همه چیز درباره Windows 8

nekooee

کاربر سایت
Apr 1, 2010
8
سرعت ویندوز و باز کردن فولدرها عالیه! فریم ریت بازی ها... احساس میکنم از 7 کم تره! واسا چندتا بازی دیگه تست بکنم بعدا اعلام میکنم.

بله دوست عزیز، فرق میکنه! در صفحه های قبل کد واسه نسخه ی Enterprise گذاشته شد.

قبلا بحث شده در مورد این موضوع، KasperSky 2013 بهترین گزینه ست.

کرک درست و حسابی هنوز واسه این ویندوز ارائه نشده؛ از طریق Skype باید فعالسازی کنید که راهنما در صفحه های قبل هستش.

من از طریق اسکای\ هم زدم نمیشه همش بعد از وارد کردن کدها میگه صبر کنید تا کد اکتیو شدن رو بسازم و بعد از چند لحظه میگه \روداکت کد شما بلاک شده و قطع میکنه....:(

الآن یکی راه حلی نداره برای من؟؟ چطور همه از این کرک آخر استفاده کردن مشکلشون حل شده ولی برای من error میدن همه کرکها؟

kayvanbahman

کاربر سایت
May 4, 2011
325
نام
کیوان بهمن
کرک اخری رو من تست کردم درسته فایلو دانلود کنید اکسترکت کنید بعد رو فایله install ران از ادمین رو بزنید بعد y رو بزنید اکتیو میکنه بعد ریست میکنه
راستی افلاین هم اکتیو میکنه

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
کرک اخری رو من تست کردم درسته فایلو دانلود کنید اکسترکت کنید بعد رو فایله install ران از ادمین رو بزنید بعد y رو بزنید اکتیو میکنه بعد ریست میکنه
راستی افلاین هم اکتیو میکنه

دستت طلا این تنها کرکی بود که روی سیستم من جواب داد. باز خدا رو شکر داشتم فکر میکردم با چه حوصله ای باز برگردم روی ویندوز 7

خب خدا رو شکر که کار کرد.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
خب، اینطور که پیداست مشکل اکتیو کردن هم حل شد!
=============================
بعد از کلی جستجو و کار کردن با ویندوز متوجه یه ضعف ها و مشکلاتی شدم؛
1. وقتی دکمه ی DVDRW رو میزنی که بره داخل، اگه روی دسکتاپ راست کلیک کنی، قفل میکنه و باید منتظر بمونی که خودشو جمع کنه. (حالا میخواد DVD روی DVDRW باشه میخواد نباشه!)
2. وقتی داره فایل های یه فولدر رو میخونه (چه از دیسک چه از Hard)، نمیتونی هیچ کاری بکنی تا وقتی که همه ی فایل ها رو به طور کامل لود کنه! حتی نمیتونی پنجره رو ببندی!!! (مگر اینکه با Task Manager ببندی!)
اما این مشکلات در میان خوبی هاش گم هستش;)

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
aghayoun to ro khoda yeki active code ino begir man hey tamasam ghat mishe

win taze nasbidam fa nadare:d

------------------------------------------------------------
ye code jadid ham vase pro bedin ali mishe

Attachments

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    15.6 KB · مشاهده: 13
آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان ویندوز رو بخریم مشکلی نداره یا هنوز صبر کنیم بهتره؟
صبر برای چی؟ قرار نسخه جدید تری بیاد مگه؟
نسخه بعدی ویندوز 8 که میاد ویندوز 8 سرویس پک 1 خواهد بود! اونم انشالله سال آینده.

همینو بگیر مثل بقیه نصب کن. نسخه نهایی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر