همه چیز درباره Windows 10

pain.1990

کاربر سایت
Jan 9, 2010
236
نام
nima
من دیروز surface pro 3 خریدم روش یه ویندوز 8.1 بوود ویندوزو کامل اپدیت کردم روش بعد خودش اتومات پیام داد می خوای ویندوز 10 رو رایگان نصب کنید منم تا یید کردم الان اجرا شد . راضی ام از ویندوز کم کم دارم عاشق کورتانا میشم :)

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,597
اصلا نسخه VL پیشنهاد نمی شه این نسخه برای افراد عادی نیست بعدا کلی مشکلات برای اپدیت یا چیزهای مشابه پیدا می کنید همین الان نسخه هایی که درحقیقت VL هستن نه به 8.1 نه به 10 قابل ارتقا نیستن این افراد در اپدیت داستان دیگه ای دارن که اصلا امکان هک هم نداره. سرچ کنید اگر بیشتر نیاز به اطلاعات دارید.

بهترین نسخه PRO RETAIL هست اگر ارتقا نمی دید هم حتما از بایوس نصبش کنید اگرم SSD دارید از UEFI BIOS هنگام نصب SKIP کنید (سریال WIN) بعدش کرکش کنید. اگر MICROSOFT ACCOUNT هم داشته باشید 1 سری از تنظیمات برمی گردن.

به یاد داشته باشید نسخه ENTERPRISE تنها حالت VL داره پس از نصبش پرهیز کنید هیچ مزیتی هم برای فرد عادی نداره بی دلیل حجم بیشتری هم می گیره به درد سرور می خوره اگرم نیاز به 1 کی از برنامه هاش داشته باشید که احتمالا ندارید به راحتی با چند حرکت بهش دسترسی پیدا می کنید یا برنامه جایگزین استفاده می کنید بهترین WINDOWS GO هست که برای کسایی که PRO دارن هم راه حلش اومده در 10 هم جواب می ده

من حقیقتش اشتباه کردم نسخه VL رو پیشنهاد کردم چون خودم هنوز تستش نکردم.اینم که گفتم نسخه VL رو پیشنهاد می کنم به خاطر قضیه افیس 2013 هست. اگه در جریان باشید آفیس 2013 فقط نسخه های VL کرک می شوند.البته الان خود کرک ها اگه ببینن نسخه افیس VL نیست به اون تبدیلش می کن همونطور که گفتید ابن نسخه برای شرکت ها هست که تمامی کامپیوتر ها تو یه شبکه هستن. الان کرکارو دقت کنی عملا یه سرور مجازی مشابه سرور های شرکتهایی که از این نسخه ها استفاده می کنن، درست می کنن و ویندوز رو اکتیو می کنن.
من قبلا 8.1 نسخه pro داشتم که به راحتی به 10 نسخه Enterprise تبدیل شد و تا الانم که به مشکلی نخوردم خداروشکر.این سنگینی هم که میگن enterprise داشته من تا حالا از ویندوز 7 تا همین 10 هر دو تا نسخه معمولی و enterprise رو تست کردم و تفاوت قابل ملاحظه ای تو سرعت و کارایی ندیدم.ولی من هم همون نسخه Pro رو پیشنهاد می کنم بماند که برای خیلی از افراد همون نسخه Home هم کاملا جوابگوی فعالیتشون هست.
اینکه میگید فقط نسخه Enterprise نسخه VL داره، توی سافت 98 برای pro هم قرار دادن.حالا به سایت ها ایرانی هر چه قدر هم معتبر باشن باز نمیشه اطمینان کرد من باز در این مورد سایت ها خارجی و معتبر رو چک می کنم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من حقیقتش اشتباه کردم نسخه VL رو پیشنهاد کردم چون خودم هنوز تستش نکردم.اینم که گفتم نسخه VL رو پیشنهاد می کنم به خاطر قضیه افیس 2013 هست. اگه در جریان باشید آفیس 2013 فقط نسخه های VL کرک می شوند.البته الان خود کرک ها اگه ببینن نسخه افیس VL نیست به اون تبدیلش می کن همونطور که گفتید ابن نسخه برای شرکت ها هست که تمامی کامپیوتر ها تو یه شبکه هستن. الان کرکارو دقت کنی عملا یه سرور مجازی مشابه سرور های شرکتهایی که از این نسخه ها استفاده می کنن، درست می کنن و ویندوز رو اکتیو می کنن.
من قبلا 8.1 نسخه pro داشتم که به راحتی به 10 نسخه Enterprise تبدیل شد و تا الانم که به مشکلی نخوردم خداروشکر.این سنگینی هم که میگن enterprise داشته من تا حالا از ویندوز 7 تا همین 10 هر دو تا نسخه معمولی و enterprise رو تست کردم و تفاوت قابل ملاحظه ای تو سرعت و کارایی ندیدم.ولی من هم همون نسخه Pro رو پیشنهاد می کنم بماند که برای خیلی از افراد همون نسخه Home هم کاملا جوابگوی فعالیتشون هست.
اینکه میگید فقط نسخه Enterprise نسخه VL داره، توی سافت 98 برای pro هم قرار دادن.حالا به سایت ها ایرانی هر چه قدر هم معتبر باشن باز نمیشه اطمینان کرد من باز در این مورد سایت ها خارجی و معتبر رو چک می کنم.

دقت نکردید نسخه en فقط vl داره نسخه pro هم vl داره هم retail نسخه ی جدید ed هم فقط vl داره اینا نسخه هایی نیستن که شما dvd شو پیدا کنی.

شما از چه طریقی از pro به en ارتقا دادید از هر نسخه ای به همون نسخه می شه اپگرید کرد اپگرید اصلی که همینه مگر با مراحل dvd نصبی همچین کاری کرده باشید که فایل ها در پوشه ی windowsold انتقال پیدا می کنن.

در ضمن بازم دقت نکردید من گفتم حجم بیشتری نسخه en می گیره نه اینکه سنگین تره مگر اینکه از برنامه های بیشتری که داره استفاده کنید البته من مقایسه کردم تا حدی رم بیشتر اشغال می شه شاید در حد 150 مگابایت که البته من تاییدش نمی کنم 150 مگ اختلاف ممکنه بین استارت های مختلف هم مشاهده بشه با این حساب من تاییدش نمی کنم.

بازم می گم بهترین نسخه pro retail هست.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
دوستان بیاید به داده من برسید.هنوز هم مشکلم پابرجاست.یعنی هنوز هم دره لپتاپ رو میبندم بجای اینکه sleep بشه،چراغه باطری چندین بار چشمک میزنه و کلا خاموش میشه.
هر راه حلی میدونید بگید خواهشا

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,597
دقت نکردید نسخه en فقط vl داره نسخه pro هم vl داره هم retail نسخه ی جدید ed هم فقط vl داره اینا نسخه هایی نیستن که شما dvd شو پیدا کنی.

شما از چه طریقی از pro به en ارتقا دادید از هر نسخه ای به همون نسخه می شه اپگرید کرد اپگرید اصلی که همینه مگر با مراحل dvd نصبی همچین کاری کرده باشید که فایل ها در پوشه ی windowsold انتقال پیدا می کنن.

در ضمن بازم دقت نکردید من گفتم حجم بیشتری نسخه en می گیره نه اینکه سنگین تره مگر اینکه از برنامه های بیشتری که داره استفاده کنید البته من مقایسه کردم تا حدی رم بیشتر اشغال می شه شاید در حد 150 مگابایت که البته من تاییدش نمی کنم 150 مگ اختلاف ممکنه بین استارت های مختلف هم مشاهده بشه با این حساب من تاییدش نمی کنم.

بازم می گم بهترین نسخه pro retail هست.
اون قضیه رو خب ایهام یا ابهام میشد اسمش رو گذاشت:D

من از داخل خود ویندوز فایل نصبی رو اجرا کردم و اپدیت کردم.ویندوزم کرک شده بود برا همین از Media Creation Tools یا بخش Update ویندوز استفاده نکردم.از اونا استفاده کنی خودش بر اساس نسخه ی ویندوز نسخه ویندوز 10 روتعیین می کنه. البته در هر صورت فایل ها ویندوز قبلی به پوشه Windows.old منقل می شن که تا یک ماه بتونید فرصت این رو داشته باشید به ویندوز قبلی برگردید.

اون قضیه سنگین بودن رو به خاطر صحبت شما نگفتم و کلی گفتم که من فرقی ندیدم و در جواب اینکه کلا تو خیلی از سایتا افراد می گن سنگین تره گفتم.حجم رو که خودم هم واقف هستم و حتی حجم فایل نصبش هم فکر کنم کمی بیشتر بود.

منم که گفتم باز نسخه Pro رو پیشنهاد می کنم. و این VL هم گفتم برا ویندوز بررسی نکردم و بر اساس تجربه ای که تو افیس داشتم پیشنهادش دادم البته خود سافت 98 هم همین رو پیشنهاد داده بود که باز میگم به سایتا ایرانی هر چند سایت معتبری مثل سافت 98 هم نمیشه تو این جورچیزا صد در صد اعتماد کرد.

- - -ویرایش - - -

دوستان بیاید به داده من برسید.هنوز هم مشکلم پابرجاست.یعنی هنوز هم دره لپتاپ رو میبندم بجای اینکه sleep بشه،چراغه باطری چندین بار چشمک میزنه و کلا خاموش میشه.
هر راه حلی میدونید بگید خواهشا

شما از بخش Power Option سمت چپ رو Chose what closing the lead does کلیک کنید و چک کنید when i close the lid رو چه حالتی هست.

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,597
اونا که همشون رو sleep هستن.
الان در لپتاپ رو می بندید به Hibernate میره دیگه؟پس یه بار با زدن دستور [FONT=CIDFont+F4]powercfg -h off[/FONT] تو CMD که به صورت Run as adminstrator اجرا شده Hibernate رو کلا خاموش کنید ببینید درست میشه یا نه.بعد اینکه درست شد همون دستور قبلی رو فقط آخرش off رو on تغییر بده و بزن تا دوباره Hibernate فعال شه.بعضی موقع ها با خاموش روشن کردن Hibernate بعضی از تنظیمات پاور ریست میشه و شاید مشکلتون حل شه.(همونطور که قبلا گفتم این Hibernate از ویندوز 8 به بعد برای fast startup نیازه پس اگه خاموش کردید و مشکلتون درست شد و با روشن کردنش باز خراب شد یهو قید Hibernate رو نزن.اگه با این کار و کارای قبلی دیگه درست نشد باید احتمالا بریم سر وقت تغییرات تو ریجستری)

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
بیلد 10525 ویندوز 10 منتشر شد

ساعاتی پیش مایکروسافت بیلد جدیدی را برای کابران اینسایدر ویندوز ۱۰ منتشر نمود. شماره ی این بیلد جدید ۱۰۵۲۵ است و هم اکنون برای اینسایدرهای حلقه ی Fast در دسترس است..
در این بیلد مکانیزم مدیریت حافظه رم ارتقا یافته که باعث روان تر شدن و عملکرد بهینه سیستم خواهد شد. همچنین بخش تنظیمات رنگ ویندوز هم بهبود هایی به خود دیده و پیشرفت داشته است..

تغییرات اعمال شده در بیلد 10525 ویندوز 10 به شرح زیر می باشند :

بهبود تنظیمات رنگ بندی ویندوز :

ما فیدبک های بسیاری از سوی کاربران در مورد رنگ پیش فرض منوی استارت، اکشن سنتر، تسک بار و نوارهای عنوان دریافت کردیم و اینکه کاربران درخواست کرده اند گزینه ای برای اعمال تغییرات در انعکاس و شفافیت بخش تنظیمات ایجاد شود.
این ویژگی با این که هنوز کامل و بی نقص نیست، در بیلد ۱۰۵۲۵ گنجانده شده که البته در حالت پیش فرض خاموش بوده و کاربران می توانند با مراجعه به بخش (Settings > Personalization > Colors) آن را فعال کنند..

بهبود الگوریتم های مدیریت حافظه رم :

ما در ویندوز ۱۰ یک طرح جدید موسوم به Compression Store ایجاد کرده ایم که شامل مجموعه ای از صفحات فشرده شده در حافظه رم است.
روش کار این الگوریتم به این صورت است که وقتی سیستم احساس کند حافظه رم در فشار و تنگنا قرار دارد، صفحاتی که در حال استفاده نیستند را فشرده می کند ولی از حافظه رم خارج نکرده و بر روی دیسک ذخیره سازی، ذخیره نمی کند، تا در استفاده های بعدی مجبور به دوباره خوانی از حافظه ذخیره سازی که نسبت به حافظه رم سرعت بسیار پایینی دارد، نشود. این طرح موجب کاهش استفاده از حافظه رم، به ازای هر فرایند می شود. این الگوریتم نهایتا باعث می شود که اپلیکیشن های بیشتری در حافظه رم باقی مانده و حفظ شوند تا هنگام فراخوانی آن اپلیکیشن ها، زمان بسیار کمتری صرف شود و این درحالی است که اپلیکیشن ها یا صفحه های باقی مانده در رم فشرده شده اند و فضای بسیار کمی اشغال می کنند..

این الگوریتم موجب پاسخگویی سریع ویندوز ۱۰ به فرمان های کاربر می شود و تجربه ای عالی از سرعت و روان بودن را به ارمغان می آورد. این مکانیزم جدیدمدیریت حافظه رم، در لیست فرایند های همیشه در حال اجرای سیستم قرار می گیرد (می توانید از در بخش فرایندهای تسک منیجر آن را مشاهده کنید).

شاید بپرسید که این الگوریتم به تنهایی یک فرایند سنگین است و ممکن است در یک استفاده طولانی از سیستم موجب پر شدن حافظه رم شود. اما اینطور نیست. با اینکه لیست اپلیکیشن ها و صفحات بدون استفاده فشرده شده و در حافظه رم قرار می گیرند، اما این لیست زمانی گسترش یافته و فرایند های بیشتری را فشرده می کند که حافظه رم بیشتری در دسترس باشد. به این معنی که اگر حافظه رم کم بوده و ذخیره ساز صفحات فشرده فضای کافی در اختیار نداشته باشد، صفحات فشرده جدید به همان منوال قبلی در حافظه ذخیره سازی، قرار می گیرند. این الگوریتم در تسک منیجر قابل رویت است و ممکن است نسبت به نسخه های منتشر شده قبلی ویندوز ۱۰، یک فرایند پر مصرف و سنگین به نظر آید. زیرا هنوز نیاز به بهبود هایی جزئی داشته و اینکه به نوعی همه فرایند های در حال اجرا در بر گرفته و تئوری فوق را در مورد آن ها نیز اعمال می کند، البته فقط آن هایی در حال استفاده نیستند..

شایان ذکر است که این بیلد نه تنها اولین نسخه پیش نمایش منتشر شده پس از نسخه رسمی محسوب می شود، بلکه اولین بیلد از نسخه دوم همان آپدیت معروف Threshold نیز می باشد. همانطور که همه انتظار داریم بیلد های بعدی Threshold 2 باید شامل ویژگی های جدیدی مانند پشتیبانی از افزونه ها برای مرورگر اج و ادغام سازی اسکایپ با بخش تماس و پیام و یا حتی ویژگی Spotlight لاک اسکرین باشد..

در نهایت باید بگوییم که برای دریافت این بیلد، باید عضوی از جامعه اینسایدر های ویندوز باشید و همچنین اگر به ویندوز ۱۰ کوچیده اید، باید به بخش تنظیمات آپدیت رفته و این بیلد را با استفاده از گزینه Get Preview Builds دریافت کنید. همچنین اگر دوست دارید این بیلد را در قالب یک فابل ISO دریافت کنید، لازم نیست نگران باشید چراکه مایکروسافت در آینده ای نزدیک فایل ISO بیلد ۱۰۵۲۵ را منتشر خواهد کرد..

گالری تصاویر بیلد 10525 ویندوز 10

. . .
. . .
. . .

[video=aparat;ZqQMS]http://www.aparat.com/v/ZqQMS[/video]
Source

آخرین ویرایش:

MO021

کاربر سایت
May 23, 2013
470
نام
Morteza
بیلد 10525 ویندوز 10 منتشر شد

ساعاتی پیش مایکروسافت بیلد جدیدی را برای کابران اینسایدر ویندوز ۱۰ منتشر نمود. شماره ی این بیلد جدید ۱۰۵۲۵ است و هم اکنون برای اینسایدرهای حلقه ی Fast در دسترس است..
در این بیلد مکانیزم مدیریت حافظه رم ارتقا یافته که باعث روان تر شدن و عملکرد بهینه سیستم خواهد شد. همچنین بخش تنظیمات رنگ ویندوز هم بهبود هایی به خود دیده و پیشرفت داشته است..

تغییرات اعمال شده در بیلد 10525 ویندوز 10 به شرح زیر می باشند :

بهبود تنظیمات رنگ بندی ویندوز :

ما فیدبک های بسیاری از سوی کاربران در مورد رنگ پیش فرض منوی استارت، اکشن سنتر، تسک بار و نوارهای عنوان دریافت کردیم و اینکه کاربران درخواست کرده اند گزینه ای برای اعمال تغییرات در انعکاس و شفافیت بخش تنظیمات ایجاد شود.
این ویژگی با این که هنوز کامل و بی نقص نیست، در بیلد ۱۰۵۲۵ گنجانده شده که البته در حالت پیش فرض خاموش بوده و کاربران می توانند با مراجعه به بخش (Settings > Personalization > Colors) آن را فعال کنند..

بهبود الگوریتم های مدیریت حافظه رم :

ما در ویندوز ۱۰ یک طرح جدید موسوم به Compression Store ایجاد کرده ایم که شامل مجموعه ای از صفحات فشرده شده در حافظه رم است.
روش کار این الگوریتم به این صورت است که وقتی سیستم احساس کند حافظه رم در فشار و تنگنا قرار دارد، صفحاتی که در حال استفاده نیستند را فشرده می کند ولی از حافظه رم خارج نکرده و بر روی دیسک ذخیره سازی، ذخیره نمی کند، تا در استفاده های بعدی مجبور به دوباره خوانی از حافظه ذخیره سازی که نسبت به حافظه رم سرعت بسیار پایینی دارد، نشود. این طرح موجب کاهش استفاده از حافظه رم، به ازای هر فرایند می شود. این الگوریتم نهایتا باعث می شود که اپلیکیشن های بیشتری در حافظه رم باقی مانده و حفظ شوند تا هنگام فراخوانی آن اپلیکیشن ها، زمان بسیار کمتری صرف شود و این درحالی است که اپلیکیشن ها یا صفحه های باقی مانده در رم فشرده شده اند و فضای بسیار کمی اشغال می کنند..

این الگوریتم موجب پاسخگویی سریع ویندوز ۱۰ به فرمان های کاربر می شود و تجربه ای عالی از سرعت و روان بودن را به ارمغان می آورد. این مکانیزم جدیدمدیریت حافظه رم، در لیست فرایند های همیشه در حال اجرای سیستم قرار می گیرد (می توانید از در بخش فرایندهای تسک منیجر آن را مشاهده کنید).

شاید بپرسید که این الگوریتم به تنهایی یک فرایند سنگین است و ممکن است در یک استفاده طولانی از سیستم موجب پر شدن حافظه رم شود. اما اینطور نیست. با اینکه لیست اپلیکیشن ها و صفحات بدون استفاده فشرده شده و در حافظه رم قرار می گیرند، اما این لیست زمانی گسترش یافته و فرایند های بیشتری را فشرده می کند که حافظه رم بیشتری در دسترس باشد. به این معنی که اگر حافظه رم کم بوده و ذخیره ساز صفحات فشرده فضای کافی در اختیار نداشته باشد، صفحات فشرده جدید به همان منوال قبلی در حافظه ذخیره سازی، قرار می گیرند. این الگوریتم در تسک منیجر قابل رویت است و ممکن است نسبت به نسخه های منتشر شده قبلی ویندوز ۱۰، یک فرایند پر مصرف و سنگین به نظر آید. زیرا هنوز نیاز به بهبود هایی جزئی داشته و اینکه به نوعی همه فرایند های در حال اجرا در بر گرفته و تئوری فوق را در مورد آن ها نیز اعمال می کند، البته فقط آن هایی در حال استفاده نیستند..

شایان ذکر است که این بیلد نه تنها اولین نسخه پیش نمایش منتشر شده پس از نسخه رسمی محسوب می شود، بلکه اولین بیلد از نسخه دوم همان آپدیت معروف Threshold نیز می باشد. همانطور که همه انتظار داریم بیلد های بعدی Threshold 2 باید شامل ویژگی های جدیدی مانند پشتیبانی از افزونه ها برای مرورگر اج و ادغام سازی اسکایپ با بخش تماس و پیام و یا حتی ویژگی Spotlight لاک اسکرین باشد..

در نهایت باید بگوییم که برای دریافت این بیلد، باید عضوی از جامعه اینسایدر های ویندوز باشید و همچنین اگر به ویندوز ۱۰ کوچیده اید، باید به بخش تنظیمات آپدیت رفته و این بیلد را با استفاده از گزینه Get Preview Builds دریافت کنید. همچنین اگر دوست دارید این بیلد را در قالب یک فابل ISO دریافت کنید، لازم نیست نگران باشید چراکه مایکروسافت در آینده ای نزدیک فایل ISO بیلد ۱۰۵۲۵ را منتشر خواهد کرد..

گالری تصاویر بیلد 10525 ویندوز 10

. . .
. . .
. . .

[video=aparat;ZqQMS]http://www.aparat.com/v/ZqQMS[/video]
Source

این بیلد رو با آپدیت ویندوز میتونیم بگیریم؟ تو لیست آپدیتا اومده؟

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
این بیلد رو با آپدیت ویندوز میتونیم بگیریم؟ تو لیست آپدیتا اومده؟

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

نه فعلا باید iso بگیری . لینک دانلودشو قرار دادم
برنامه مایکروسافت از این به بعد به همین صورت خواهد بود و هر چند وقت یه بار یه بیلد جدید بیرون میده از ویندوز ولی قبلش برای تست در اختیار اینسایدرها هستش.
قراره این برنامه وقتی در اختیار اینسایدر ها قرار میگیره حدود یک ماه تست بشه و بعدش نسخه نهایی بیاد.

این هم برای اونایی که از تورنت دانلود میکنن
Download Windows 10 build 10525 August 2015 Torrent - Kickass Torrents

آخرین ویرایش:

MOEINCREED

کاربر سایت
Aug 11, 2012
228
نام
معین
دوستان من لپتابم dell 5520 هست کارت گرافیک amd radeon 7670m وقتی ویندوز 10 رو نصب کردم درایور گرافیکش رو دان کردم بعد که نصب کردم blue screenبعد یه بار ریستارت میاد بعدم تو حلقه ریستارت میفته تا ابد .ارروشم اینه internal_power_error.از safe mode اپدیت گرافیک رو پاک کردم مشکل حل شد حالا کارت گراقیکم رو نمیشناسه راه حلی میدونید؟

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
خب ما هم ویندوزو نصب کردیم واسه منی که اصلا 8 و 8.1 رو نصب نکردم وتنها ویندوزای عمرم 7 و xp بوده خب واقعا سخته واسه کسی که این همه سال با 7 کار کرده

بتونه خودشو با 10 مچ کنه8-| والا تو بازیها به شدت افت فریم و لگ گرفتم:| برعکس 7 gta v (خطای سوشال کلوب رو میده)و fifa 15 هم اجرا نشد تو یونیتی قشنگ 15 تا خورد تو تو سر فریم البته بنده بدون آپدیت ویندوز اینارو امتحان کردم :d

والا بنده تا مجبور نشم واسه گیم همون رو 7 میمونم وبه نظرم 7 از لحاظ گرافیکی بسیار بسیار زیباتر از این ویندوزه و حرف آخر به نظرم تایه سال دیگه این وین هم کاملتر و خیلی از مشکلاتش حل میشه و بهترین زمان واسه کوچ به

10 هستش

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,011
نام
خلیل
دوستان من لپتابم dell 5520 هست کارت گرافیک amd radeon 7670m وقتی ویندوز 10 رو نصب کردم درایور گرافیکش رو دان کردم بعد که نصب کردم blue screenبعد یه بار ریستارت میاد بعدم تو حلقه ریستارت میفته تا ابد .ارروشم اینه internal_power_error.از safe mode اپدیت گرافیک رو پاک کردم مشکل حل شد حالا کارت گراقیکم رو نمیشناسه راه حلی میدونید؟

این برنامه رو دانلود کن
DriveTheLife Download - Softpedia
ببین میتونه برات انلاین درایور رو بدون مشکل نصب کنه....

اگه مشکلت حل نشد.....درایور رو به صورت دستی نصب کنی>>>>>برو توی Device manger و رو کارت گرافیک راست کلیک کن و بزن روی update و مسیر درایور رو بهش همون پوشه ی Extractشده ی درایور کارت گرافیک که توی درایو C بنام پوشه ی ATI هست....رو بده.

در نهایت بگرد...دقیق درایور کارت گرافیک مناسب با گرافیک خودت رو پیدا کن...که جدید باشه.

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
سلام من ویندوز 10 enterprise build 10240 رو دارم آخرین آپدیت اش ورژن kb3081424 هست ؟ به صورت جدا دانلود کنم و نصب کنم حله ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر