همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
ممنون میشم کمک کنید
فرض کنید یه اکانت دارید که توش تروفی ها و پلاس دارید اگه پاکش کنید اکانت رو و یه اکانت دیگه از قبل ساخته باشید و اکتیوش هم کرده باشید اون اکانت اصلی که پاک کردید همه دانلود هاتون میپره؟ مثلا اینجور بگم شما رفتید 40 گیگ بتل فیلد 4 دانلود کردید در اکانت اصلی و یه اکانت دیگه هم ساختید و اکتیوش هم کردید حالا بخواهد اکانت اصلی رو پاک کنید آیا بازی ها و دانلود ها در اکانت دوم بعد از پاک کردن اکانت اصلی قابل بازی میشه یا باز باید دان کرد!!!! ممنون میشم برای راهنمایی شما دوستان
اگه هر اکانتی که باهاش بازی هاتون رو دانلود کردید پاک بشه خود بازی های پاک نمیشه فقط یه قفل کنار بازی ها تون میاد و غیر قابل استفاده میشن و تا زمانی که لایسنس اون بازی های برنگردن همچنان غیر قابل استفادن حالا شما یا میتونی اکانت اصلیت رو دوباره برگردونی یا بر فرض مثال اگه ریجن 1 بوده یه اکانت ریجن 1 دیگه بسازی و دوباره بازی ها رو بخری تا قابل استفاده بشن ولی متاسفانه سیو ها تون از بین میرن

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
اگه هر اکانتی که باهاش بازی هاتون رو دانلود کردید پاک بشه خود بازی های پاک نمیشه فقط یه قفل کنار بازی ها تون میاد و غیر قابل استفاده میشن و تا زمانی که لایسنس اون بازی های برنگردن همچنان غیر قابل استفادن حالا شما یا میتونی اکانت اصلیت رو دوباره برگردونی یا بر فرض مثال اگه ریجن 1 بوده یه اکانت ریجن 1 دیگه بسازی و دوباره بازی ها رو بخری تا قابل استفاده بشن ولی متاسفانه سیو ها تون از بین میرن
آقا ممنون مرسی فقط لایسنس برگرده یعنی چی! ؟اینکه قفل کنارش میاد مگه حافظه ی بازی در دستگاه نیست پس چرا باید دوباره خرید بازی رو؟

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
آقا ممنون مرسی فقط لایسنس برگرده یعنی چی! ؟اینکه قفل کنارش میاد مگه حافظه ی بازی در دستگاه نیست پس چرا باید دوباره خرید بازی رو؟
برگردوندن لایسنس یعنی شناسوندن مالک بازی به دستگاه حالا میخواد هر اکانتی باشه فقط باید بازی با اون اکانت خریداری شده باشه
درسته که دیتای بازی تو حافظست ولی اعتبار بازی به اکانتی که شما تو اون بازی رو خریدی وابستست در واقع اکانت حکم سند بازی دیجیتالیه شماست و دستگاه بدون اون اجازه استفاده از بازی رو به شما نمیده

RAMB0o0

کاربر سایت
Mar 9, 2010
227
نام
سیدحسن
سلام دوستان من از دیروز یه مشگلی برام پیش اومده کنسول و به اینترنت وصل میکنم تو تستی که بعد از اتصال به وای فای انجام میده پلی استیشن نتووک و ساکسد مینویسه ولی وقتی میخوام مثلا وارد بتل فیلد 4 بشم مینویسه که باید به پلی استیشن نتوک متصل شین در حالی که وصله چیکار میشه کد مشگلم چی هستش ؟ممنون از اهنماییتون

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام دوستان یه سوال داشتم من بازی های سونی چهار رو میخوام دانلود کنم چون تعداد 15 تا میزارم سرعت یکسان میده مثلا جمعلا 8 مگ بایت در ثانیه میشه ولی وقتی میام فقط یک فایل برا دانلود میزارم اون فایل رو با سرعت 3 مگابایت دانلود میکنه حالا مشکلم اینه که فایل های سونی رو دانلود میکنم هی وایی میسته میره وایی میسته میره خواستم ببینم کسی میدونه اما فایل های دیگه که دانلود میکنم همچین مشکلی ندارم

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دوستان aacount information رو که میخوام بیارم یا اواتار رو عوض کنم روی please wait گیر میکنه psn وضله ولی اینارو نمیاره مشکل از چیه؟ واسه شما الان مشکل نداره؟

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
گویا به بعضی ها این ۱۰ دلار داده مثلا به دوستم ۱۰ دلار داده ولی به من نداده... حالا بر چه اساسی سونی اینکارو کرده معلوم نیست

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118
سلام
من بازی فیفا ۱۷ رو شریکی با یه نفر خریدیم
بعد یه قفل کنار بازی میاد
که تو سیتینگ بخش psn رفتم
ریستور لاینسس رو هم زدم
ولی باز دستگاه رو خاموش میکنم
بعد میام دوباره بازی میکنم قفل میاد

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
سلام
دوستان این تخفیفاتی که سونی به صورت هفتگی میده محدودیت زمانی دارند؟
یعنی فقط یه زمان بخصوص بخری اون قیمته و بعد برمیگره به قیمت قبلی!؟

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
سلام
دوستان این تخفیفاتی که سونی به صورت هفتگی میده محدودیت زمانی دارند؟
یعنی فقط یه زمان بخصوص بخری اون قیمته و بعد برمیگره به قیمت قبلی!؟
اره.توی همون بخش میزنه که تا چه زمانی با تخفیف بازی ها قابل خریده

Sent from my D6603 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر