همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
سلام یه سوال در مورد ظرفیت اکانت ها داشتم

ظرفیت دوم میگن قابل فروش هست؟درسته؟ مگه اکتیو نمیشه روی کنسول ما، پس بعد شش ماه باید بفروشیم تا دی اکتیو بیاد ؟تا روی کنسول کسی دیگه کار کنه؟ یا میشه مثلا بعد یک ماه اونو فروخت؟

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
سلام دوستان...من بعد یه ماهی آنلاین شدم دیدم که سونی یه گیفت 75 دلاری بهم داده ولی تاریخ انقضاش تا چند روز پیش بود و از تاریخ فعال سازیش گذشته بود :((:(.. راهی هست که سونی دوباره فعالش کنه؟

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
سلام خدمت دوستان اساتید عزیز.
من یه مشکل برام پیش اومده اکانت PSN من دی اکتیو شده (نمی دونم توسط کی) رفتم که با کنسول اکتیو کنم پیغام می داد که باید اون یکی کنسول رو دی اکتیو کنی تا بتونم روی کنسول خودم دوباره اکتیو کنم پس فوراً به وب سایت سونی رفتم از اونجا لاگین کردم قسمت Media & devices رفتم که تمامی سیستم ها رو غیر فعال کنم خاموش بود و نوشته شده بود که شما اخیرا از این قابلیت استفاده کردید (همون جریان 6 ماه یک بار) خلاصه ایمیل زدم به ساپورت سونی یه سری اطلاعات رو ازم خواست امروز پاسخ دادن از طریق ایمیل که System Deactivation Completed و نوشته بود که تمامی دستگاه های فعال روی اکانت شما بنا به درخواستتون غیرفعال شد. من پسووردم رو عوض کردم و قابلیت دو حالته هم فعال کردم حالا که لاگین می کنم باز توی لیست Device ها یک PS4 فعال نشون میده. چه دلیلی میتونه داشته باشه که هنوز فعال هست؟ ممنون می شدم راهنمایی کنید هنوز اکانتم رو اکتیو نکردم :( خودم حدس می زنم کسی که اکانت من رو زده باید آنلاین بشه حداقل یک بار تا غیرفعال بشه یا اینکه من اشتباه می کنم.:(

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من یه مشکل برام پیش اومده اکانت PSN من دی اکتیو شده (نمی دونم توسط کی) رفتم که با کنسول اکتیو کنم پیغام می داد که باید اون یکی کنسول رو دی اکتیو کنی تا بتونم روی کنسول خودم دوباره اکتیو کنم پس فوراً به وب سایت سونی رفتم از اونجا لاگین کردم قسمت Media & devices رفتم که تمامی سیستم ها رو غیر فعال کنم خاموش بود و نوشته شده بود که شما اخیرا از این قابلیت استفاده کردید (همون جریان 6 ماه یک بار) خلاصه ایمیل زدم به ساپورت سونی یه سری اطلاعات رو ازم خواست امروز پاسخ دادن از طریق ایمیل که System Deactivation Completed و نوشته بود که تمامی دستگاه های فعال روی اکانت شما بنا به درخواستتون غیرفعال شد. من پسووردم رو عوض کردم و قابلیت دو حالته هم فعال کردم حالا که لاگین می کنم باز توی لیست Device ها یک PS4 فعال نشون میده. چه دلیلی میتونه داشته باشه که هنوز فعال هست؟ ممنون می شدم راهنمایی کنید هنوز اکانتم رو اکتیو نکردم :( خودم حدس می زنم کسی که اکانت من رو زده باید آنلاین بشه حداقل یک بار تا غیرفعال بشه یا اینکه من اشتباه می کنم.:(

داداش اینطوری که مشخصه شما هک شدی و اکانتت توسط یه شخض دیگه ای اکتیو شده، اگه تمام اطلاعات ID PSN رو داری با ساپورت سونی صحبت کن و بگو که دستگاه رو دی اکتیو کنن براتون تا بتونی دوباره اکتیو کنی روی دستگاه خودت

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

برا منم چند وقت پیش اینجوری شده یکی داره از اکانتت استفاده میکنه

اول از همه پسورد رو عوض کن همین الان

از خود پنل کاربریت تو سایت سونی هم فکر نکنم بتونی کسی که اکانتت رو داره استفاده میکنی Deactive کنی چون از طریق سایت هر 6 ماه یه بار میشه اینکار رو کرد و اون طرف هم حتما از همین روش استفاده کرده که اکانت خودت رو از رو کنسولت دی اکتیو کنه (برا من اینجوری بود)

اطلاعات اکانتت رو داری برو تو ساعت اداری که تو قسمت چت با ساپورت سونی نوشته و باهاشون صحبت کن و اصلا به فکر رعایت ادب و این چیزا نباش XD من خیلی تاپیکا تو فروم خود PS دیدم که ملت گفتن تا باهاشون جدی صحبت نکنیم جواب نمیگیریم

برو سخت بگیر و بگو یکی داره از اکانتم استفاده میکنه و وضعیتت رو بگو احتمال داره همون موقع کارت رو راه نندازن (برا هیچکس این درجا کار راه نمیندازن)

به من گفت تا 3-4 روز دیگه به ایمیلتون نتایج رو میفرستیم که فرداش دیدم اکانتم از کنسول طرف دی اکتیو شده و تونستم رو کنسول خودم اکتیو کنم

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
سلام دوستان من از طریق سایت سونی نمیتونم وارد سایت بشم میگه باید کد برای گوشیت ارسال بشه اما به هیچ جور کد رو برام ارسال نمیکنه چیکار کنم
الان رو ps3هم نمیتونم ساین بشم

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
520
نام
امیر
سلام
دوستان من میخوام بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Gold Edition رو Pre Order کنم
منتها تو استور سونی زده ریلیز بازی 449 روزه دیگه 8-|@-):o:o ( Released Dec 31, 2017)
در حالی که تو سایت خود بازی یا ویکی پیدیا یا هر جایی دیگه ی ریلیز بازی برای زمستون همین امساله
میخوام بدونم داستان چیه؟ به کدوم تاریخ اعتماد کنم؟ چرا تو استور اینجوری زده
اینم لینک استور بازی
https://store.playstation.com/#!/en...tion/cid=UP0001-CUSA02902_00-GRWGOLDEDITION00

AmirDrake97

کاربر سایت
Mar 19, 2016
33
سلام
دوستان من میخوام بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Gold Edition رو Pre Order کنم
منتها تو استور سونی زده ریلیز بازی 449 روزه دیگه 8-|@-):o:o ( Released Dec 31, 2017)
در حالی که تو سایت خود بازی یا ویکی پیدیا یا هر جایی دیگه ی ریلیز بازی برای زمستون همین امساله
میخوام بدونم داستان چیه؟ به کدوم تاریخ اعتماد کنم؟ چرا تو استور اینجوری زده
اینم لینک استور بازی
https://store.playstation.com/#!/en-us/games/tom-clancy’s-ghost-recon-wildlands-gold-edition/cid=UP0001-CUSA02902_00-GRWGOLDEDITION00
بازی هایی که تاریخ دقیق عرضه شون معلوم نیست تو سایت های فروش تاریخ پرت می خورن چیز عجیبی نیست

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
برا منم کد نمی فرسته...اپدیت بازیها . دموی بازی هارم دانلود نمیکنه...نمیدونم کرم از خودی هاست یا اونوری هاست...خدا لعنت کنه باعث بانیش رو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر