همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

یعنی وقتی میری تو بازی دو تیم رئال و بارسا بازی دارن؟
بعد 8 تا تیم بیشتر نداره؟
اگر اینجوریه یعنی نسخه دمو بازی هست چون یکی از دوستام هم همین مشکلو داشت

سلام
داداش موضوع این بود که 2گیگ دان کرده بود مابقی بازی داش دان میکرد ومیتونستم بازی نصف کاره بازی کنم
الان درست شد
اما من نمیدونم چجوری انگیلسی کنم
تو یک سایت خارج زده نسخه قرمز انگلیسی نداره مابقی ورژن ها داره ؟
http://www.gaijingamers.com/showthread.php?t=7357

آخرین ویرایش:
سلام
داداش موضوع این بود که 2گیگ دان کرده بود مابقی بازی داش دان میکرد ومیتونستم بازی نصف کاره بازی کنم
الان درست شد
اما من نمیدونم چجوری انگیلسی کنم
تو یک سایت خارج زده نسخه قرمز انگلیسی نداره مابقی ورژن ها داره ؟
PS4 Japanese release games - English support list
نمیدونم خودت بودی این سوال رو پرسیدی بود یا کسه دیگه D: لول یادم رفته
اما چند وقت یکی از دوستان هم knack و هم fifa رو دانلود کرده بود تایید کرد هیچ کدوم زبانه english ندارن .
راهی نداره
بله درست زده . چون نسخه شما نسخه اسیایی مربوط به japan هست !

سلام
دوستان براي كسي ايميل بتا تستر (beta tester) اومده؟
برای ps now برای خیلیها اومده . ریجن 1 فکر کنم .

سلام دوستان من میخوام به PSN وصل شم نمیشه این ارور رو میده NW-31194-8 چیکار کنم ؟لطفا راهنمایی کنید
معمولا مشکل از نت هست
دستگاه رو خاموش کنی
مودمت رو ریست کن
بعد روشن کن و connection رو دوباره set up کن و قسمت dns هم بده
8.8.8.8
8.8.4.4
ببین درست میشه یا نه !

سلام
من بازی bf 4 ام ریجن 2 هست . میخواستم ببینم فرق داره اکانتم برای خرید dlc و ... چه کشور اروپایی باشه یا هر کشور اروپایی باشه میشه ؟ و اینکه برای بازی ریجن 2 باید پوند خرید ؟ کلا برای بازی ریجن 2 اکانت چه کشوری بسازم بهتر و صرفه تره ؟ برای خرید dlc و ... منظورمه .
ID بازی CUSA00049

آخرین ویرایش:
دوستان این MTU انگار مهم بوده خبر نداشتم,دوستان هم هیچ اشاره ای به MTU نکردند!

من MTU مودم رو, manual میکنم و رو 1400 میذارم و تو کنکشن ست اپ کنسول هم MTU رو,رو 1400 میذارم و سرعتم و دانلودم و پینگم خیلی بهتر میشه! ولی بعد نیم ساعت mtuـه مودم دوباره برمیگرده رو 1492! چیکار کنم که ثابت بمونه؟

دوستانی هم که تو کنکشن خودشون مشکل دارند و یا سرعتشون پایینه تو تنظیمات مودم MTU رو دستی تنظیم کنند ببینن تغییری ایجاد میشه یا نه.

دوستان این MTU انگار مهم بوده خبر نداشتم,دوستان هم هیچ اشاره ای به MTU نکردند!

من MTU مودم رو, manual میکنم و رو 1400 میذارم و تو کنکشن ست اپ کنسول هم MTU رو,رو 1400 میذارم و سرعتم و دانلودم و پینگم خیلی بهتر میشه! ولی بعد نیم ساعت mtuـه مودم دوباره برمیگرده رو 1492! چیکار کنم که ثابت بمونه؟

دوستانی هم که تو کنکشن خودشون مشکل دارند و یا سرعتشون پایینه تو تنظیمات مودم MTU رو دستی تنظیم کنند ببینن تغییری ایجاد میشه یا نه.

سلام
من رو 1400 که تنظیم میکنم اررور میده میگه مقدار کمی انتخاب کردی و نمیگذاره 1400 بگذارم

سلام
من رو 1400 که تنظیم میکنم اررور میده میگه مقدار کمی انتخاب کردی و نمیگذاره 1400 بگذارم

اصولا MTU مودم از 2000-1000 هستش و ممکن عدد mtu شما فرق داشته باشه,بنده از پشتیبانی سرویس دهنده خودم پرسیدم و ایشون گفتن که رو 1400 تنظیم کن که البته خود به خود ریست میشه و دوباره میره رو 1492 !

دوستان امروز هر چی رفتم قسمت test internet connection کنسول, هر دفعه یکی از گزینه ها failed میشد,مخصوصا psn sign-in !

اصولا MTU مودم از 2000-1000 هستش و ممکن عدد mtu شما فرق داشته باشه,بنده از پشتیبانی سرویس دهنده خودم پرسیدم و ایشون گفتن که رو 1400 تنظیم کن که البته خود به خود ریست میشه و دوباره میره رو 1492 !

دوستان امروز هر چی رفتم قسمت test internet connection کنسول, هر دفعه یکی از گزینه ها failed میشد,مخصوصا psn sign-in !

پشتیبانی ISP شما می دونه MTU چیه؟؟؟!!!!
عجیبه!!!
برای ما که یه سری هویج گذاشتن اونجا حتی نمی دونن Ping چیه!!!

برای منم رو 1400 ست نمی شه.

پشتیبانی ISP شما می دونه MTU چیه؟؟؟!!!!
عجیبه!!!
برای ما که یه سری هویج گذاشتن اونجا حتی نمی دونن Ping چیه!!!

برای منم رو 1400 ست نمی شه.

پیغام خاصی میده موقع apply کردنش یا برای شما هم مثل مال من بعد یک ربع خودش رو دیفولت ریست میشه؟

بله همچین مواردی برای من هم خیلی پیش اومده و این رو مطمئن باشید اگر شرکتی مثلا دارای 40 تا پرسنل تو بخش پشتیبانی باشه 38 نفرش از نظر سواد تایم اوت تشریف دارن!

حالا سوال اینجاست که سرویس دهنده ای که افراد پشتیبانیش تایم اوت تشریف دارند چطور میخواد مشکل تایم اوت نتِ امثال من و شما رو حل کنه!!!

پیغام خاصی میده موقع apply کردنش یا برای شما هم مثل مال من بعد یک ربع خودش رو دیفولت ریست میشه؟

بله همچین مواردی برای من هم خیلی پیش اومده و این رو مطمئن باشید اگر شرکتی مثلا دارای 40 تا پرسنل تو بخش پشتیبانی باشه 38 نفرش از نظر سواد تایم اوت تشریف دارن!

حالا سوال اینجاست که سرویس دهنده ای که افراد پشتیبانیش تایم اوت تشریف دارند چطور میخواد مشکل تایم اوت نتِ امثال من و شما رو حل کنه!!!

نه کلن ارور می ده!!!
می گه مقداری که انتخاب کردی کمه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or