همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام
خودم تقریبا 2 سالی هست که از این روش استفاده میکنم تا حالا که هیچی مشکلی نداشتم.
فقط موقع ثبت اکانت پی پال هکی یا کارت بانکی فیک نزن که در اون صورت امکان بن اکانت هست.
من به همین روشی که اکانت پی پال انگلیس میسازیم و تو نت هم آموزشش زیاد هس گرفتم. مشکل داره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
لایو چت سونی براتون باز میشه؟ برای من هیچ صفحه ای نمیاد صفحه خالیه
فیلترشکن هم روشنه اگه براتون باز میشه با چه فیلترشکنی میرید
راهی نیست بشه با پشتیبانی صحبت کرد من هرکار میکنم لایو چت آمریکا چیزی برام نمیاد صفحه سفید باز میشه

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
چند روزه سیستم PlayStation Network Sign in : Failed میده با نت مخابرات ولی با ایرانسل درست بود کسی این مشکل رو نداره ؟

arian778

کاربر سایت
May 30, 2018
11
دوستان من موفق شدم مشکل رو حل کنم. گویا اکانت های انگلیس دارای ریجن لاک هستن. در نتیجه نه اس ام اس میاد، نه صفحه چتشون باز میشه و نه حتی از ایران میشه با شماره‌شون تماس گرفت.
فقط اگر بستگان یا دوستانی در انگلیس دارید میتونن تماس بگیرن، ایمیل و آنلاین آی دیتون، شماره سریال کنسول، و اگر خریدی با گیفت کارت انجام دادید، کد گیفت کارت ها و اگر کردیت کارت روی اکانتتون اد کردید، ۴ رقم آخر شماره کردیت کارت رو به ساپورت سونی بدن تا سونی تایید دو مرحله ای رو غیرفعال کنه.

• Like
Reactions: Ehsan of War

vampire6666

کاربر سایت
Nov 24, 2019
36
چند روزه سیستم PlayStation Network Sign in : Failed میده با نت مخابرات ولی با ایرانسل درست بود کسی این مشکل رو نداره ؟

سلام من یک هفتس این مشکل رو دارم نت هم از یه شرکت خصوصی دارم فکر کردم فقط مشکل منه
احتمالا مشکل دی ان اس بوجود اومده الان هم تست کردم حل نشده نمیشه اکانت جدید وارد کرد ارور میده

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
راهی نیست بشه با پشتیبانی صحبت کرد من هرکار میکنم لایو چت آمریکا چیزی برام نمیاد صفحه سفید باز میشه
PreChat

با این لینک برو من همین دیشب صحبت کردم ساعت 8 شب تا 8 صبح خودمون هستن فقط.

• Like
Reactions: smoker and zilyzal

mehrdad122

کاربر سایت
Sep 8, 2012
194
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم در مورد ps now
1- امکان خرید از طریق گیفت کارت هست دیگه؟
منظورم هم گیفت کارت کش هست هم خود گیفت کارت ps now
۲-با توجه به این که امکان استریم تو ایران نیست ۳-بازی هایی مثل اسپایدر من قابل دانلود هستن؟
۴-امکان شیر هست مثل همون شیری که واسه پلاس انجام میدیم؟منظورم همون طرح فمیلی شیرینگ هست
5-امکان فعال سازی بدون کارت اعتباری هست؟

آخرین ویرایش:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم در مورد ps now
1- امکان خرید از طریق گیفت کارت هست دیگه؟
منظورم هم گیفت کارت کش هست هم خود گیفت کارت ps now
۲-با توجه به این که امکان استریم تو ایران نیست ۳-بازی هایی مثل اسپایدر من قابل دانلود هستن؟
۴-امکان شیر هست مثل همون شیری که واسه پلاس انجام میدیم؟منظورم همون طرح فمیلی شیرینگ هست
5-امکان فعال سازی بدون کارت اعتباری هست؟
PlayStation Now

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
PreChat

با این لینک برو من همین دیشب صحبت کردم ساعت 8 شب تا 8 صبح خودمون هستن فقط.
اطلاعاتو که میزنم توی صفحه بعدی همون اول میزنه you've been blocked from chat و میندازه بیرون شما با خود لایو چت میتونید صحبت کنید؟ با فیلترشکن یا بدون اون و اینکه با چه فیلترشکنی میرید اگه استفاده میکنید

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
اطلاعاتو که میزنم توی صفحه بعدی همون اول میزنه you've been blocked from chat و میندازه بیرون شما با خود لایو چت میتونید صحبت کنید؟ با فیلترشکن یا بدون اون و اینکه با چه فیلترشکنی میرید اگه استفاده میکنید
اره ممکنه این ارور بده چند بار باید تست کنید مثلا یبار کلا به من میگفت ما تازه با شما چت کردیم فردا امتحان کنید کلا اون روز وصل نشد بهشون ولی روز بعدش همون دفعه اول وصل شد یذره دنگ و فنگ داره ولی میشه وصل شد.
حتما باید با فیل تر شکن برید، اگه با pc برم با اکستینشن کروم setupv.p.n میرم میزنم امریکا با گوشی powerv.p.n.

• Like
Reactions: zilyzal

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
چت امریکا بره اکانتای اروپایی جواب نمیده.
ساپورتشون واقعا بدترین ساپورت ممکنه.
یه سرچ کردم گویا تنها راهش زنگ زدنه.
که خب الان زنگ زدم به شماره انگلیسشون بعد یک ساعت جواب ندادن و قطع کردن.
در کل تا الان بدترین تجربه عمرم بوده از نظر ساپورت.

• Sad
Reactions: Arima Kishou

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر