همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام دوستان
تقریبا سعی کردم تمام مطالب این پیج و مشکلات شما رو بخونم ولی بازم چند تا سوال دارم ممنون می شم راهنمایی کنید:
1-من می خوام یه ps4 بگیرم ترجیحا کدوم رجیون برای آنلاین و لایو بخصوص مناسبه؟
2- الان شما با نسخه های دیجیتالی مشکل خاصی بخصوص واسه آنلاین بازی کردن پیدا نکردین؟
3- بعضی بازی ها مثل gta نسخه فیزیکیشون که دسته دوم هست نوشته با کد، این کد واسه آنلاین ضروریه؟
4-این سریال ساختی که الان زدن رو ps4 های جدید خیلی مهمه؟
5- دستگاه رو گرفتم آپدیتش رو می تونم خودم کنم ؟
6- این بن شدن با نسخه ی دیجیتالی که الان درگیرش شدین مثله اینکه، دقیقا چه طور به وجود میاد؟
سلام
1. هیچ فرقی نداره... و به آنلاینم مربوط نیست... توی کنسول های ریجن دوئه ژاپن و ریجن سه فقط توی منو دکمه تایید دایره س... تو امور دیگه کوچکترین فرقی ندارن...
2.نسخه هایی که خودمون با گیفت کارت خریدیم نه...برای من رخ نداده... بعضیام که با اکانت های ارزون تر یا شیرینگ بازی خریدن بازیشون قفل شده... واسه خرید دیجیتال تا اپدیت بعدی کنسول صبر کن... گرچه اگه خودت بخری بعیده مشکلی باشه...
3. مقداری پول واسه استوری مد و آنلاینه و اصلا هم اجباری نیست...
4. نه فقط پشت کنسول ببین تاریخ تولید حتما 2014 باشه...
5. بله حجمش زیاد نیست...
6. تو سوال 6 توضیح دادم...
موفق باشید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
تقریبا سعی کردم تمام مطالب این پیج و مشکلات شما رو بخونم ولی بازم چند تا سوال دارم ممنون می شم راهنمایی کنید:
1-من می خوام یه ps4 بگیرم ترجیحا کدوم رجیون برای آنلاین و لایو بخصوص مناسبه؟
2- الان شما با نسخه های دیجیتالی مشکل خاصی بخصوص واسه آنلاین بازی کردن پیدا نکردین؟
3- بعضی بازی ها مثل gta نسخه فیزیکیشون که دسته دوم هست نوشته با کد، این کد واسه آنلاین ضروریه؟
4-این سریال ساختی که الان زدن رو ps4 های جدید خیلی مهمه؟
5- دستگاه رو گرفتم آپدیتش رو می تونم خودم کنم ؟
6- این بن شدن با نسخه ی دیجیتالی که الان درگیرش شدین مثله اینکه، دقیقا چه طور به وجود میاد؟
سلام عزیز
1. انلاین بازی کردن به نته شما ربط داره ... به ریجن بازی و کنسول هیچ ربطی نداره . تفاوتی بین ریجنها نیست ( فقط دکمه تایید توی 3 و japan توی منو دفقط دایره هست ) - برای انلاین زدن پنگ زیره 180 باشه با london کافی هست.
2. هیچ تفاوتی برای شما ایجاد نمیکنه برای انلاین بازی کردن از نظره اینکه فیزیکی باشه یا دیجیاتلی باشه یا فلان ریجن باشه . نته شما مهم هست
3. لزوما نه . بازیهای برای بخش انلاین نیاز به این دارن که شما اکانتت رو از حالت مجانی به پلاس اپگرید کنی که 1 سالش هزینش 50 دلار امریکا هست توی استوره ریجن 1 .... ( اکانته شما زمانی که شهر و کشور رو انتخاب میکنی نشانه ریجن هست )
اون کد میتونه محتوای dlc و bonus باشه. مثلا برای gta مبلغ 1 ملیون ( نصف برای single و نصف برای multi ) به بازیباز داده میشه
4.نه زیاد ... اگر میشنوی قطعات عوض شده اینا ... به معنی بهتر شدن نبوده ...
5. بله خیلی ساده هست. یا به تاپیکه مربوطه رجوع کن یا بزار خودش اتو دانلود کنه و بعد میشه نصب کرد
6. i dont know

reddeviluss

کاربر سایت
Sep 11, 2013
4
سلاگ
1. هیچ فرقی نداره... و به آنلاینم مربوط نیست... توی کنسول های ریجن دوئه ژاپن و ریجن سه فقط توی منو دکمه تایید دایره س... تو امور دیگه کوچکترین فرقی ندارن...
2.نسخه هایی که خودمون با گیفت کارت خریدیم نه...برای من رخ نداده... بعضیام که با اکانت های ارزون تر یا شیرینگ بازی خریدن بازیشون قفل شده... واسه خرید دیجیتال تا اپدیت بعدی کنسول صبر کن... گرچه اگه خودت بخری بعیده مشکلی باشه...
3. مقداری پول واسه استوری مد و آنلاینه و اصلا هم اجباری نیست...
4. نه فقط پشت کنسول ببین تاریخ تولید حتما 2014 باشه...
5. بله حجمش زیاد نیست...
6. تو سوال 6 توضیح دادم...
موفق باشید

یه سوال دیگه که دارم اگه زحمت نیست اینم راهنماییم کنید:
مثلا با اکانت خودم یه بازی از استور خریدم به قیمت 59.99، چون حجمش زیاده می زارم واسه چند شب مختلف تو حالت رایگان اینترنت...این امکان داره؟ یعنی قابلیت resume داره این دانلود از استور یا باید یه ریز دانلود بشه؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
یه سوال دیگه که دارم اگه زحمت نیست اینم راهنماییم کنید:
مثلا با اکانت خودم یه بازی از استور خریدم به قیمت 59.99، چون حجمش زیاده می زارم واسه چند شب مختلف تو حالت رایگان اینترنت...این امکان داره؟ یعنی قابلیت resume داره این دانلود از استور یا باید یه ریز دانلود بشه؟

دیتاشو میفروشن میتونید تو پرشین تولز و اینجاها پیدا کنید و با نرم افزار psx که آموزشش تو فروم هست منتقل کنید...
اگه میخواین خودتون دانلود کنید باید بگم که میشه تو ساعت شبانه بازیو گذاشت واسه دانلود و تو ساعت اخر شبانه هم دانلود رو Pause کنید... هنگام دانلودم میتونین تو رست مود بزارین کنسولو... نمیشه کاری کرد که اخره ساعات شبانه دانلود اتوماتیک متوقف بشه

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوستان من یک اکانته uk دارم 1 ساله و امروز ی اکانته دیگه ساختم این بار تو us و اما یک سوال مهم دارم....
اکانته uk من الان پلاس داره در واقعه نزدیکه 65 روزی از اعتبارش مونده اما اکانته us من الان که امروز ساختم پلاس نداره میشه راه کاری داره که من پلاس خودم از uk رو به us هم بتونم share کنم و استفاده کنم؟؟؟؟ الان اکانتام جفتشون primary شون رو active کردم.....

البته بگم 14 روز هم پلاس رایگان داره دستگاهم تو اکانته us گویا رو خوده دستگاه بوده و من سال پیش اکانته انگلیس که ساختم از دو روز پلاسه مفته uk استفاده کردم و الان که us ساختم 14 روز هم فهمیدم داره اما نمیخوام استفاده کنم و اگه بشه پلاس خودمو تو خریدو بازی اینا share کنم رو اون یکی اکانتم ...

در واقعه کناره اکانتم تو uk عکسه پلاس هست ولی میرم جابه جا میکنم میرم تو اکانته us اون عکسه به علاوه نیست کناره اکانته us و وقتی تو استور میرم هم مشخصه که پلاسه فعال ندارم .....
اما یک چیز مهم دیگه من میخوام بازی هایه کوچیکه دیجیتالی رو از طریقه us بخرم و از طریقه اکانته انگلیسم بازی کنم و تروفی هاش بره برا uk حساب بشه ....

ی جور توضیح بدین من انجام بدم تا ما هم یاد بگیریم این داستان هایه share رو ....
مرسی..

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
دوستان من یک اکانته uk دارم 1 ساله و امروز ی اکانته دیگه ساختم این بار تو us و اما یک سوال مهم دارم....
اکانته uk من الان پلاس داره در واقعه نزدیکه 65 روزی از اعتبارش مونده اما اکانته us من الان که امروز ساختم پلاس نداره میشه راه کاری داره که من پلاس خودم از uk رو به us هم بتونم share کنم و استفاده کنم؟؟؟؟ الان اکانتام جفتشون primary شون رو active کردم.....

البته بگم 14 روز هم پلاس رایگان داره دستگاهم تو اکانته us گویا رو خوده دستگاه بوده و من سال پیش اکانته انگلیس که ساختم از دو روز پلاسه مفته uk استفاده کردم و الان که us ساختم 14 روز هم فهمیدم داره اما نمیخوام استفاده کنم و اگه بشه پلاس خودمو تو خریدو بازی اینا share کنم رو اون یکی اکانتم ...

در واقعه کناره اکانتم تو uk عکسه پلاس هست ولی میرم جابه جا میکنم میرم تو اکانته us اون عکسه به علاوه نیست کناره اکانته us و وقتی تو استور میرم هم مشخصه که پلاسه فعال ندارم .....
اما یک چیز مهم دیگه من میخوام بازی هایه کوچیکه دیجیتالی رو از طریقه us بخرم و از طریقه اکانته انگلیسم بازی کنم و تروفی هاش بره برا uk حساب بشه ....

ی جور توضیح بدین من انجام بدم تا ما هم یاد بگیریم این داستان هایه share رو ....
مرسی..

اگه دو اکانت primary شده باشن پلاسی که روی یه اکانت دارید رو اون یکی اکانت هم شیر میشه اما نمیتونید با اون اکانتی که پلاس روش شیر شده بازی های رایگان استور که برای اکانت us هست رو دانلود کنین...اون علامت پلاس هم فقط مخصوص اکانتی هست که اشتراک پلاس باهاش خریداری شده...ولی میتونید با اون یکی اکانت هم آنلاین بازی کنید....و در مورد آخر هم فرقی نمیکنه بازی دیجیتالی از روی چه اکانتی خریداری شده ...تروفی ها به حساب اون اکانتی میره که باهاش بازی شده....مثلا اگه شما یه بازی با اکانت us بخرید و با اکانت ukتون بازی کنید تروفی ها به همون اکانتی که باهاش بازی کردید یعنی اکانت uk شما میره..

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
اگه دو اکانت primary شده باشن پلاسی که روی یه اکانت دارید رو اون یکی اکانت هم شیر میشه اما نمیتونید با اون اکانتی که پلاس روش شیر شده بازی های رایگان استور که برای اکانت us هست رو دانلود کنین...اون علامت پلاس هم فقط مخصوص اکانتی هست که اشتراک پلاس باهاش خریداری شده...ولی میتونید با اون یکی اکانت هم آنلاین بازی کنید....و در مورد آخر هم فرقی نمیکنه بازی دیجیتالی از روی چه اکانتی خریداری شده ...تروفی ها به حساب اون اکانتی میره که باهاش بازی شده....مثلا اگه شما یه بازی با اکانت us بخرید و با اکانت ukتون بازی کنید تروفی ها به همون اکانتی که باهاش بازی کردید یعنی اکانت uk شما میره..

مرسی گرفتم.... ی سوال مهم دیگه میگن که پروفایل کسی که میخواید بازی رو بهش share کنید به کسی که اون بازی رو نداره باید پروفایلشو کوپی کنید رو دستگاهتون منظورشون چیه و من الان مثلا یک دوست تو تهران داشته باشم و بخوام بازیه فیفا 15 رو باهاش بازی کنم و اون نداشته باشه بازیه فیفا 15 رو راه کاری داره share کنم اونم بازی کنه؟؟؟؟

این share بازی باید توسط نسخه دیجیتالی باشه که از استور خریداری شده باشه آره؟؟ برا بازی هایه فیزیکی امکان نداره درسته؟؟؟

در واقع من الام مثلا بازیه valiant heart رو از استور دانلود کرده باشم بخوام برا رفیقم هم share کنم میشه در کل ی توضیح هم بدین راجب این ممنون میشم

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
مرسی گرفتم.... ی سوال مهم دیگه میگن که پروفایل کسی که میخواید بازی رو بهش share کنید به کسی که اون بازی رو نداره باید پروفایلشو کوپی کنید رو دستگاهتون منظورشون چیه و من الان مثلا یک دوست تو تهران داشته باشم و بخوام بازیه فیفا 15 رو باهاش بازی کنم و اون نداشته باشه بازیه فیفا 15 رو راه کاری داره share کنم اونم بازی کنه؟؟؟؟

این share بازی باید توسط نسخه دیجیتالی باشه که از استور خریداری شده باشه آره؟؟ برا بازی هایه فیزیکی امکان نداره درسته؟؟؟

در واقع من الام مثلا بازیه valiant heart رو از استور دانلود کرده باشم بخوام برا رفیقم هم share کنم میشه در کل ی توضیح هم بدین راجب این ممنون میشم
به این لینک مراجعه کنید کامل توضیح داده...

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
489
یک اکانت تا چند روز باید دوره احتیاطو طی کنه تا از بن نشدنش مطمئن بشیم من یه اکانت اکبند دارم فقط روی کنسول خودم هستش 18 روز گذشته مشکلی براش پیش نیومده اختمال داره براش مشکل پیش بیاد

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
یک اکانت تا چند روز باید دوره احتیاطو طی کنه تا از بن نشدنش مطمئن بشیم من یه اکانت اکبند دارم فقط روی کنسول خودم هستش 18 روز گذشته مشکلی براش پیش نیومده اختمال داره براش مشکل پیش بیاد
نه .... البته به شرط این که با PSN CARD هکی نخریده باشن

vahid61

عضو جدید
Aug 26, 2010
64
سلام دوستان سال نو مبارک من به live chat رفتم اما بسته اس کی ها کار میکنه؟ اینم لینکش
https://support.us.playstation.com/app/chat/chat_launch

از دوشنبه تا شنبه ساعت ٦ صبح تا ١٠ شب و يكشنبه ها ساعت ٦ صبح تا ٨ شب به وقت نيويورك اگه اشتباه نكنم!

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوستان عزيز بعد از اپديت جديد ٢/٥٠ اختلالات توي پارتي ها پيدا نكردين؟ دستگاه من خيلي سخت ساين اين ميشه ديشب هم كلا مشكل داشت براي بيشتر دوستان نميتونستن توي پارتي بيان! كسي راه حلي براش بلد نيست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited by a moderator:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,488
نام
Nimo
دوستان این کدهایی که داخل جعبه بازی هست رو وقتی وارد میکنم میگه اشتباه هست در صورتی که نیست ولی هر کاری میکنم قبول نمیکنه باید چیکار کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر