همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
یه چیزی خدمت شما دوستان بگم که گاهی مشکل از نت ایران نیست ها! بنا به یه دلایلی که خدا می دونه تو خود اروپا هم بعضی وقتا قاطی می کنه! من با PS3 دوستم که می رفتم Store فقط صفحه ابی رو می اورد. گاهی با PS4 خودم هم که می رم اینقدر جون می کنه و نصفه نیمه load می کنه که بیخیالش می شم، با اینکه از نظر اینترنت مشکلی نباید داشته باشم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منم تازه ثبت نام کردم ، ولی هنوز موفق نشدم به psn وصل شم ، 2 ساعتم منتظر بودم ، نشد ip عوض کردم اوکی میده تو تست ولی نمیره داخلش ...
بعد یک نکته رو اعصاب اینه اپدیت بازی هایی مثل ولفشنتاین و فیفا و لست اف اس که هی میان و من دوباره پاک میکنم فایده نداره چیکار باید کرد.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
به استور وصل نمیشه چرا ؟ رفتیم کارت 10 دلاری خریدیم شارژ کنیم تم بخریم میبینم استور باز نمیشه .

پ.ن : این تم ORDER رو کسی خریده یا من نفر اولم ؟ اگه خریده یه 2 تا اسکرین بده :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
به استور وصل نمیشه چرا ؟ رفتیم کارت 10 دلاری خریدیم شارژ کنیم تم بخریم میبینم استور باز نمیشه .

پ.ن : این تم ORDER رو کسی خریده یا من نفر اولم ؟ اگه خریده یه 2 تا اسکرین بده :D
یه سر به یوتوب بزن احتمالا باید باشه ویدئویی ازش :d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
دقیقا نمی دونم اینجا باید بپرسم یا نه، من قبلا از طریق گوشی Xperia Z1 با پلی استیشن اپ وصل میشدم به PS4 ام ولی از وقتی که iPhone گرفتم برنامه رو یکبار هم نتونستم باهاش به PS4 وصل بشم، هروقت سعی میکنم موقع Refresh میگه A problem has occurred اول فکر کردم شاید ورژن برنامه ام مشکل داشته باشه ولی یه بار پاک کردم و دوباره نصب کردم و مشکل حل نشد، داستان چیه؟

mr90

کاربر سایت
Sep 26, 2014
16

:||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
یا قمر بنی هاشم؟؟!!
مگه پولیه؟؟!!
من رایگان دانلودش کردم:|

adolf hitlerr

کاربر سایت
Mar 22, 2014
28
سلام.......من پسورد اکانت psn یادم نمیاد...یا ایمیلمم ک میخوام عوض کنم ازم تاریخ تولد میخواد ک اونم یادم نیست...میخواستم ببینم راهی هست؟؟؟؟؟ اگه یه اکانت دیگه بسازم primiary کنمش باز پسورد اکانت اصلیمو میخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه ج بدید ممنون میشم

faridbandari

کاربر سایت
Dec 1, 2013
17
نام
فرید
دقیقا نمی دونم اینجا باید بپرسم یا نه، من قبلا از طریق گوشی Xperia Z1 با پلی استیشن اپ وصل میشدم به PS4 ام ولی از وقتی که iPhone گرفتم برنامه رو یکبار هم نتونستم باهاش به PS4 وصل بشم، هروقت سعی میکنم موقع Refresh میگه A problem has occurred اول فکر کردم شاید ورژن برنامه ام مشکل داشته باشه ولی یه بار پاک کردم و دوباره نصب کردم و مشکل حل نشد، داستان چیه؟

توی تنظیمات خود PS4 یه قسمت مربوط به App هست. اونجا برو شاید باید گوشی قبلی رو حذف کنی دوباره از اول با آیفون امتحان کن

فکر کنم یه کد از رو PS4 باید توی کوشی وارد کنی که گوشی رو بشناسه. آیفون هم اگه بود حذف کن از اول سینک کن شاید درست شد

gamez

کاربر سایت
Jul 21, 2007
197
من هم دیروز و هم امروز نتونستم وارد استور بشم رو همون لطفا صبر کنیدش گیر می کنه : / رو ویتا راحت وصل می شه ولی رو پلی چهار نمی شه !

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
منم مشکل دارم . خداییش این نسل خیلی داره اذیت میکنه . اون از اوضاع بازی ها که REMASTER ها دارن گندکاری این نسل رو پاک میکنن اونم از پشتیبانی و مشکلات سونی . چمیدونم والو . قیمت بازی ها هم به کنار . دیگ واقعا به فکر افتادم یه Ps3 بگیرم اللاحساب . :|
پ.ن : کسی نمیدونه مشکل STORE از چیه ؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر