همه چیز درباره Windows 10

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بچه ها بازی هایی که تحت Game For Windows Live اجرا میشن (Xlive) و با اون سیو میشن مثل Batman Arkham Asylum یا Street Fighter x Tekken و ... اینا رو باید چیکار کرد من تو ویندوز 10 هر چی میخام GFWL نصب کنم هی اررور میده که سازگار نیست با این ویندوز
راه حلی داره ؟

بچه ها به داد منم برسید :D

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
یه سوال من اگه ویندوز رو اپدیت کنم برنامه هام که نصبه پاک میشه؟ چون معمولا ویندوز که عوض میشه برنامه ها پاک میشن . مثلا من بعد از اپدیت دیگه نمیتونم 3dmx باز کنم و باید دوباره بریزم یا نه؟
ممنون

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
یه سوال من اگه ویندوز رو اپدیت کنم برنامه هام که نصبه پاک میشه؟ چون معمولا ویندوز که عوض میشه برنامه ها پاک میشن . مثلا من بعد از اپدیت دیگه نمیتونم 3dmx باز کنم و باید دوباره بریزم یا نه؟
ممنون
اگر با آپدیتر خود ویندوز انجام بدین چیزی پاک نمیشه..

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
دوستان کسی نفهمید مشکل winload از چیه؟
اگر کسی کلیت مشکلم رو نمیدونه بگم که من در حال حاضر یک ویندوز 8.1 دارم که به صورت UEFI نصب شده، چون بار قبلی هارد 4 ترا خریدم و مجبور شدم کل هارد رو GPT کنم تا بشه بالای 2 ترا رو استفاده کرد.
حالا یک ویندوز 10 دارم و میخوام نصبش کنم که اررور Mising winload.efi 0xc0000359 رو میده. کسی میدونه باید چیکارش کنم؟

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,597
دوستان کسی نفهمید مشکل winload از چیه؟
اگر کسی کلیت مشکلم رو نمیدونه بگم که من در حال حاضر یک ویندوز 8.1 دارم که به صورت UEFI نصب شده، چون بار قبلی هارد 4 ترا خریدم و مجبور شدم کل هارد رو GPT کنم تا بشه بالای 2 ترا رو استفاده کرد.
حالا یک ویندوز 10 دارم و میخوام نصبش کنم که اررور Mising winload.efi 0xc0000359 رو میده. کسی میدونه باید چیکارش کنم؟
از داخل خود ویندوز 8 امتحان کردید ویندوز 10 رو نصب کنید؟

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
از داخل خود ویندوز 8 امتحان کردید ویندوز 10 رو نصب کنید؟

نه.
از طریق بوت رفتم و فلش یو اس بی رو برای بوت دادم. قبلش با برنامه Refus فلش رو بوتیبل کردن رو GPT و از مین مادربورد UEFI زدم.
تا اینجا همه چیز درست رفت برای نصب ویندوز که میره میگه ویندوز خرابه و باید ریپیر بشه و اون اررور که میبینید.

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
چند سوال:
1. ویندوز 10 توانایی اجرای همه ی بازی ها و نرم افزار های ویندوز 7 را دارد یا نه؟ بازی های ویندوز XP چه طور؟ راهی برای اجرای بازی هایی که مربوط به ویندوز XP می شوند و برای ویندوز 7 ساخته نشده اند بر روی ویندوز 10 وجود دارد؟
2. در مورد قابلیت شناسایی بازی های کپی مایکروسافت روی ویندوز 10، اگر ویندوز 10 کرک شده باشد، مایکروسافت می تواند این موضوع را متوجه شود؟ راهی برای قطع دسترسی کامل اینترنتی مایکروسافت به ویندوز 10 وجود دارد یا نه؟

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
با این داستانی که ماکروسافت درست کرد بهیچ وجه دیگه نباید ویندوز رو آپدیت کرد تا یه راهکاری ارائه بدن هکرهای عزیز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر