همه چیز درباره Windows 10

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,645
من ویندوز رو از مسیر دوم که سیو کردن فایل ISO بود دانلود کردم محل دانلود رو هم Desktop گذاشتم! اما الان که دانلود تموم شده هیچی رو دسکتاپ نیست؟!!! داستان چیه؟! :| :D ویندوزم 7 ـه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,331
نام
Majid
بچه ها این service کجاست من پیداش نمیکنم میخام اپدیت اتوماتیک رو غیر فعال کنم
تو settings پیداش نکردم
ویندوز اپدیت رو پیدا کردم اما گزینه dissable نداره
یه سوال دیگه هم اینکه این ویندوز هم باید هر چند ماه یکبار عوض کرد بخاطر سنگین شدن و غیره یا نیازی نیست فقط اپدیتش کنم ؟ من وین 7 رو هر 5_6ماه یه بار عوض میکردم
Services که توی استارت منو بسرچی میاد، بعدش Windows Update رو روش کلیک میکنی Stop میکنی و یک قسمت داره Startup Type اونو میزاری روی حالت Disable.
فک نکنم بشه 10 رو با کد 8.1 اکتیو کرد ولی خوب اگه 8.1 رو با اسکایپ اکتیو کردی همینطوری رسمی آپدیت کن به 10 و ویندوزت اورجینال میشه.

- - -ویرایش - - -

من ویندوز رو از مسیر دوم که سیو کردن فایل ISO بود دانلود کردم محل دانلود رو هم Desktop گذاشتم! اما الان که دانلود تموم شده هیچی رو دسکتاپ نیست؟!!! داستان چیه؟! :| :D ویندوزم 7 ـه
شاید اواخر دی ال مشکلی پیش اومده تو بستن پارت ها برا همین سیو نشده! حالا برو توی داکیومنتو ... رو بگرد ببین شاید اونجاها سیو کرده باشه، همچین بعید نیست :D
در کل از سایتای ایرانی میگرفتی ISO ـش رو راحت تر بود.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,347
نام
بابک
اقا برا من الان اینجاست ولی خیلی طول میکشه.طبیعی؟
248108c1e6318814d0a5a6944cf7d645.jpg

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

The White Wolf

کاربر سایت
Aug 10, 2013
373
نام
ممد
من ویندوز 10 رو رزو کردم اما هنوز آپدیتش شروع نشده. تو پیغام Get Windows 10 که میزنم میگه هر موقع آپدیتت شروع شد بهت پیغام میدیم. خب الان قضیه چیه؟ این موج آپدیتشون نمیخواد به ما برسه؟:|:d

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
سلام چجوری میشه تقویم خورشیدی رو اضافه کرد؟
از کنترل پنل Region رو باز کنین.(یا تو استارت بنویسین : Region و بعد اجرا کنین)
تب Formats رو انتخاب کنین و وارد Additional settings بشین.
تب Date رو انتخاب کنین.
اون پایین از قسمت Calender type،نوع تقویم مورد نظر رو انتخاب کنین.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
میشه این پسوورد رو آفلاین کرد؟
ما یه اشتباه کردیم لوکال رو ایران زدیم الان فارسی زشته ... اینم میخوام تغییرش بدم

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
دوستان یکی جواب منو بده بی زحمت
من میخوام الان نسخه اینتر پرایز 32 بیتی رو بگیرم برا پی سیم فقط بخاطر نت حجمی مشکل اپدیت خودکار دارم میخواستم ببینم میتونم به طور کامل غیر فعال کنم

farzadviper

کاربر سایت
Jun 5, 2014
230
نام
farzad
از کنترل پنل Region رو باز کنین.(یا تو استارت بنویسین : Region و بعد اجرا کنین)
تب Formats رو انتخاب کنین و وارد Additional settings بشین.
تب Date رو انتخاب کنین.
اون پایین از قسمت Calender type،نوع تقویم مورد نظر رو انتخاب کنین.
Calender type، نداره

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
358
دوستان بنظرم آپدیت ویندوز رو هیچ وقت غیر فعال نکنید حجم زیادی نداره فقط آپدیت روزهای اول یکم حجم داشت چون بالاخره برای حل یکسری مشکلات بود.این آپدیت ها بدون شک باعث افزایش کارایی سیستم می شه و بهینه تر می کنه و همچین یکسری آپدیتهای امنیتی هست که لازمه . واقعا باعث افزایش امنیت سیستم می شه و قدرت نفوذ پذیری رو کاهش می ده.واقعا باید به ماکروسافت بخاطره پشتیبانی خوبش بهش تبریک گفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر