همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

kawa.gol

کاربر سایت
Jan 7, 2015
58
نام
کاوه
دوستان عزيز بعد از اپديت جديد ٢/٥٠ اختلالات توي پارتي ها پيدا نكردين؟ دستگاه من خيلي سخت ساين اين ميشه ديشب هم كلا مشكل داشت براي بيشتر دوستان نميتونستن توي پارتي بيان! كسي راه حلي براش بلد نيست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
z
دوست عزیز مشکل از اینترنت هستش کلا یا اینترنت ما اینطوری شده چون فقط psn نیست وایبر و اینستاگرام و واتساپ ... کلا سایتهای خارجی اینطوری شده برامون ... شایدم مشکل از خود psn باشه

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان این کدهایی که داخل جعبه بازی هست رو وقتی وارد میکنم میگه اشتباه هست در صورتی که نیست ولی هر کاری میکنم قبول نمیکنه باید چیکار کرد ؟
چون قبلا استفاده شده

اگه پلم و بازم ارور میده نمیدونم

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دوستان این کدهایی که داخل جعبه بازی هست رو وقتی وارد میکنم میگه اشتباه هست در صورتی که نیست ولی هر کاری میکنم قبول نمیکنه باید چیکار کرد ؟
دوست عزیز بعضی از کدها که داخل قاب بازی هستش اکثرا تاریخ انقضا داره که روی همون کاغذی که کد نوشته شده تاریخ انقضا کدها رو هم مینویسه
امکان داره تاریخ کد گذشته باشه
بازی شما اگر ریجن 1 باشه کدش فقط تو اکانت ریجن 1 تایید میشه - ریجن 2 و 3 هم به همین شکل فقط تو اکانت های خودشون تایید و قابل استفاده هستن
شاید کد اشتباه وارد میشه
و در آخر اگر همه موارد رعایت شده باشه امکانش هست از کسی که بازی رو خریداری کردید بازی دست دو بوده خودش پلمپ کرده و کدش قبلا استفاده شده
مشکل شما یکی از موارد بالا هستش چک کنید

vahid61

عضو جدید
Aug 26, 2010
64
z
دوست عزیز مشکل از اینترنت هستش کلا یا اینترنت ما اینطوری شده چون فقط psn نیست وایبر و اینستاگرام و واتساپ ... کلا سایتهای خارجی اینطوری شده برامون ... شایدم مشکل از خود psn باشه

دوست عزيز بعد از اپديت جديد اينطوري شده خيلي از بازي ها براي بعضي دوستان به انلاين وصل نميشد مثل دستيني!!
اختلالات اينستا كه مربوط به بحث *****ينگه! اختلالات وايبر هم خيلي مشكوكه چون با فعال كردن قند شكن تمام مشكلاتش حل ميشه! :|

Sent from my iPhone using Tapatalk

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
433
نام
حامد
با سلام.
من میخوام پلاس یک ماهه بخرم ولی هیچ جا ندارن.قیمت رو تو سایت پلی استیشن زده 9.99 .اگر یه psn card 10 دلاری بگیرم میتونم پلاس بخرم یا یه چیزی هم بابت مالیات ازم میگیره؟؟؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
با سلام.
من میخوام پلاس یک ماهه بخرم ولی هیچ جا ندارن.قیمت رو تو سایت پلی استیشن زده 9.99 .اگر یه psn card 10 دلاری بگیرم میتونم پلاس بخرم یا یه چیزی هم بابت مالیات ازم میگیره؟؟؟
نه با ده دلار گیفت میتونین بگیرین پلاس یه ماهه رو

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,493
نام
Nimo
دوست عزیز بعضی از کدها که داخل قاب بازی هستش اکثرا تاریخ انقضا داره که روی همون کاغذی که کد نوشته شده تاریخ انقضا کدها رو هم مینویسه
امکان داره تاریخ کد گذشته باشه
بازی شما اگر ریجن 1 باشه کدش فقط تو اکانت ریجن 1 تایید میشه - ریجن 2 و 3 هم به همین شکل فقط تو اکانت های خودشون تایید و قابل استفاده هستن
شاید کد اشتباه وارد میشه
و در آخر اگر همه موارد رعایت شده باشه امکانش هست از کسی که بازی رو خریداری کردید بازی دست دو بوده خودش پلمپ کرده و کدش قبلا استفاده شده
مشکل شما یکی از موارد بالا هستش چک کنید

ممنون دوست عزیز حرف شما درست هست من بازیام ریجن 3 هست و اکانتم ریجن 1 برای همین کار نمیکنه و ممنون از راهنمایی.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
نمیدونم نت من خرابی داره امروز یا psn سرعت باز شدن استور و اتصال به خود psn امروز خیلی کم بود ! تو بازی ها بد نبود ok بود اما به

سختی وصل میشدم به psn :-/

ultrasource

کاربر سایت
Aug 28, 2014
5
سلام دوستان.
نمیدونم دارم جای درستی سوالو میپرسم یا نه. احتمالا هم سوالام تکراریه :)
میگم میشه یکی راجع به بازی های دیجیتالی یه توضیح کامل بده لطفا؟
مثلا این که:
شنیدم که هر دفعه بخوای بازی کنی باید بازی چک بشه. یعنی حتما باید ب نت وصل باشی. درسته عایا؟
یا این off هایی که واسه پلاس رو بعضی بازی ها میخوره. اگه یه بازی ک مثلا 10% آف خورده رو با پلاس دانلود کنم بعدا که پلاس تموم میشه پی میشه؟
و اینکه شیر کردن یه بازی چطوریه؟ بن و این داستانا... :d
ممنون

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
سلام دوستان.
نمیدونم دارم جای درستی سوالو میپرسم یا نه. احتمالا هم سوالام تکراریه :)
میگم میشه یکی راجع به بازی های دیجیتالی یه توضیح کامل بده لطفا؟
مثلا این که:
شنیدم که هر دفعه بخوای بازی کنی باید بازی چک بشه. یعنی حتما باید ب نت وصل باشی. درسته عایا؟
یا این off هایی که واسه پلاس رو بعضی بازی ها میخوره. اگه یه بازی ک مثلا 10% آف خورده رو با پلاس دانلود کنم بعدا که پلاس تموم میشه پی میشه؟
و اینکه شیر کردن یه بازی چطوریه؟ بن و این داستانا... :d
ممنون
دوست خوبم بازیهای دیجیتالی رو از استور میشه خرید اگه خودت بخری جدا از تخفیفات ویژه و قدیمی بودن بازی ۶۰دلاره بازیهای جدید اگه از فروشنده های دیگه بخری دو نوع داره که اولی ۷۰ تومنی هستش که امکان بن شدن داره با اومدن آپدیت جدید سونی این امکان به صد رسیده اگه ۱۲۰ تومنی میگیری سعی کن با یکی از دوستات بگیر که مطمن باشی که فقط شیر دو نفره شده چون شیر سه نفره بشه ظرفیت اول شیر امکان بن شدن داره در مورد چک شدن اگه بازی رو خودت از استور بخری هم آنلاین و هم آفلاین میتونی بازی کنی کلی بگم اکانتی که بازی باهاش خریدن رو هر دستگاهی اکتیو باشه هم آنلاین هم آفلاین میشه رفت اگه بازی رو تخفیف پلاس خورده بود بخری تا وقتی پلاس داری میشه بازی کرد همین که پلاس تموم بشه دیگه نمیتونی بازی کنی تا دوباره دلاس بخری شیر سه نفره رو سونی با آپدیت جدید خراب کرده ولی شیر دو نفره مشکلی نداره

poyan_360

کاربر سایت
May 10, 2008
381
نام
pooyan
نمیدونم نت من خرابی داره امروز یا psn سرعت باز شدن استور و اتصال به خود psn امروز خیلی کم بود ! تو بازی ها بد نبود ok بود اما به

سختی وصل میشدم به psn :-/
کلا امروز و دیروز خیلی بد شده . . پارتی که نمیشه ساخت ، تو خود بازی ها هم مشکل ساز میشه بعضی ها (BF:Hardline , fifa 15 و اینطور بازیا . . )
ما هم به کل اسیر شدیم !:(

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
کلا امروز و دیروز خیلی بد شده . . پارتی که نمیشه ساخت ، تو خود بازی ها هم مشکل ساز میشه بعضی ها (BF:Hardline , fifa 15 و اینطور بازیا . . )
ما هم به کل اسیر شدیم !:(

دقیقا ،مشکل داخليه احتمال زياد !:|

لاگ زیادی هم درست شده!

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
دوست خوبم بازیهای دیجیتالی رو از استور میشه خرید اگه خودت بخری جدا از تخفیفات ویژه و قدیمی بودن بازی ۶۰دلاره بازیهای جدید اگه از فروشنده های دیگه بخری دو نوع داره که اولی ۷۰ تومنی هستش که امکان بن شدن داره با اومدن آپدیت جدید سونی این امکان به صد رسیده اگه ۱۲۰ تومنی میگیری سعی کن با یکی از دوستات بگیر که مطمن باشی که فقط شیر دو نفره شده چون شیر سه نفره بشه ظرفیت اول شیر امکان بن شدن داره در مورد چک شدن اگه بازی رو خودت از استور بخری هم آنلاین و هم آفلاین میتونی بازی کنی کلی بگم اکانتی که بازی باهاش خریدن رو هر دستگاهی اکتیو باشه هم آنلاین هم آفلاین میشه رفت اگه بازی رو تخفیف پلاس خورده بود بخری تا وقتی پلاس داری میشه بازی کرد همین که پلاس تموم بشه دیگه نمیتونی بازی کنی تا دوباره دلاس بخری شیر سه نفره رو سونی با آپدیت جدید خراب کرده ولی شیر دو نفره مشکلی نداره
یعنی من اکانت 120ت بگیرم اکی داداش?

walfon

کاربر سایت
Nov 17, 2010
26
نام
Sina
سلام
یک سوال داشتم ما توی Xbox one با وارد کردن زیپ کد یکسری جا های خاص دیگه مالیت نمیدادیم
میخواستم ببینم راهی هست که تو pan هم مالیات رو دور زد ؟ برای اکانت us
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر