همه چیز درباره Windows 10

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
کاملترین نسخه Enterprise هست که یه سری امکانات اضافه نسبت به Pro داره که البته به درد ما نمیخوره ، بله کرک کامل اومده ، هفته ای 2 تا تقریبا فعلا .

بهترین روش استفاده از Disk Management خود ویندوز هست اما برنامه های بسیار برای پارتیشن بندی هست

من فیفا 15 رو بدون مشکل بازی میکنم کرک شده ، GTA V رو اورجینال دارم که خوب قاعدتا مشکلی نداره، اما بقیه بازی های کرک شده ـم هیچ مشکلی نداشتند
یک آموزش خوب برای پارتیشن بندی معرفی میکنید؟
هرچی دیدم ناقص بودن

- - -ویرایش - - -

کاملترین نسخه Enterprise هست که یه سری امکانات اضافه نسبت به Pro داره که البته به درد ما نمیخوره ، بله کرک کامل اومده ، هفته ای 2 تا تقریبا فعلا .

بهترین روش استفاده از Disk Management خود ویندوز هست اما برنامه های بسیار برای پارتیشن بندی هست

من فیفا 15 رو بدون مشکل بازی میکنم کرک شده ، GTA V رو اورجینال دارم که خوب قاعدتا مشکلی نداره، اما بقیه بازی های کرک شده ـم هیچ مشکلی نداشتند
هرچی دیدم ناقص بودن

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
خوب من که دارم دوباره امشب آخرین ورژن 8.1 رو دانلود میکنم برگردم ، به نظرم هنوز خیلی جای کار داره و باگ زیاد داره...!

اکثر بچه ها که استفاده کردن راضی بودن البته با توجه به قدرت سیستمت فعلا شما نیازی به این ویندوز نداری :dولی میشه بگی مشکلاتش رو ؟

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
این خبر هم می تونه برای اشخاصی که میخوان Windows 10 نصب کنن تامل برانگیز باشه:

Windows 10 Updates Could Block You from Playing Pirated Games

Code:
http://news.softpedia.com/news/windows-10-updates-could-block-you-from-playing-pirated-games-488997.shtml

دوستان هیچ نگران این خبر نباشید ! گروهای هکر اینقد قوی شدن که سیستم های امنیت نرم افزاری رو دور بزنن ! تا حالا چیزی نبوده که هک یا کرک نشده باشه !

ویندوز 10 تا اینجا که باهاش کار کردم بسیار عالی و راحت و سبک هست هیچ اشکالی بهش وارد نیست ! تا اینجا هم آپدیت هایی با نام Cumulative Update ریلیز شده که سرعت ویندوز سریع تر از قبل میشه !
همچنین پک سرویس ریلیز 1 هم در زاه جهت بهبود عملکرد ویندوز و باگ های ویندوز !

با روش هایی هم که گذاشتم هم میشه سیکیورتی ماکرو سافت رو غیر فعال کرد و هم آپدیت رو به صورت دستی یا همون مانول ( همانند ویندوز 7 ) آپدیت کرد ! بیش از صد بازی رو ی ویندوز تست کردم با بازیهایی مث بایوشاک 1 و بتمن 1 مشکل داشتم فقط !

نسخه ای هم که دارم نسخه ی Enterprise 64 هست هیچ مشکلی هم نداره ! و کاملا اکتیو ، اکتیو هست !

برای اون دسته از دوستانی که با آپدیت درایور و همچنین درایور های Nvidia و AMD مشکل دارن ! بذارن خود ویندوز چک آپدیت کنه و درایور های مورد نیازتون رو دانلود و نصب میکنه !

ویندوز 10 نیازی به هیچ گونه درایور نداره ! همه رو به صورت اتوماتیک وار دانلود و نصب میکنه !

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
هرچی دیدم ناقص بودن

- - -ویرایش - - -

هرچی دیدم ناقص بودن
https://technet.microsoft.com/en-us/magazine/gg309170.aspx
اکثر بچه ها که استفاده کردن راضی بودن البته با توجه به قدرت سیستمت فعلا شما نیازی به این ویندوز نداری :dولی میشه بگی مشکلاتش رو ؟
والا تفاوتی توی پرفورمنس ندیدم زیاد ، اما در مورد باگ ها ، اکثر از نظر GUI بودن و باگ های بصری اینترفیس زیادی داشتند ، باگ تکنیکی ندیدم زیاد .

Walt.t

کاربر سایت
Sep 11, 2014
45
دوستان من میخوام ویندوز 10 رو بگیرم . بنظرتون آپدیت ها رو آفلاین بگیرم نصب کنم یا خود ویندوز آپدیت کنه خودشُ ؟ آپدیت هاش چقد حجمی میبره تقریبا ؟
ممنون :d

sgina.la

کاربر سایت
Oct 19, 2014
328
نام
amin
منم وین 10 اینترپرایز نصب کردم ولی یه مشکلی هست وقتی بازی ران میشه بعد از 15 دقیقه کل ویندوز
قفل میکنه طوری که باید سیستم ری استارت شه مشکل از چی میتونه باشه ویندوز هم اپدیته.

نسخه پرو سبک تر و بهتر هست دوست عزیز...منم اول enterprise داشتم سنگین بود ولی الان نسخه pro سبک و عالی هست...

- - -ویرایش - - -

منم وین 10 اینترپرایز نصب کردم ولی یه مشکلی هست وقتی بازی ران میشه بعد از 15 دقیقه کل ویندوز
قفل میکنه طوری که باید سیستم ری استارت شه مشکل از چی میتونه باشه ویندوز هم اپدیته.

نسخه پرو سبک تر و بهتر هست دوست عزیز...منم اول enterprise داشتم سنگین بود ولی الان نسخه pro سبک و عالی هست...

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
خب دوستان با توجه به مشکلات نت مجبور شدم از بیرون تهیه کنم و شرکت گردو:d حجمشو زده 5 گیگ در dvd 9 ولی هم زده نسخه pro رو داره هم اینترپرایس:| حالا دو سوال دارم میشه فایل تو سی دی رو بریزم تو فلش و از اون طریق نصب کنم ؟

2- میخوام نسخه pro نصب کنم بعد نصب تو محیط ویندوز از کجا مطمئن شم نسخه pro هستش یا نه ؟

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
راهی برای اجرای فیفا پیدا شد آخر یا برگردیم 8.1 ؟!:|
فیفا 15 خیلی راحت با کرک ورژن 3 رو windows 10 اجرا میشه مشکلی نداره

این سایتی که گذاشتید مطمئنه یه وقت فایل مخرب بینش نباشه ؟
معتبره مشکلی نداره
خب دوستان با توجه به مشکلات نت مجبور شدم از بیرون تهیه کنم و شرکت گردو:d حجمشو زده 5 گیگ در dvd 9 ولی هم زده نسخه pro رو داره هم اینترپرایس:| حالا دو سوال دارم میشه فایل تو سی دی رو بریزم تو فلش و از اون طریق نصب کنم ؟

2- میخوام نسخه pro نصب کنم بعد نصب تو محیط ویندوز از کجا مطمئن شم نسخه pro هستش یا نه ؟

نه باید iso داشته باشی
روی ایکن This PC کلیک سمت راست کن Properties بزن میتونی مشخصاتو ببینید

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
بازگشت به 8.1 ! از روز لانچ 10 تا امروز استفاده کردم نمیگم بد بود ولی اون چیزی که این همه سر و صدا کردن هم نبود ! در کل هنوز مونده تا کامل بشه و بازی هم که DX12 باشه فعلا نیست ! برگردیم 8.1 تا 10 تکمیل بشه ! :)

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
من همین الان ویندوز 10 نصب کردم و زدم آپدیت اتوماتیک رو غیر فعال کردم. آپدیت های دستی رو کدوم هاش رو باید بگیرم؟! همه رو باید دان کنم یا فقط آخریش رو؟!
ممنون

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان من فایل کرک رو دانلود کردم و توی readme همشون زده بود برای 180 روز ویندوز رو اکتیو میکنه
میخواستم بدونم برای شما هم اینجوریه ؟ نسخه جدیدی از کرک نیومده که نامحدود باشه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر