همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

maravess

کاربر سایت
Oct 29, 2012
126
دوستان اگه نخوام که بازی رایگان injustice را دانلود کنم آیا راهی هست که اطلاعات بازی را از جایی روی دیسکی چیزی گیر آورد? کسی داره? مبلغش چقدره?

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
با پلاس های 14 روزه ژاپن میشه از تخفیفات بهره مند شد؟

فک نکنم ارزشش رو داشته باشه. بهتره این تخفیفات رو با اکانت اصلیتون بخرید تا برای همیشه بمونه.

- - -ویرایش - - -

دوستان اگه نخوام که بازی رایگان injustice را دانلود کنم آیا راهی هست که اطلاعات بازی را از جایی روی دیسکی چیزی گیر آورد? کسی داره? مبلغش چقدره?

میتونید از دوستاتون یا همشهریاتون که دیتای بازی رو دانلود کردند بگیرید. کسایی هم تو انجمن هستند که دیتای بازی ها رو میفروشن و میتونید از اونها بخرید.

حدود 30-20 تومن بگیرن خوبه چون حجم بازی 22 گیگ هست.

Ghost2000

کاربر سایت
Jan 1, 2015
51
من تازه ps 4 خريدم امروز و به ورژن ٢.٣ با فلش آپديت كردم بعد اكانت ساختم ولي به استور وصل نميشه!!! Mtu رو ١٤٧٣ و هم تو١٤٥٠ امتحان كردم تو تست كانكشن كه اوكي ميده ولي وصل نميشه!

ميشه با pc رفت تو سايت play station براي مثال برنامه netflix يا ... دانلود بزني بهد تو خوده ps4 دانلود بشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
از قسمت psnستینگ بزن دی اکتیو بعد یوزر پس بده دوستت اون پرایمری کنه ولی توی اکانت خودش بازی کنه شما هم فقط انلاین میتونی همه بازیهایی که از این اکانت دانلود کردیو بازی کنی
این کار انحام دادم اما دسترسی خوذم الان قطع شده از dlc

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من تازه ps 4 خريدم امروز و به ورژن ٢.٣ با فلش آپديت كردم بعد اكانت ساختم ولي به استور وصل نميشه!!! Mtu رو ١٤٧٣ و هم تو١٤٥٠ امتحان كردم تو تست كانكشن كه اوكي ميده ولي وصل نميشه!

ميشه با pc رفت تو سايت play station براي مثال برنامه netflix يا ... دانلود بزني بهد تو خوده ps4 دانلود بشه؟

میشه. فک کنم 4 باید روی Standby باشه و auto downloads هم روشن باشه . از قسمت وب وقتی چیزی رو میخری دفعه بعد به جای add to cart گزینه download to your ps4 میاد.

دوستان من روی یکی از اکانت های PS4 , پرمیوم Battlefield 4 رو دارم (اکانت اصلیم نیست)
میخوام پرمیوم رو با دوستم به اشتراک بزارم
لطفا راهنمایی کنید

این کار انحام دادم اما دسترسی خوذم الان قطع شده از dlc
Premium اطمینان ندارم share بشه ...ولی مپها رو چون DLC هستن میشه استفاده کرد
اکانت A که Premium داره میتونه امکانات Premium استفاده کنه . اکانت A پرایمری هست و بقیه اکانتهای روی اون کنسول هم میتونن از امکانات dlc ها استفاده کنن ولی premium رو فک نکنم ( چون pack ها اینا یه بار مصرف هست )
اکانت A وقتی رو کنسول دیگه میره شخص میتونه روی همون اکانت و با همون اکانت بازی رو انجام بده و از امکاناتش استفاده کنه

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
با سلام
من با کانت اصلی خودم میدونم ساین این بشم و مشکلی ندارم ولی وقتی میخوام اکانت جدیدی که ساختم رو ساین کنم و یا ثبت نام کنیم میزنه Please Wait و همین طور میمونه و درست نمیشه با ***** شکن کریو هم تست کردم ولی جواب نداد.
البته زنگ زدم مخابرات گفت یه اختلال توی اینترنت هست و سرعت نوسان داره ممکنه بخاطر این باشه؟
لطفا کمکم کنید چون بازی کالای توی اون اکانت هست و میخوام فقط پریماریش کنم روی کنسولم و با اکانت اصلیم بازی کنم
ممنون میشم کمک کنید.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
میشه. فک کنم 4 باید روی Standby باشه و auto downloads هم روشن باشه . از قسمت وب وقتی چیزی رو میخری دفعه بعد به جای add to cart گزینه download to your ps4 میاد.

Premium اطمینان ندارم share بشه ...ولی مپها رو چون DLC هستن میشه استفاده کرد
اکانت A که Premium داره میتونه امکانات Premium استفاده کنه . اکانت A پرایمری هست و بقیه اکانتهای روی اون کنسول هم میتونن از امکانات dlc ها استفاده کنن ولی premium رو فک نکنم ( چون pack ها اینا یه بار مصرف هست )
اکانت A وقتی رو کنسول دیگه میره شخص میتونه روی همون اکانت و با همون اکانت بازی رو انجام بده و از امکاناتش استفاده کنه

مرسی دوست من
واقعا تورو نداشتیم نمیدونستیم چکار کنیم
نمیدونم چرا تا حالا ناظم نشدی تو این انجمن

درست باید روی همون اکانت فقط بازی کنه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
استور uk چرا بازی ماینکرفتش unavailable هست کسی خبر داره؟نمیشه خریدش!
این بازی اگر اشتباه نکنم Upgrade option هم داره برای کسایی که نسخه 3 رو داشتن میتونن نسخه 4 رو ارزونتر بگیرن .اون رو که کلیک کنی و بازی رو روی 3 نداشته باشی میزنه unavailable . شما سرچ کن نسخه اصلی رو بزن نه اونی که upgrade option هست. اگر به مشکل برخوردی از طریقه وب امتحان کن !

با سلام
من با کانت اصلی خودم میدونم ساین این بشم و مشکلی ندارم ولی وقتی میخوام اکانت جدیدی که ساختم رو ساین کنم و یا ثبت نام کنیم میزنه Please Wait و همین طور میمونه و درست نمیشه با ***** شکن کریو هم تست کردم ولی جواب نداد.
البته زنگ زدم مخابرات گفت یه اختلال توی اینترنت هست و سرعت نوسان داره ممکنه بخاطر این باشه؟
لطفا کمکم کنید چون بازی کالای توی اون اکانت هست و میخوام فقط پریماریش کنم روی کنسولم و با اکانت اصلیم بازی کنم
ممنون میشم کمک کنید.
please wait رو خیلیا دارن . اکثریت دوستان هم صبح زود امتحان کردن حل شده ( زودا ! مثلا 5-6 ) فقط برای دفغه اول اینطوری میشه.

مرسی دوست من
واقعا تورو نداشتیم نمیدونستیم چکار کنیم
نمیدونم چرا تا حالا ناظم نشدی تو این انجمن

درست باید روی همون اکانت فقط بازی کنه
تشکر عزیز
موفق باشی

Ghost2000

کاربر سایت
Jan 1, 2015
51
من يك روش تازه براي وصل شدن به استور امتحان كردم مشكل حل شد.

رفتم لپتاب رو با كابل به مودم وصل كردم و تو تنظيمات مودم گزينهMTU بود كه گذاشتم رو ١٤٧٣ سيو كردم. بعد تو خود ps4 تو تنظيمات mtu رو ١٤٥٠ گذاشتم وصل شد. از ديروز وصل شدم.

اگر ديديد وصل نشد بعد از اعمال تنظيمات. يك بار ps4 را خاموش بعد چند دقيقه دوباره روشن كنيد و امتحان كنيد ببينيد وصل ميشه؟

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
سلام دوستان عزیز

من به یک مشکل بر خوردم ممنون میشم راهنماییم کنید

من و دوستم با هم یک بازی رو از استور روی یک اکانت خریدیم الان اون اکانت روی کنسول من اکتیو پریماری شده اما روی کنسول دوستم

اکتیو پریماری نمیشه و میگه تا این اکانت که قبلا روی یک کنسول دیگه اکتیو شده دی اکتیو نشه نمیتونی پریماری کنی

این اکانت فقط روی کنسول من اکتیو شده و به هیچکی دیگه هم ندادم

البته اینم بگم که دوستم نمیخواد اصلا روی این اکانت بازی کنه و میخواد روی اکانت خودش بازی رو که با این اکانت خریدیم بازی کنه

و میخواد فقط پریماری کنه بعد ریستور لایسنس و بعد هم ساین اوت کنه و نیازی به این اکانت نداره

اینم بگم که جفتمون میخواهیم هم حالت آفلاین بتونیم بازی کنیم هم آنلاین

الان باید چیکار کنیم که این اکانت هم روی کنسول من هم روی کنسول دوستم پریماری بشه ؟؟؟

خیلی خیلی ازتون ممنونم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر