همه چیز درباره Windows 10

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه باز تو نت سرچ می کنم ببینم راه حلی هست براش یا نه.
راستی اینکه قبلا گفتید "به یه چیزی هم که دقت کردم هردفعه که در لپتاپ رو بعد از مدت طولانی ببندم این اتفاق میوفته." احیانا شارژ باتری کمتر نشده؟چون تنظیمات پاور بر اساس میزان شارژ میتونه حالت های مختلفی داشته باشه.
دستت درد نکنه.
نه والا من معمولا نمیزارم از 50 درصد پایینتر بیاد.
خیلی مشکله رو مخیه.خصوصا اینکه وقتی دوباره باز میکنم کلی طول میکشه تا بالا بیاد.جالب اینه من تابحال هم ندیدم برای کسی پیش بیاد

M.S.A.A

کاربر سایت
Sep 25, 2014
125
نام
محمدرضا
از وقتی ویندوز رو عوض کردم با باتری لپتاپ ـم مشکل پیدا کردم، باتری درست کار می کنه اما نمی گه چه حجمی از باتری مونده، یعنی همش رو 99% ولی وقتی شارژ ـش داره تموم میشه یه هویی از 99% می پره رو 1%. فاصله زمانی هم که خالی میشه استاندارد ـه ولی فقط مشکل ـم اینه که شارژ باقی مونده باتری رو نمایش نمیده! کسی می تونه بهم کمک کنه؟!

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
دوستان ب مشکل خوردم!
میخوام ۲سیستم عامل رو یه سیستم کنم موقع نصب وین ۱۰ رو یه درایو دیگه این‌ ارور‌ مدام میده!
چ کنم؟؟

2c238a3ff5a3f5e11eaa5610790b348e.jpg

Sent from my Nexus 5

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
نوشته شده توسط idden]-[;3844324:
دوستان ب مشکل خوردم!
میخوام ۲سیستم عامل رو یه سیستم کنم موقع نصب وین ۱۰ رو یه درایو دیگه این‌ ارور‌ مدام میده!
چ کنم؟؟

Sent from my Nexus 5
سلام
ظرفیت هاردتون چقدر هستش و میخواید چه تعداد پارتیشن ایجاد کنید؟ از اطلاعات روی هارد بکاپ دارید؟ (در صورتی که اطلاعاتتون به صورت کامل پاک بشه)

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
نوشته شده توسط idden]-[;3844324:
دوستان ب مشکل خوردم!
چ کنم؟؟

2c238a3ff5a3f5e11eaa5610790b348e.jpg

Sent from my Nexus 5
خب این مشکل به خاطر اینه که ویندوز 10 به صورت uefi بوت شده و برا همین فقط رو دیسکهایی که به صورت GPT هستند نصب میشه.شما باید از تنظیمات بوت ببینید می تونه ویندوز 10 رو در حالت دیگه بوت کنه.اگر نمیشد با نرم افزار rufus دیسک ویندوزتون رو یه فلش بریزید و تو تنیطات Rufus حتما بزنید که حالت uefi رو رو فلش نریزه.

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
ب Xbox App دوستان شما راحت وصل میشید؟
از دیشب تا حالا هرچقد میخوام وصل شم مدام میزنه try again و میگه‌نمیتونه Sing in کنه !!!
نمیدونم چرا واقعا :/

Sent from my Nexus 5

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
اونقدر این مشکله sleep نشدن اذیت کرد که من مجبور شدم reset pc رو بزنم،بلکه درست بشه.ولی توی همون مرحله اول روی 99 درصد گیر کرد و لپتاپ افتاد تو دوره ریست شدن.
ریست میشد و صفحه آبی و ارروره INACCESSIBLE BOOT DEVICE و دوباره همین ترتیب پیگیری میشد.منم که حسابی از ویندوز 10 خسته شده بودم،برگشتم به 8.1 و والسلام:d
فعلا هم که خوشبختانه پیغامه آپدیت نیومده.اگر هم بیاد نمیدونم قبولش کنم بازم اون مشکله اسلیپ نشدن پابرجاست یا نه.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
دوستان کسی به مشکل صفحه ابی با عنوان reference_by_poniter برنخورده؟؟
از وقتی که اپدیت جدید رو نصب کردم هروقت رو سیستم فشار اومده این مشکل بوجود اومده:(

Galaxy3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
395
نام
امید
سلام دوستان
من نسخه ی 64 بیتی pro رو دارم از دیروز یکدفعه اینترنت مشکل پیدا کرده قبلش مشکلی نداشت مشکلشم اینه که اینترنت قطعه هیچ سایتی نمیاد و مطمئنم مشکل از مرورگر نیست چون هم edge هم firefox و هم کروم رو امتحان کردم هیچ کدوم هیچ سایتی رو باز نمیکنند اون موقع که اینجوری شد برنامه ای چیزی هم نصب نکردم که به خاطر اون باشه نه میتونم هیچ سایتی برم و نه میتونم دانلود کنم و ضمنا مودم هم چراغ adslش روشن و ثابته . از شرکت اینترنتم هم پرسیدم گفتن مشکل از سیستم خودته درست هم گفتن چون من غیر از ویندوز 10 ویندوز 7 هم دارم که تو اون هیچ مشکلی نیست و اینترنت وصله الانم با اون اومدم اینجا
لطفا راهنماییم کنید که مشکل از کجاست ؟
با تشکر

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
این مشکل قفل کردن دسکتاب واسه من هنوز هستش هر نمونه نسخه بوده هم از pro , enterprise نصب کردم ولی بعد از یه مدت حالا بازی کردن یه دفعه ویندوز قفل میکنه فقط نشانه گر موس کار میکنه.
خواهشا یکی بگه مشکل چیه؟
همه ابدیتای ویندوز هم نصبه.

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
سلام دوستان
من نسخه ی 64 بیتی pro رو دارم از دیروز یکدفعه اینترنت مشکل پیدا کرده قبلش مشکلی نداشت مشکلشم اینه که اینترنت قطعه هیچ سایتی نمیاد و مطمئنم مشکل از مرورگر نیست چون هم edge هم firefox و هم کروم رو امتحان کردم هیچ کدوم هیچ سایتی رو باز نمیکنند اون موقع که اینجوری شد برنامه ای چیزی هم نصب نکردم که به خاطر اون باشه نه میتونم هیچ سایتی برم و نه میتونم دانلود کنم و ضمنا مودم هم چراغ adslش روشن و ثابته . از شرکت اینترنتم هم پرسیدم گفتن مشکل از سیستم خودته درست هم گفتن چون من غیر از ویندوز 10 ویندوز 7 هم دارم که تو اون هیچ مشکلی نیست و اینترنت وصله الانم با اون اومدم اینجا
لطفا راهنماییم کنید که مشکل از کجاست ؟
با تشکر
برو ب Network Option، کانکشنت رو پیدا کن بعد Properties بزن و ب تب Advanceاگه اشتباه نکنم Protocol 4 رو از تو کادر مربعی شکل پیدا کن از اونجا تنظیمات نتت رو دستی وارد کن DNS رو هم ست کن رو 8.8.8.8/4.2.2.4

Sent from my Nexus 5

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
دوستان سلام .
من یک لپ تاپ لنوو y5070 بدون سیستم عامل خریدم بعد رفتم یک ویندوز 10 گرفتم از شرکت گردو .
سوال اول : هنوز درایور های سیستم رو نصب نکردم . به نظرم یکم ویندوز کنده که با توجه به سیستم مشکل از اون نیست ، احتمالا با نصب درایور ها این کندی برطرف میشه ؟ البته کندی اونقدر ها محسوس نیست . یا کلا میتونه مشکل خود ویندوز فیک باشه ؟
سوال دوم : رفتم سابت لنوو دیدم برای این مدل درایور های ویندوز 10 رو زده ولی تو جعبه درایورهای 8.1 موجوده . میشه 8.1 رو به جای 10 نصب کرد ؟
سوال سوم : اگر بخوام دانلود کنم درایور ها رو اولویت با کدوماس ؟
سوال چهارم : هارد لپ تاپ 1 ترابایته ولی تو مای کامپیوتر مجموع درایوا میشه 700 تا ! :| اون 300 تا کجا رفته ؟ موقع پارتیشن بندی یادمه 400 - 300 - 300 انجام شد .
سوال پنجم : چه جوری میشه از حالت 4k به uhd سوییچ کرد و بالعکس ؟
ممنون

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
510
نام
آریو
من لپ تاپم بعضی وقت که که میخواستم به حالت SLEEP بره هنگ میکرد و وقتی میخواستم کار کنم باش باید لپ تاپ رو با نگه داشتن دکمه پاور خاموش میکردم یا حتی وقتی که Shut Down میخواستم بکنم هم هنگ میکرد. با این روش درست شدش و الان دیگه مشکلی ندارم:
Follow these steps to manually disabled Hybrid Shutdown feature.

1. Go to Search, type power options and click on Power Options from search results
  2. On the left side of the window click on Choose what the power button does
  3. If needed, click on Change settings that are currently unavailable, under Define power buttons and turn on password protection
  4. From the enabled options under Shutdown settings section, uncheck Turn on fast startup (recommended) checkbox to disable Hybrid Shutdown.
  5. Click Save changes button to save the modified settings.
  6. Close Power Options window when done

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر