همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام دوستان
این اکانت های غیر قانونی که وارد اکانت میشی و بازی که داخلش هست رو میزاری دانلود شه و بعدش ساین اوت میکنی ، میشه آنلاین بازی کرد یا مشکل بوجود میاد ؟؟ ممنون اگه کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه با تشکر
همون مشکل قفل شدن بازی رو داره که شانسی گاهی چندوقت میمونه گاهی زودتر . زمانبندی خاصی نداره .
بهتره اگه بازی سینگل پلیر هست اول اون قسمتشو بری تموم کنی بعد آنلاین شی که اگه قفل شد بازی کرده باشی.

• Like
Reactions: A-min

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,337
New
سلام دوستان
من یه سوال داشتم ولی نمیدونستم دقیقا کجا بپرسم چون هیچ تاپیکی پیدا نکردم که بهش بخوره
سوال راجه به CLOUD GAMING هستش البته میدونم چیه بصورت حدودی اینکه بازی تو دیتا سنتر اجرا میشه و ما میتونیم روی هر پلتفرمی اجرا کنیم
الان مایکرو با XCLOUD و سونی و گوگل و شرکتهای دیگه سرویسی مشابه دارن
حالا میخواستم ببینم این سیستم راه اندازی شده ؟یا قراره بشه ؟
حدودا چقد نت میخواد recomended چی دادن ؟
و اینکه حالا یه اکانت میخواد حتما اون هزینه داره ؟و اون هزینه چقدر هستش ؟
توصیحات دیگه در این رابطه اگه دارین ممنون میشم بگین

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود
دوستان من یه اکانت دارم که 2 استپ فعال داره و شماره ای که روی اون ست کرده بودم الان ایرانسل قطعش کرده و کلا صاحبش شده ایرانسل
به نظرتون راهی هست که بتونم برش دارم این 2 استپ رو / بدیش اینه که بکاپ کد ها رو هم ندارم

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
سلام دوستان اگه من و دوستم یه اکانت ظرفیت 3 خریداری کنیم و اون اکانت رمز دوم نداشته باشه میتونیم اون اکانت رو روی هردوتا دستگاهمون فعال کنیم و هردو بازی کنیم؟البته میدونم که همزمان نمیشه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
درود
دوستان من یه اکانت دارم که 2 استپ فعال داره و شماره ای که روی اون ست کرده بودم الان ایرانسل قطعش کرده و کلا صاحبش شده ایرانسل
به نظرتون راهی هست که بتونم برش دارم این 2 استپ رو / بدیش اینه که بکاپ کد ها رو هم ندارم
باید با پشتیبانی صحبت کنید بجز پشتیبانی هیچ راه دیگه‌ای ندارید
سلام دوستان اگه من و دوستم یه اکانت ظرفیت 3 خریداری کنیم و اون اکانت رمز دوم نداشته باشه میتونیم اون اکانت رو روی هردوتا دستگاهمون فعال کنیم و هردو بازی کنیم؟البته میدونم که همزمان نمیشه
بله تا زمانی که تایم بازی کردنتون متفاوت باشه و همزمان آنلاین نشید میتونید بدون مشکل بازی کنید

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
434
یک فرشته با نام کاربری Darkkahn برام پیام داد که اگر با ساپورت PSN تماس بگیرم میتونم اون 20 دلاری که بعد از خرید پلاس 60 دلاری تخفیف خورده رو ازشون بگیرم و توی Chatــه PSN به کارشناسشون گفتم و 20 دلارم رو بهم پس دادن !
بعضی از آدم ها زندگی رو برای بقیه سختتر میکنن ، اما بعضی ها مثل Darkkahn با یک پیام و راهنمایی ساده بقیه رو خوشحال و سوپرایز میکنن ! داداش من اسمت رو هم نمیدونم اما دمت گرم که واسه یه غریبه وقت گذاشتی و کمک کردی . . .

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
بچه ها من کنسول فروختم اکانتو دی اکتیو نکردم،گفتم ریست کنم خودش میپره،اما هنوز انگار اکتیوه
الان داداشم میخواد کنسول بگیره،میتونم اکانتمو از تو سایت توش بازی بخرم و بدم بزنه رو کنسولش؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
بچه ها من کنسول فروختم اکانتو دی اکتیو نکردم،گفتم ریست کنم خودش میپره،اما هنوز انگار اکتیوه
الان داداشم میخواد کنسول بگیره،میتونم اکانتمو از تو سایت توش بازی بخرم و بدم بزنه رو کنسولش؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
باید قبل فروش با کنسول میرفتید داخل تنظیمات اکانت و از اونجا دی اکتیوش میکردید
الان اگه طی ۶ ماه گذشته از طریق سایت اکانتو دی اکتیو نکرده باشید میتونید برید داخل سایت و اکانتو از اونجا دی اکتیو کنید بعد بدید رو کنسول اکتیوش کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر