همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

سلام میخوام ۱۴ روز رایگان پلاس رو فعال کنم اما هر چی از این سایت‌های فیک اطلاعات وارد میکنم قبول نمیکند چکار کنم؟
معلومه با fake کار نمیکنه عزیز
اگه امنیت psn به سادگی وارد کردن اطلاعات fake اونم برای credit card بود که دیگه اعتمادی از طرفه مشتری براشون نمیموند ;)

سلام میخوام برا اکانت psn اواتار بزارم اموزش لطفا
میتونی بری بخشه پروفایل گزینه مربوطه رو زیره جای اواتار انتخاب کنی ... گزینه edit profile داره فک کنم . از طریقه بخشه Setting هم قابل دسترس هست ...
برنامه psapp هم میتونه یه Profile picture بزاره البته فقط برای کسایی نمایش داده میشه که NAme Request ها request و accept شده باشه.

میتونی بری بخشه پروفایل گزینه مربوطه رو زیره جای اواتار انتخاب کنی ... گزینه edit profile داره فک کنم . از طریقه بخشه Setting هم قابل دسترس هست ...
برنامه psapp هم میتونه یه Profile picture بزاره البته فقط برای کسایی نمایش داده میشه که NAme Request ها request و accept شده باشه.

اگه منظورتون اینه که برم تو سایت ps4 رفتم وارد اکانت هم شدم اما ندیدم:(

سلام کالاف ادونس وارفیر رو دی زیروشو خریدم ریجن ال کد اشو تو اکانت ریجن یکم وارد کردم و دانلود کردم ولی اکانت اصلیم دو هستش با اون بازی میکنم راهی هست ازون اکانت شماره یک که اسلحه ها اونتویه ببرم و تو اکانت ریجن دو هم استفاده کنم؟!

آخرین ویرایش:
چه جوری میشه فهمید یه بازی که pre-order کردی داره preload میشه یا نه؟
من دراگون ایج رو پری اوردر کردم ولی الان نمیدونم داره دانلود میشه یا نه؟
میخوام بفهمم اگه داره دانلود میشه چقدرش مونده
لطفا جواب بدین. ممنون.

دوستان یه سوال
اگه یه بازی مثلا الان 3گیگ آبدیت داره ما آبدیت کنیم بعد دوباره یه هفته بعد یه آبدیت بیاد 3300 مگابایت باید کلا همه 3300 مگ رو دانلود کنیم یا نه فقط 300 مگی که نسبت به آبدیت قبلی اضافه شده؟
ممنون میشم یکی سریع جواب بده

دوستان یه سوال
اگه یه بازی مثلا الان 3گیگ آبدیت داره ما آبدیت کنیم بعد دوباره یه هفته بعد یه آبدیت بیاد 3300 مگابایت باید کلا همه 3300 مگ رو دانلود کنیم یا نه فقط 300 مگی که نسبت به آبدیت قبلی اضافه شده؟
ممنون میشم یکی سریع جواب بده
همه 3300 مگ رو:d

همه 3300 مگ رو:d
خسته نباشه کلا سونی و دار و دسته اش
یه بازی شاید عشقش کشید هر هفته آبدیت بده اینطوری که بدبخت شدیم با این سرعتهای لاک پشتی
یه سوال دیگه مصطفی فرض کن مثلا ما بازی X ریجن2 رو 6 ماه پیش آبدیت کرده {مثلا 1گیگ} و بازی کردیم
الان دوباره ریجن1 شو گیر آوردیم و از اون موقع هم آبدیت جدیدی نیومده اون آبدیته که مال ریجن2 بوده واسه اینم کار میکنه؟

خسته نباشه کلا سونی و دار و دسته اش
یه بازی شاید عشقش کشید هر هفته آبدیت بده اینطوری که بدبخت شدیم با این سرعتهای لاک پشتی
یه سوال دیگه مصطفی فرض کن مثلا ما بازی X ریجن2 رو 6 ماه پیش آبدیت کرده {مثلا 1گیگ} و بازی کردیم
الان دوباره ریجن1 شو گیر آوردیم و از اون موقع هم آبدیت جدیدی نیومده اون آبدیته که مال ریجن2 بوده واسه اینم کار میکنه؟
نهsaveش کار میکنه نه اپدیتش و نه اون نصبی که با اون بازی روی هارد ریختی ;))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or