال شده بود ----------

باور کن فرشید مشکل نداره! یارو از ایکس پی ارتقا داده مستقیم به ویندوز 8 خب هنگ میکنه دیگه! :d [/QUOTE]
طرف یهو از پیکان بیاد رو لامبورگینی میترسه خوب...واسه بچه ها که اکس پی داشتن ریختم گفتن این خرابه استارت نداره:|
البته این ضعیفترین سیستمی بود که نصب کردم
cpu:2.4
ram:512
آنبورد:d
رو دسکتاپ راست کلیک میکردی سی پی یو میرفت رو 100%o:-)

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,793
نام
فرشید
خب فرشید جان الان با این تفاسیر , بنظرت بریم رو 8 یا همین 7 بمونیم?

اگر حوصله ی برطرف کردن مشکلات جزیی و رفع نواقص و اجرا نشدن بعضی کرک بازیها توی ویندوز 8 رو داری ارتقا بده، اگر نه که چند ماه دیگه صبر کن،

برای Sleeping Dogs و Max Payne 3 مجبور شدم آحرین آپدیتها رو بگیرم تا توی ویندوز 8 اجرا بشن، چندین گیگ دانلود! بعضی برنامه ها هم کلا هنوز سازگاری ندارن.

خب بگو تا بذارم!

باور کن فرشید مشکل نداره! یارو از ایکس پی ارتقا داده مستقیم به ویندوز 8 خب هنگ میکنه دیگه! :d

من که بخاطر خوش اومدن نیومدن نمی گم مشکل داره یا نه، من که بیش از 1 سال هست دارم با نسخه های بتا تا الان کار می کنم دارم از نگاه کارشناسی می گم نواقص طراحی و کاستی زیاد داره، درست مثل زمانی که ویندوز 95 اومده بود بعد از ویندوز 3.1 !! هنوز امکانات برنامه ها و APP های ویندوز 8 در حد ابتدایی هست، اپ استور پر از Junk شده و شرکتهای بزرگ ترقیب نشدن که برای رابط UI جدید اپ مناسب بنویسن، چون کاربرا استقبال نکردن

نسخه های بعدی که تکمیل تر شد خودتون فکر می کنید می بینید که ویندوز 8 از نظر طراحی و امکاناتش چقدر نابالغ هست. بعدش به حرف من می رسید.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ملت کلی میگردن کرک سالم پیدا میکنن بعضیا... بعضیا (اصلا من زورم مسعود نیستا:d) اسمشو عوض میکنن تو یه آپلود سنتر دیگه اپ میکنن میزارن واسه ملت! مسعود اگه بزنی زیرش مدرک میارمb-)

مِتی یکی از بچه های بتل لاگ داد دست من! :| روی والت هم اونجا نوشتم اما جواب ندادی! خود کرده را تدبیر نی! :d

من که بخاطر خوش اومدن نیومدن نمی گم مشکل داره یا نه، من که بیش از 1 سال هست دارم با نسخه های بتا تا الان کار می کنم دارم از نگاه کارشناسی می گم نواقص طراحی و کاستی زیاد داره، درست مثل زمانی که ویندوز 95 اومده بود بعد از ویندوز 3.1 !! هنوز امکانات برنامه ها و APP های ویندوز 8 در حد ابتدایی هست، اپ استور پر از Junk شده و شرکتهای بزرگ ترقیب نشدن که برای رابط UI جدید اپ مناسب بنویسن، چون کاربرا استقبال نکردن

نسخه های بعدی که تکمیل تر شد خودتون فکر می کنید می بینید که ویندوز 8 از نظر طراحی و امکاناتش چقدر نابالغ هست. بعدش به حرف من می رسید

مطمئنن مشکل داره! نمیگم نداره.
ولی خیلی از مشکلاتی که میگی به دلیل خود ویندوز نیست! به دلیل شرکت های دیگه هست که از برنامه واسه هماهنگ کردن خودشون با ویندوز 8 کمی عقب موندن!
اما خداییش نمیدونم شما از چه برنامه هایی استفاده میکنین من هرچی برنامه دارم مثل ساعت کار میکنه! :|

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
مسعود درست میگی . منم توی یه قضیه موندم ! این ویندوز 8 همون ویندوز 7 هست که کاملا سریعتر شده و فقط یه سری امکاناتش بهبود پیدا کرده و البته یه استارت جدید بهش اضافه شده ! نمیدونم چرا یه سری از دوستان میگن پیچیده شده و بد شده و ... ! حالا مگه بده یه سری از برنامه ها مثل ایمیل و اخبار و ... همیشه در دسترس باشه ؟ هرکسم خوشش نیاد تو استارت کار کنه میتونه با یه کلیک بره دسکتاپ ! یعنی واقعا مشکلی نداره این ویندوز فقط مردم عادت کردن به همون ظاهر قدیمی و برای همین طول میکشه تا با مترو ارتباط برقرار کنن . به هر حال من که نگاه میکنم میبینم این ویندوز از نسخه های قبل خیلی سریعتره , برنامه های ویندوز 7 و قبلیا رو هم که اجرا میکنه , چند هزار تا برنامه ی مخصوص هم که داره , دیگه چرا این ویندوز بده من نمیدونم ! :-/

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اگر حوصله ی برطرف کردن مشکلات جزیی و رفع نواقص و اجرا نشدن بعضی کرک بازیها توی ویندوز 8 رو داری ارتقا بده، اگر نه که چند ماه دیگه صبر کن،

برای Sleeping Dogs و Max Payne 3 مجبور شدم آحرین آپدیتها رو بگیرم تا توی ویندوز 8 اجرا بشن، چندین گیگ دانلود! بعضی برنامه ها هم کلا هنوز سازگاری ندارن.

.

البته فرشید جان من با PC اصلا بازی نمیکنم ! پس برم رو Eight

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر