همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

سلام
یک سوال داشتم ما توی Xbox one با وارد کردن زیپ کد یکسری جا های خاص دیگه مالیت نمیدادیم
میخواستم ببینم راهی هست که تو pan هم مالیات رو دور زد ؟ برای اکانت us
ممنون
مگه psn مالیات هم میگیره!! همیشه همون قیمتی که زده میشه خرید نه بیشتر نه کمتر شایدم مالیات تو همون حساب شده.

سلام
یک سوال داشتم ما توی Xbox one با وارد کردن زیپ کد یکسری جا های خاص دیگه مالیت نمیدادیم
میخواستم ببینم راهی هست که تو pan هم مالیات رو دور زد ؟ برای اکانت us
ممنون
GST ها اگرم باشه inc هست. چیزی نمیگیرن اضافه.

والا من الان دوباره one ام رو فروختم و دارم ps4 میخرم برا همین پرسیدم اما دفه قبل تو تابستون من فک کنم وقتی فیفا رو برای ps4 خریدم مالیت دادم
یعنی کلا مالیات نداره؟ (پس من توحم زدم)
بعد یک سوال دیگه داشتم الان call of duty advanced warfare gold edition اومده میشه من دیتای همون cod معمولی رو بریزم و dlc رو خودم با ps4 دانلود کنم یا باید دنبال دیتای این جدیده بگردم

یعنی من اکانت 120ت بگیرم اکی داداش?

والا من الان دوباره one ام رو فروختم و دارم ps4 میخرم برا همین پرسیدم اما دفه قبل تو تابستون من فک کنم وقتی فیفا رو برای ps4 خریدم مالیت دادم
یعنی کلا مالیات نداره؟ (پس من توحم زدم)
بعد یک سوال دیگه داشتم الان call of duty advanced warfare gold edition اومده میشه من دیتای همون cod معمولی رو بریزم و dlc رو خودم با ps4 دانلود کنم یا باید دنبال دیتای این جدیده بگردم

سینا جان مالیات چی کی گفته اینا رو راستی دیتای هر بازی با هم فرق میکنه نمیتونی دیتای یکی رو به جای یکی دیگه بریزی

اره میگم حتما من با همون xbone قاطی کردم
اون بازی رو هم که گفتم شاید مثل باندل باشه و ایتم بازی از dlc جدا باشه
ممنون از همگی
ولی این نسل دهنم سرویس شد این بار دومه دارم xbone میفروشم و ps4 میخرم

من الان اکانتم رجیون 1 هست اگه بازی درایو کلاب رو رجیون 2 بگیرم و با یه اکانت رجیون 2 که ساختم دی ال سی رو دانلود کنم رو اکانت رجیون 1ی که دارم هم دی ال سی کار میکنه؟
ممنون میشم دوستان جواب بدن

من الان اکانتم رجیون 1 هست اگه بازی درایو کلاب رو رجیون 2 بگیرم و با یه اکانت رجیون 2 که ساختم دی ال سی رو دانلود کنم رو اکانت رجیون 1ی که دارم هم دی ال سی کار میکنه؟
ممنون میشم دوستان جواب بدن
بله کار میکنه البته باید اکانت ریجن 2 رو پرایمری هم بکنید.

سلام این کندی psn طبیعیه ؟من الان تا دیروز مشکلی نداشتم از دیشب به شدت کند شد یه اکانت بازی خریدم هر کاری می کنم وصل نمیشه تو plase wait گیر میکنه (dns هارو عوض کردم و هرکاری بگید کردم ) با کامپیوتر عالیه سرعتم ولی با ps4 سرعت دانلودم رو میزنه 9 kbps !!!!!!!!!!! (قبلا 700-800) بود .خواهشا اگه کسی میتونه کمکم کنه

سلام این کندی psn طبیعیه ؟من الان تا دیروز مشکلی نداشتم از دیشب به شدت کند شد یه اکانت بازی خریدم هر کاری می کنم وصل نمیشه تو plase wait گیر میکنه (dns هارو عوض کردم و هرکاری بگید کردم ) با کامپیوتر عالیه سرعتم ولی با ps4 سرعت دانلودم رو میزنه 9 kbps !!!!!!!!!!! (قبلا 700-800) بود .خواهشا اگه کسی میتونه کمکم کنه

منم جدیدا همین مشکلر دارم..فرندها رو بازرو باز میکنه.

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

میشه لینک تاپیک رو بدید

http://forum.bazicenter.com/thread87721/

- - -ویرایش - - -

دوستان راسته که میگن اگه به PSN وصل بشی تمام بازی های دیجیتالی که روی دستگاه نصبه قفل میشه یاهمون بن میشه؟؟؟

اگه بازیهاتون رو با کارت های هک شده تهیه کرده باشید امکان بن هست اما اگه به صورت قانونی نهیه کردید مشکلی نیست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or