همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
من میخواهم یک اکانت انگلیس یا هر کشور اورپایی دیگه درست کنم ولی نمیدونم توی قسمت شهر و کد چی وارد کنم لطفا یکی بگه که چه بنویسم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من میخواهم یک اکانت انگلیس یا هر کشور اورپایی دیگه درست کنم ولی نمیدونم توی قسمت شهر و کد چی وارد کنم لطفا یکی بگه که چه بنویسم
هر کشوری رو انتخاب میکنی
میتونی خیلی راحت از Google Map یک ادرس در بیاری
همه ادرسها هم کده پستی رو نشون میده هم ادرس رو

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
از 5 صبح به هر دری زدم ، هر DNS زدم ( یعنی DNS هایی زدم که اصلا باورم نمیشد این اعداد هم میتونه DNS باشه !! ) ، با و بی فیل شکن ، نشد که نشد ...

همینجوری برا خودش تو Please Wait گیر میکنه ... !

amir_

کاربر سایت
Oct 26, 2011
112
نام
Amirhossein
همینجوری برا خودش تو Please Wait گیر میکنه ... ![/QUOTE]
من هم هر بار میخوام با اکانت جدید وارد بشم همینطوری میشه راه حلمم این بوده که تو ساعتای کم مصرف وارد شدم

Last edited by a moderator:

walfon

کاربر سایت
Nov 17, 2010
26
نام
Sina
کسی هست که از سیسنم های کاهش پینگ استفاده کرده باشه مثل سیستک؟
میخواستم ببینم میشه با تنظیمات داخلی ps4 به این سیستم ها وصل شد یا میشه به V_pn وصل شد (از طریق تنظیمات خود ps4 )
چون من روی xbox 360 و xbox one با pc اینو شیر میکردم اما میخوام ببینم بدون pc روی ps4 میشه یا نه
لطفا کمک کنید بد جوری گیرم

TheGateKeeper

کاربر سایت
Jun 20, 2014
124
میخواستم ببینم میشه با تنظیمات داخلی ps4 به این سیستم ها وصل شد یا میشه به V_pn وصل شد (از طریق تنظیمات خود ps4 )
چون من روی xbox 360 و xbox one با pc اینو شیر میکردم اما میخوام ببینم بدون pc روی ps4 میشه یا نه

یا نه
اگر می خوای از شر pc راحت شی باید یک روتر Mikrotik بگیری باهاش V_P_N شیر کنی ، البته یک سری مودم ها هم هستن که این قابلیت رو دارن اما کلا توصیه نمی شه چون اکثرا توی این قسمت مشکل دارن به خاطر بلاهایی که ایران سر PP_TP و L2_TP آورده

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
درود
عزیز من با میکروتیک و با PS3 PROXY و با شر کردن، بالاخره هر جوری که فکر کنین انجام دادم.
بهترین حالتش فعلاً کریوو رو با PC شر کنید چون سرعتش هم بالاتره.

SONY XPERIA Z2

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
خوب فهمیدم :|:|

اگه مشکل Please Wait دارین ، بدین به یکی دیگه رو کنسولش براتون یدونه اکانت بسازه و همه کارهاش هم بکنه و وقتی کاملا قابل استفاده شد ، Sign out و Deactive کنه ، مشخصصاتش رو بده شما .

حالا میتونید بدون مشکل رو کنسولتون Sign in بشید !!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,593
نام
حسین
دوستان سلام برای انلاین بازی کردن در ps4 فقط اکانت پلاس کافیه؟یا انلاین پس هم میخواد؟ و یک سوال دیگه اگه بازی رو در psn بخریم میتونیم به یکی دیگه shareکنیم و اگه بشه. اون طرف میتونه بعدا مثلا هاردش پر شد اونو پاک کنه بعدا دوبار دانش کنه ممنون میشم جواب بدید

ezio c

کاربر سایت
Jun 24, 2014
172
یه چیز خیلی خنده دار چند روز وصل نمیشد تو ساعات مختلف مودم رو هم ریست میکردم نمیشد یهو برق رفت وقتی اومد حالت سیف مود میاد بعد مشکل pls wait خود به خود حل شد :d خواستید امتحان کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر