همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
این قضیه ساین اوت شدن هر چند دقیقه چیه به سرورهای playstation وصل میشه و بعد چند دقیقه قطع میشه...چند هفتس این مشکل هست....راه حلی داره ؟

arms

کاربر سایت
Jan 21, 2014
4
سلام به همه دوستان

انرپز صبح این ایمیل برام اومد
حدود یه سال قبل هم مث این اومده بود که 5 ایالت (من حساب آمریکای شمالی دارم) مستثنا بودن و منم خوب آدرسو به اون ایالتا تغییر داده بودم
ولی از صبحی که این ایمیل اومده جایی پیدانکردم که متوجه بشم که کلا دوران بدون مالیات خرید کردن از ps store تموم شده یا اینکه بازم یه ایالتهای مستثنی وجود داره
ممنون میشم که اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه

Attachments

• Screenshot_20180922-152226.png
    Screenshot_20180922-152226.png
    319.6 KB · مشاهده: 29
  • Screenshot_20180922-152226.png
    Screenshot_20180922-152226.png
    319.6 KB · مشاهده: 29

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
660
سلام به همه دوستان

انرپز صبح این ایمیل برام اومد
حدود یه سال قبل هم مث این اومده بود که 5 ایالت (من حساب آمریکای شمالی دارم) مستثنا بودن و منم خوب آدرسو به اون ایالتا تغییر داده بودم
ولی از صبحی که این ایمیل اومده جایی پیدانکردم که متوجه بشم که کلا دوران بدون مالیات خرید کردن از ps store تموم شده یا اینکه بازم یه ایالتهای مستثنی وجود داره
ممنون میشم که اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه
آدرست چیه الان؟

afshin4230

کاربر سایت
Sep 23, 2018
12
با سلام، اقا این مشگل برای اکانت من پیش اومده، من همه چیم قانونی بوده خودم از پلی استور خریدم با گیفت کارت، گیفتا هم از سایت گیفتمارد دات آی ار خریداری شده، یعنی همه چی مطمئن، حتی فحش هم ندادم به هیچ کس و هیچ چیز، و ایمل بن هم نیومده برام، لطفا کمک کنید

Attachments

• IMG-20180922-WA0000.jpeg
    IMG-20180922-WA0000.jpeg
    76.6 KB · مشاهده: 37

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
با سلام، اقا این مشگل برای اکانت من پیش اومده، من همه چیم قانونی بوده خودم از پلی استور خریدم با گیفت کارت، گیفتا هم از سایت گیفتمارد دات آی ار خریداری شده، یعنی همه چی مطمئن، حتی فحش هم ندادم به هیچ کس و هیچ چیز، و ایمل بن هم نیومده برام، لطفا کمک کنید
با ساپورت صحبت کن ببین چرا بن کردن

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
660
وقتی همه چیزت قانونی بوده دلیلی نداره بن شده باشی. شاید از گلیچ یا چیت استفاده کردی. در هر صورت تا با ساپورت صحبت نکنی مشخص نمیشه.

ایالت مونتانا آمریکای شمالی
من این آدرسو استفاده می کنم هیچ وقت هم برام مالیات لحاظ نشده.
City: Florida
State: Florida
Postal Code: 32118

Last edited by a moderator:

afshin4230

کاربر سایت
Sep 23, 2018
12
اکانتت امریکا بود؟

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

بله فلوریدا

وقتی همه چیزت قانونی بوده دلیلی نداره بن شده باشی. شاید از گلیچ یا چیت استفاده کردی. در هر صورت تا با ساپورت صحبت نکنی مشخص نمیشه.

داش از شنبس میخوام حرف بزنم ولی همش صفحه آبی میاد که نوشته ساپورت آفلاین

afshin4230

کاربر سایت
Sep 23, 2018
12
بعید نیس به این شایعه جدیده مرتبط باشه

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

والا نمیدونم دادا، اصلا معلوم نیست بن دایم یا موقت یا چزا بن شده، اصلا چرا ایمیل ندادن بهم

یا خدا . آقا قضیه شایعه چیه ؟ منم آدرس اکانتم فلوریداست.10 ساله اکانت دارم. یهو الکی بنمون نکنن ؟
داش فعلا که منو بن کردن

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
داش فعلا که منو بن کردن
آقا
1- اکانت هکی یا اشتراکی روی کنسولت داشتی به جر این اکانت قانونیت ؟
2-آنلاین بازی میکردی کلا ؟
3- تو اکانتت پول داشتی ؟
4- تغییر آدرس دادی اخیرا ؟ اکانتو چند ساله ساختی ؟

ببخشید اگه میشه سوالارو جواب بدید شاید معلوم بشه کجای کار عیب داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر