همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

M4I

کاربر سایت
Dec 9, 2014
48
پرداخت Paypal برای ایران توصیه نمی شه ، برای شما مشکلی ایجاد نمی شه برای اون بدبختی که Paypal داره مشکل ایجاد می شه
دوستم ساکن ایران نیست یوزر پسورد اکانتمو میدم بهش که واسم شارژ کنه . با این شرایط برای اون مشکلی ایجاد میشه؟

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
من روي لينك بازي جاي قيمت گزينه دانلود بود وقتي زدم ٢١ گيگ زد رو دانلود بعد شده اون ٥ گيگ اپديتم دانلود كرد. يعني من الان بازي رو دارم بعد دانلود؟ بعد من اصلا بازي ديجيتال نميگيرم چطور اين اتفاق رايگان افتاده؟؟ اينم بگم ديسك بازي رو داشتم تا وسطا بازي ديگه بازي نكردم و عوضش كردم ولي فكر نكنم اين موضوع هم ربط داشته باشه...

SpaceJam

کاربر سایت
Dec 9, 2014
12
دوستم ساکن ایران نیست یوزر پسورد اکانتمو میدم بهش که واسم شارژ کنه . با این شرایط برای اون مشکلی ایجاد میشه؟

Paypal خیلی روی محل سکونت دقت داره
به طور قطع آدرسی که شما توی اکانت PSN ات دادی با آدرس دوستتون یکی نیست

نه این که حتمی مشکل پیش بیاد ها ، اتفاقا اکثر اوقات پرداخت ها بدون مشکل انجام می شه اما اگر درصد کمی از شانس خوش دوست شما ، Paypal بخواد اون تراکنش رو Verify کنه اکانت دوست شما Limit می شه و داستان دار می شه کلا

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
انشالله زودتري درست بشه استور پلی4 و راحت بالا بیاد /:)

فعلا فقط از همون طریقی که دوستان گفتن میشه وارد شد اما مستقیم رو please wait مي مونه:|

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
سلام
من کد دانلود TLOU رو دارم اما نمی تونم ۴۰ گیگ دانلود کنم! قبلا یه چیزایی شنیده بودم که با DVD یا bluray هم میشه نصبش کرد کسی اطلاع داره؟

mahziyar5

کاربر سایت
Jul 8, 2014
193
ميگم من الان دارم بازي روانجام ميدم ٥ گيگ ديشب دانلود شد :دي ولي وقتي پولي ندادم چطور اين رايگان؟رو كنسولمم نزده كه نسخه ديجيتالي چيزي دارم! :دي كف كردم!

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
سلام
من کد دانلود TLOU رو دارم اما نمی تونم ۴۰ گیگ دانلود کنم! قبلا یه چیزایی شنیده بودم که با DVD یا bluray هم میشه نصبش کرد کسی اطلاع داره؟

به دوستانی که فایل بازی رو با PC دانلود کردن بگید تا دیتای بازی رو به DVD بزنن و براتون بفرستن. بعدا با نرم افزار PSXDownloadHelper از PC به PS4 انتقال بدید. ( برای اینکار باید مودم شما بیشتر از یدونه پورت لن داشته باشه. البته میتونید با مودم USB هم انتقال بدید ولی خیلی طول میکشه 9

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
خوشبختانه بعد از حدود دو روز الان تست کردم مستقیم وارد شد

حالا اومدم برم تو استور باز دوباره همونطوری شد :|
برو رو یه قسمتی(جایی که مربوط به استور باشه) از بازی هایی که تو کنسول داری کلیک کن میره . فعلا از این طریق میره

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
تست کردم نرفت! داخل بازی درایوکلاب هم استور بود. زدم ولی باز روی PW گیر کرد.

من همینطوری فعلا نتیجه گرفتم .
اگر برات مهمه بگو اینچیزایی که من میگم رو داری یا نه که اگه داشتی یه راه بهت معرفی کنم انجام بدی البته کمی دردسر داره .
1: لب تاب یا کامپیوتر که وایرلس داشته باشه .
2:مودم ADSL که لن داشته باشه
3:فیلتتر شکن کریوو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر