همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام دوستان. در مورد مشکل اتصال به PSN با شاتل صحبت کردم و گفتند که روی شاتل هنگام Sign in به PSN مشکل وجود داره و در حال بررسی هستند. کاری که شما می تونید فعلا انجام بدید اینه که با نت موبایل تون Sign in رو انجام بدین و بعد که اتصال برقرار شد دوباره به اینترنت شاتل وصل بشید. به همین راحتی.
جواب نمیده همچنان فیلد میشه

hamedoveysi

کاربر سایت
Aug 21, 2014
105
دوستان عاجزانه میخوام اگه روشی دارید که بشه در بازی های آنلاین مثل فیفا رقیب رو فقط از محدوده ایران و کشورهای اطراف انتخاب نکنه و از همه جای دنیا پیدا بشه بگید. اولا که خیلی سخت رقیب رو پیدا میکنه دوما هم کیفیت ارتباطیشون داغونه

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
دوستان عاجزانه میخوام اگه روشی دارید که بشه در بازی های آنلاین مثل فیفا رقیب رو فقط از محدوده ایران و کشورهای اطراف انتخاب نکنه و از همه جای دنیا پیدا بشه بگید. اولا که خیلی سخت رقیب رو پیدا میکنه دوما هم کیفیت ارتباطیشون داغونه
به صورت اتوماتیک سعی میکنه نزدیکترین سرور به کشور شما رو پیدا کنه و داخل اون بازیکن پیدا کنه. اگر نکرد میره دورتر. تو PES یه گزینه داره به اسم wider range که محدوده گسترده تری رو میگرده تو فیفا نمیدونم هست یا نه. تنها راهش همینه به نظر من.

• Like
Reactions: hamedoveysi

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
661
فیفا تنظیمات داره تا جایی که یادمه. الان دسترسی ندارم به کنسول بگم. اما من دیشب با یه بنده خدایی از انگلیس بازی میکردم.

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
من بتل١ رو ديسكشو دارم الان ديجيتالي خريدم چون تخفيف خورده بود كه ديسكشو بفروشم. ولي الان ميخوام برم تو بازي ميگه بايد ديسكشو بزاري
چيكار كنم الان؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
661
من بتل١ رو ديسكشو دارم الان ديجيتالي خريدم چون تخفيف خورده بود كه ديسكشو بفروشم. ولي الان ميخوام برم تو بازي ميگه بايد ديسكشو بزاري
چيكار كنم الان؟
احتمالا باید پاکش کنی. بعد بازی دیجیتالی رو بری از توی Library به دانلودهات اضافه کنی دیتا بریزی بازی کنی.

• Like
Reactions: mamad street

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
چيكار كنم الان؟
دیتای دیجیتال با دیتال دیسک فرق داره
باید از اول دان کنید

• Like
Reactions: mamad street

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
دوستان منم شاتلم و مشکل ارور SU-30697-5 همچنان به قوت خودش پا برجاست ، دوستان دیگه که با پشتیبانیش تماس گرفتن چه جوابی دادن بهتون ؟ :-?
من دیشب زنگ زدم پشتیبانی شاتل، خانوم پشتیبان گفت به حز پی اس ان با بقیه سرویس های گیم هم مشکل داریم! حتی آیدی پی اس ان من و هم گرفت که گزارش بده
آخرش گفت مشخص نیست درست بشه یا نشه، شب بخیر گفتیم و خداحافظی کردیم و به لوگوی مانیتورم خیره گردیدم و به آینده ی نامعلوم خودمون اندیشیدم

دوستان برای من مشکل su 30697 5 برطرف شد (شاتل) امیدوارم برا همه حل شده باشه

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر