همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
چت آمریکا=ip آمریکا و 12ساعت

آی پی ایران اکانت اروپا چت با آمریکا 3 چیز متفاوت ـه . اتفاقا میشنن باهات هم 6ساعت چت میکنن . اینم یکی از عجیب ترین تاپیک های دنیاست

منم تجربه م رو بگم که اتفاقا ساپورت ب شدت همراهی دارن .اروپا رو نمیدونم ولی آمریکا کم نمیذاره

• Like
Reactions: F.3.R.Y.X

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
چت آمریکا=ip آمریکا و 12ساعت

آی پی ایران اکانت اروپا چت با آمریکا 3 چیز متفاوت ـه . اتفاقا میشنن باهات هم 6ساعت چت میکنن . اینم یکی از عجیب ترین تاپیک های دنیاست

منم تجربه م رو بگم که اتفاقا ساپورت ب شدت همراهی دارن .اروپا رو نمیدونم ولی آمریکا کم نمیذاره

ای پی ایران؟
دو روز با ای پی امریکا و وی پی ان های مختلف پریمیوم.
دو روز با ای پی اروپا داشتم تلاش میکردم. همه و همه تو ساعت مشخص شده.
ای پی امریکا عملا بهم گفت اکانتت نیست تو سیستم.
با همین ای پی درجا اکانت امریکامو قبول کرد.
ایمیل زدم گفتن باید زنگ بزنم.
جدای همه اینا زنگ زدم بعد یک ساعت قطع کردن. بدون جواب دادن.
عملا فقط وقتمو هدر دادن.
خوشحالم که بره شما عالی بوده ولی تجربه فعلی من غیر قابل قبول بود کاملا.

• Like
Reactions: Arima Kishou

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
مشکل اکانت چیه؟

این نیست ک صرفا وصل بشیم ب فیلترشکن آی پی مون از ایران تغییر کنه ب اروپا در ظاهر. حالا اونا راحتتر میتونن بفهمن این موضوع رو

• Like
Reactions: smoker

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
ای پی ایران؟
دو روز با ای پی امریکا و وی پی ان های مختلف پریمیوم.
دو روز با ای پی اروپا داشتم تلاش میکردم. همه و همه تو ساعت مشخص شده.
ای پی امریکا عملا بهم گفت اکانتت نیست تو سیستم.
با همین ای پی درجا اکانت امریکامو قبول کرد.
ایمیل زدم گفتن باید زنگ بزنم.
جدای همه اینا زنگ زدم بعد یک ساعت قطع کردن. بدون جواب دادن.
عملا فقط وقتمو هدر دادن.
خوشحالم که بره شما عالی بوده ولی تجربه فعلی من غیر قابل قبول بود کاملا.

من پارسال با چت اکانت آمریکا تماس گرفتم و مشکل اکانتم رو پنج دقیقه ای حل کرد.
آی پی باید حتما آمریکا باشه- بعد از وصل شدن به وی پی اون! توی سایت whatsmyip برو و مطمئن شو آدرس رو آمریکا میزنه.
توی سایتشون ساعت مشخص کرده برای چت و خارج از اون ساعت ها چت غیر فعاله. چت فقط روز های دوشنبه تا پنج شنبه هست بین ساعت های 7:30 شب تا 7:30 صبح(به وقت ما)
اگه بازم مشکل داشتی یه مرور گر دیگه امتحان کن.

برو توی این صفحه : http://support.playstation.com/chat
گزینه ای که به کارت میخوره رو انتخاب کن. بعد توی نوبت میری تا یک نفر جوابت رو بده.

• Like
Reactions: saeed_sg and smoker

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
من پارسال با چت اکانت آمریکا تماس گرفتم و مشکل اکانتم رو پنج دقیقه ای حل کرد.
آی پی باید حتما آمریکا باشه- بعد از وصل شدن به وی پی اون! توی سایت whatsmyip برو و مطمئن شو آدرس رو آمریکا میزنه.
توی سایتشون ساعت مشخص کرده برای چت و خارج از اون ساعت ها چت غیر فعاله. چت فقط روز های دوشنبه تا پنج شنبه هست بین ساعت های 7:30 شب تا 7:30 صبح(به وقت ما)
اگه بازم مشکل داشتی یه مرور گر دیگه امتحان کن.

برو توی این صفحه : http://support.playstation.com/chat
گزینه ای که به کارت میخوره رو انتخاب کن. بعد توی نوبت میری تا یک نفر جوابت رو بده.
مشکل اکانت چیه؟

این نیست ک صرفا وصل بشیم ب فیلترشکن آی پی مون از ایران تغییر کنه ب اروپا در ظاهر. حالا اونا راحتتر میتونن بفهمن این موضوع رو
همه موارد رو تست کردم و تایم چت هم اوکی بود وگرنه اصلا نمیتونی مشخصات ورود رو وارد کنید. (هرچند زمانبندی تماس اروپا متفاوته.)
اگه مشکل ای پی امریکا بود بره اکانت امریکام هم جواب نمیداد. گویا ساپورت چت فقط و فقط بره کانادا و امریکاست.
اکانت اروپا فقط و فقط یا با بات یا با زنگ زدن مشکل حل میکنن. کلا ساپورتشون تو اروپا متفاوته تا امریکاش. خیلی بیشتر جوابگو هستن برای اکانت امریکا.
مشکل اکانتمم اینه که کد دو مرحله ایی رو نمیفرستن. قبلا بره اکانت امریکام پیش اومده بود که رفتم لایو چت صحبت کردم طرف به صورت دستی برام فرستاد به گوشیم، اوکی شد.
الان اکانت اروپام که دی ال سی اینا روش دارم قفل شده بدون هیچ دلیلی و پریده بیرون.
اون زنگ زدنم واقعا اعصابمو خورد کرد.یه چند وقت دیگه باز زنگ میزنم ببینم چیکار میتونم بکنم.
بازم ممنون.

• Like

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
همه موارد رو تست کردم و تایم چت هم اوکی بود وگرنه اصلا نمیتونی مشخصات ورود رو وارد کنید. (هرچند زمانبندی تماس اروپا متفاوته.)
اگه مشکل ای پی امریکا بود بره اکانت امریکام هم جواب نمیداد. گویا ساپورت چت فقط و فقط بره کانادا و امریکاست.
اکانت اروپا فقط و فقط یا با بات یا با زنگ زدن مشکل حل میکنن. کلا ساپورتشون تو اروپا متفاوته تا امریکاش. خیلی بیشتر جوابگو هستن برای اکانت امریکا.
مشکل اکانتمم اینه که کد دو مرحله ایی رو نمیفرستن. قبلا بره اکانت امریکام پیش اومده بود که رفتم لایو چت صحبت کردم طرف به صورت دستی برام فرستاد به گوشیم، اوکی شد.
الان اکانت اروپام که دی ال سی اینا روش دارم قفل شده بدون هیچ دلیلی و پریده بیرون.
اون زنگ زدنم واقعا اعصابمو خورد کرد.یه چند وقت دیگه باز زنگ میزنم ببینم چیکار میتونم بکنم.
بازم ممنون.

پسوردت رو ریست کردی؟ به ایمیل اکانتت که دسترسی داری؟ پسورد رو ریست کن و یک ایمیل برات میاد که توش یک لینک داره و اگه روی لینک بزنی وارد صفحه تعویض پسورد میشی.
بعد از کامپیوتر two step verification رو فعال کن.
ویرایش: یا اینکه two step verification رو قبلا فعال کرده بودی و الان برات کد ورود رو نمیفرسته؟ اگه اینطوری باشه فقط باید با خودشون تماس بگیری مگر اینکه back up code هات رو ذخیره کرده باشی(اگر توی کامپیتر با این اکانتت log inباشی میتونی back up code ها رو از کامپیوتر بگیری)

کار دیگه ای که میتونی بکنی تماس توی تویتر هست. توی تویتر هم خیلی فعال هستن و نسبتا هم سریع جواب میدن. کاری که من داشتم مربوط به بازگشت هزینه بود برای همین توی تویتر گفتن با live chat باید در تماس باشم اما برای ریست پسورد و این کارها توی تویتر جواب میدن.

آخرین ویرایش:
  • Like

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
پسوردت رو ریست کردی؟ به ایمیل اکانتت که دسترسی داری؟ پسورد رو ریست کن و یک ایمیل برات میاد که توش یک لینک داره و اگه روی لینک بزنی وارد صفحه تعویض پسورد میشی.
ویرایش: یا اینکه two step verification رو قبلا فعال کرده بودی و الان برات کد ورود رو نمیفرسته؟ اگه اینطوری باشه فقط باید با خودشون تماس بگیری مگر اینکه back up code هات رو ذخیره کرده باشی(اگر توی کامپیتر با این اکانتت log inباشی میتونی back up code ها رو از کامپیوتر بگیری)

کار دیگه ای که میتونی بکنی تماس توی تویتر هست. توی تویتر هم خیلی فعال هستن و نسبتا هم سریع جواب میدن. کاری که من داشتم مربوط به بازگشت هزینه بود برای همین توی تویتر گفتن با live chat باید در تماس باشم اما برای ریست پسورد و این کارها توی تویتر جواب میدن.
توییتر اکانت انگلیس سوت و کوره...خودمم امتحان کردم قبلا جوابی نگرفتم

• Like

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا

اره two step فعاله الان و سر همین نمیشه کاریش کرد همون باید تماس بگیرم بازم.
تویتر متاسفانه پیام دادم ولی جواب نگرفتم.
گویا تازگیا خیلی ساپورتشون عجیب شده خیلی از اعتراضات ملت هم همین اواخر بوده.

• Like

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
اره two step فعاله الان و سر همین نمیشه کاریش کرد همون باید تماس بگیرم بازم.
تویتر متاسفانه پیام دادم ولی جواب نگرفتم.
گویا تازگیا خیلی ساپورتشون عجیب شده خیلی از اعتراضات ملت هم همین اواخر بوده.

:( ای کاش می شد یه کاریش کرد!
منم الان بک آپ کد های اکانت هام رو ذخیره کردم که بعدا مشکلی پیش نیاد برام!

• Like
Reactions: saeed_sg and smoker

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
سلام یک هفته ای هست نت خونه به psn وصل میشه ولی داخل بازی های مثل بتل فیلد و کال به سرور ها وصل نمیشه ولی با نت همراه اول وصل میشه مشکل همگانی هست با مربوط به شرکت سرویس دهنده من هست؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,590
امروز آواتور من پیش فرض شد رفتم درستش بکنم تو تنظیمات اکانت وارد نشد که نشد و هی ارور The connection to the server timed out. با کامپیوتر رفتم سایت PSN آمریکا و اونجا هم همین آش و کاسه هستش.مشکل سراسری هستش یا از سرویس دهنده نتم هستش؟!!

farhadking

کاربر سایت
Jan 14, 2020
4
سلام. دوستان من بازی‌هام رو با اینترنت همراه اول وقتی میزنم دانلود بشه. (با خود دستگاه ps4 ) هر چند دقیقه دانلود قطع میشه و باید هی تست کانکشن بزنم تا دوباره دان کنه. راه حلی داره؟ ممنون

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
دوستان یه سوالی برام پیش اومد.
بازی لست ۲ رو خواستیم شریکی پیش خرید کنیم. برا همین دوستم از طریق گوشی رفت وارد اکانتش شد و یه اکانت جدید امریکا ساخت و گیفت خرید.
بعد یوزر و پسوردشو داد به من. من با پی اس ۴ ام یوزر و مسوردشو زدم و اون ستاپ اولیه ی اکانت و انتخاب اواتار و آیدی و این چیزا رو انجام دادم و بعد گیفت کارت خودمو بهش اضافه کردم و بازی رو پیش خرید کردم. الان سوالم اینه:
این اکانت روی پی اس ۴ من اومده. من میخوام وقتی بازی ریلیز شد, بازی رو روی اکانت اصلی خودم که روی پی اس ۴ خودم هست انجام بدم. یعنی باید این اکانت جدید که توش بازی پیش خرید شده رو اکتیو کنم. اون دوستم حالا براش مهم نیس که روی این اکانت جدید بازی کنه یا روی اکانت خودش.
خواستم ببینم در این حالت من میتونم بازی رو روی اکانت اصلی خودم بازی کنم و دوستم هم بازیو با همین اکانت جدید که ساختیم بازی کنه روی پی اس ۴ خودش? :D

)یعنی میگم چون ستاپ اکانت رو روی پی اس ۴ خودم انجام دادم شاید نتونم روی اکانتم بازی کنم. )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر