همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
سلام و وقت بخیر به دوستان بازی سنتر.
عزیزان من میخوام اشتراک پلاسم رو با شخص دیگری به اشتراک بزارم.اگر کسی نحوه انجام این کارو بلده خواهشا گام به گام برام اینجا توضیح بده.ممنون و تشکر.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
سلام و وقت بخیر به دوستان بازی سنتر.
عزیزان من میخوام اشتراک پلاسم رو با شخص دیگری به اشتراک بزارم.اگر کسی نحوه انجام این کارو بلده خواهشا گام به گام برام اینجا توضیح بده.ممنون و تشکر.
شما مجبوری ظرفیت سوم اکانت رو خودت استفاده کنی و دوستت ظرفیت دوم. حالا محدودیت هایی که داری اینه که تو به تمام محتوای اکانتت ( بازی و پلاس و دی ال سی) در صورت انلاین بودن دسترسی داری و اگه افلاین باشی نمیتونی از بازی های اکانتت استفاده کنی. مورد دوم این که دوستت به بازی هایی که تو اکانتت داری هم دسترسی خواهد داشت. البته میتونین تو یه اکانت مجزا پلاس بگیری که دیگه این محدودیت ها رو نداشته باشی.
حالا روش کار اینطوره که رمز و ایمیل اکانت خودت که پلاس داری رو بدی دوستت وارد بکنه و اکتیو کنه رو دستگاهش و نهایتا یه ریستوره لایسنس بزنه و تمام. بعدش میتونه با اکانت خودش از پلاس تو که شییر شده تو کنسولش استفاده کنی
ولی تو فقط با اکانت خودت میتونی از پلاس استفاده کنی و با اکانت های دیگت تو کنسول دسترسی به پلاس نخواهی داشت

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

سلام دوستان
من یه بازی خریدم ولی اصلا نمی تونم دانلودش کنم حتی میزان کل دانلود رو هم نشون نمیده همش can not download میزنه
کسی راه حلی دار ه ؟
با چه نتی دانلود میکنی. یه تست اینترنت با کنسول بگیر ببین اررور میده یا نه یا سرعت دانلودد چقدره.
با نت های دیگه هم امتحان کن

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان کسی با PS3 مشکل وصل شدن به PSN داره ؟ من هر کاری میکنم نمیتونم وصل بشدم خطای time out میده.
توی ساعت های دیگه هم امتحان کن ببین حل میشه یا نه
اگر نشد یعنی اینترنت هنوز به طور کلی وصل نشده باید صبر کرد

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوستان کسی با PS3 مشکل وصل شدن به PSN داره ؟ من هر کاری میکنم نمیتونم وصل بشدم خطای time out میده.
نکته عجیب اینه با یه اکانت دیگم بعد از چند بار ترای کردن وصل میشه ولی با اکانت اصلیم هر کاری میکنم وصل نمیشه. عجیبه

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام دوستان دستگاه PS4 من ریجن 2 هست و اکانتی که ساختم ریجن 1، تعدادی بازی ریجن 1 به صورت اکانت خریدم و الان هم قصد دارم تو تخفیفات فیفا 20 رو بگیرم، موردی که وجود داره اینه که بنده دارم میرم استرالیا، اونجا تکلیف چی میشه؟ میشه آدرس اکانت رو (ریجنش) تغییر داد؟ اگه تغییر کنه بازی هایی که خریدم از بین میره؟ یا کلا باید بیخیال این اکانتم بشم و یه اکانت جدا بسازم؟ احتمالا این اکانتم هم بدون مشکل اونجا فعال باشه (مثل الان که تو ایران فعاله)، خلاصه یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان دستگاه PS4 من ریجن 2 هست و اکانتی که ساختم ریجن 1، تعدادی بازی ریجن 1 به صورت اکانت خریدم و الان هم قصد دارم تو تخفیفات فیفا 20 رو بگیرم، موردی که وجود داره اینه که بنده دارم میرم استرالیا، اونجا تکلیف چی میشه؟ میشه آدرس اکانت رو (ریجنش) تغییر داد؟ اگه تغییر کنه بازی هایی که خریدم از بین میره؟ یا کلا باید بیخیال این اکانتم بشم و یه اکانت جدا بسازم؟ احتمالا این اکانتم هم بدون مشکل اونجا فعال باشه (مثل الان که تو ایران فعاله)، خلاصه یه راهنمایی کنید ممنون میشم.
ریجن قابل تغییر نیست ولی میتونید از اکانتتون بدون مشکل استفاده کنید اگه سوالتون برای اینه که میخواید کردیت کارت بگیرید و مستقیم خرید کنید میتونید یه اکانت برای اون کشور بسازید وقتی رو کنسول اکتیو بشه بازیاش شیر میشن میتونید رو اون اکانت بازی بخرید ولی با همون اکانت ریجن 1 تون بازیو اجرا کنید البته اجباری هم نیست از همونجا هم میتونید گیفت ریجن 1 بخرید با همون اکانت اصلیتون بازیارو بگیرید

• Like
Reactions: vahid1400

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اقا من هر کاری میکنم نمیتونم با اکانتم رو PS3 وصل بشم error تایم اوت میده. 2 بار با ساپورت سونی صحبت کردم گفتن اکانت هیچ مشکلی نداره و باید وصل بشه . هر کاری هم گفتن انجام دادم.یوزر جدید ساختم,هارد رو فرمت کردم,فریمور دوباره نصب کردم بازم نمیشه.جالبه هر اکانت دیگه راحت وصل میشه . خیلی عجیبه واقعا رفته رو اعصابم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا من هر کاری میکنم نمیتونم با اکانتم رو PS3 وصل بشم error تایم اوت میده. 2 بار با ساپورت سونی صحبت کردم گفتن اکانت هیچ مشکلی نداره و باید وصل بشه . هر کاری هم گفتن انجام دادم.یوزر جدید ساختم,هارد رو فرمت کردم,فریمور دوباره نصب کردم بازم نمیشه.جالبه هر اکانت دیگه راحت وصل میشه . خیلی عجیبه واقعا رفته رو اعصابم
دست به پورتها کردن با نت‌های متعدد تست کن راه دیگه شیر vpn هست که من نمیدونم چجوریه خودت برو دنبالش :D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دست به پورتها کردن با نت‌های متعدد تست کن راه دیگه شیر vpn هست که من نمیدونم چجوریه خودت برو دنبالش :D
vpn هم شیر کردم نمیشه. با نت ایرانسل و اسایتک و شاتل تست کردم بازم نشد اصلا یه چیز عجیبی شده این قضیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر