همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
درود
من یه مشکل دارم اونم اینه که چند وقته دیگه بتل 1 نمیتونم بازی کنم از بس لگ دارم
تا دو هفته پیش میتونستم بدون کوچک ترین لگی بازی کنم ولی الان نه از هر دقیقه 40 ثانیش لگ دارم
انواع DNS و MTU هم تست کردم فایده نداشت جالبیش اینجاست پینگم مثل همیشه هست یعنی 100 ولی با این حال خیلی لگ دارم
توی خود بازی در مورد لتنسی مینویسه کسی راهکاری در این باره داره؟

در ضمن اینترنتم رایتل هست
فکر نکنم بتونی کار کنی
چون شرکت زیر ساخت مسیر ها را عوض کرده (اینطور ک چند تا از دوستان گفتن) و ... بدجور گند زده

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
ای بابا کلافه شدم red dead پیش خرید کردم تا 40 گیگشم دانلود کردم الان دچار همون معضل can not download شدم قبلا پروکسی ست میکردم حل میشد الان اونم جواب نمیده نمیدونم جلوشو گرفتن چی شده.اینترنت adsl هم خونه ندارم کسی راه حلی به نظرش نمیرسه

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام.کنسول من که اصلا به اینترنت کانکت نمیشه........آخرین فریمور هم تازه دانلود کردم روش.مشکل چیه دوستان؟؟؟
راستی نکته اینکه بعد از نصب آپدیت جدیده پیام ری بلدینگ دیتا بیس اومد یه لحظه. کنسول شما هم اینجوری بوده؟؟؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
ای بابا کلافه شدم red dead پیش خرید کردم تا 40 گیگشم دانلود کردم الان دچار همون معضل can not download شدم قبلا پروکسی ست میکردم حل میشد الان اونم جواب نمیده نمیدونم جلوشو گرفتن چی شده.اینترنت adsl هم خونه ندارم کسی راه حلی به نظرش نمیرسه
منم همین مشکلی رو الان دارم با اینترنت همراه اول ولی با ADSL مشکلی نداره . راه حلی نداره ؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,028
نام
میثم
درچه مورد چیکار کنی؟ دی اکتیو کنی؟

دی اکتیو رو میتونی هم با کنسول هم با پی سی هم با گوشی اندرویدی دی اکتیو کنی . حتی اگر از رو کنسول هم پاک کرده باشی
والا اکانته دوستم رو دستگاه من اکتیو میخوام دی اکتیو کنمش
.
.
.
ردیف شد ممنون

آخرین ویرایش:

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
چند روز هست که برای بازی آنلاين مشکل دارم و اکثر اوقات موقع تست کانکشن همون نت تایپ 3 همیشگی هم نمیگیرم و failed میشه(بعضی وقتا حتی به خود شبکه پلی استیشن هم وصل نمیشه)خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,278
نام
یونس
چند روز هست که برای بازی آنلاين مشکل دارم و اکثر اوقات موقع تست کانکشن همون نت تایپ 3 همیشگی هم نمیگیرم و failed میشه(بعضی وقتا حتی به خود شبکه پلی استیشن هم وصل نمیشه)خیلی ممنون میشم اگه کسی بتونه راهنمایی کنه
چند روزی هست که شبکه زیرساخت اینترنت مملکت دچار اختلال! هست از DNS های معتبر خارجی استفاده کنی حل میشه

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
سلام دوستان
این اکانت های غیر قانونی که وارد اکانت میشی و بازی که داخلش هست رو میزاری دانلود شه و بعدش ساین اوت میکنی ، میشه آنلاین بازی کرد یا مشکل بوجود میاد ؟؟ ممنون اگه کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر