همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
دوستان اکانت کدوم ریجن بهتره؟
1یا2؟
بیشتر واسه بازی های پلاسش میگم چون دستگام ریجن یک بازی ها رم مد نظر دارم هرچی میگیرم یک بگیرم.

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
بعد بازی های ریجن 2 چند پوندن؟

ریجن 2 برای خرید کلا مناسب نیست ، مثلا الان برای Wolfenstein باید 40 پوند ناقابل بپردازید که قیمت پوند چیزی حدود 5500 تومن هست
برای خرید باید ریجن 1 رو انتخاب کنید

کلا این سیاست به نظر من سیاست درستیه ، شما وقتی آمریکایی ها رو نگاه می کنی عاشق تخفیف ان ، اما اروپایی ها عاشق Promotion هایی هستن که شما روی محصول می دی ، آمریکایی ها حراج کنسول و بازی ها رو دوست دارن در صورتی که اروپایی ها چیزی که بر روی خرید کنسول و یا بازی اضافه بهشون می دی رو دوست دارن

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,544
نام
امین
واسه خرید بازی و DLC واقعن ریجن 2 خیلی بیخوده!
بخصوص امارات.
10 تا بازی دیدم که به نسبت ریجن 1 حدودی بین 15 تا 20 دلار گرونترن!

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
627
نام
آرش
دوستان پس فردا مثلا یه بازی بیاد دی ال سی داشته باشه بخوام بخرم ( ریجن اکانتم 1 هست " آمریکا " ) بازیم حتما باید ریجن 1 باشه دیگه ؟
آخه چند وقتی همه شاپ ها فقط بازی ریجن 2 میارن :( از حالا رفتم تو فکر چی کنم ! کلا راهی نیست جز اینکه بازی ریجن 1 باشه برای دی ال سی ( با توجه به اکانتم ) ؟

»»» Im AhN «««

کاربر سایت
Apr 8, 2014
132
نام
امیرحسین
دوستان پس فردا مثلا یه بازی بیاد دی ال سی داشته باشه بخوام بخرم ( ریجن اکانتم 1 هست " آمریکا " ) بازیم حتما باید ریجن 1 باشه دیگه ؟ آخه چند وقتی همه شاپ ها فقط بازی ریجن 2 میارن :( از حالا رفتم تو فکر چی کنم ! کلا راهی نیست جز اینکه بازی ریجن 1 باشه برای دی ال سی ( با توجه به اکانتم ) ؟
فقط اکانتی که ساختید مهمه

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
627
نام
آرش
خوب میدونم :| مگه من چی گفتم :D
سوالم اینه که ریجن بازی حتما باید با اکانتم یکی باشه ؟ چون الان اکثرا بازیاشون ریجن 2 میارن و کم ریجن 1 پیدا میشه . منم اکانتم 1 هست .
تنها راه اینه که ریجن بازی هم 1 باشه ؟ در غیر اینصورت باید بیخیال دی ال سی بشم ؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,841
نام
علی متالیکا
خوب میدونم :| مگه من چی گفتم :D
سوالم اینه که ریجن بازی حتما باید با اکانتم یکی باشه ؟ چون الان اکثرا بازیاشون ریجن 2 میارن و کم ریجن 1 پیدا میشه . منم اکانتم 1 هست .
تنها راه اینه که ریجن بازی هم 1 باشه ؟ در غیر اینصورت باید بیخیال دی ال سی بشم ؟
شما می‌تونی یه اکانت دیگه ریجن 2 بسازی DLC رو با اون اکانت خریداری و دانلود کنی بعد روی اکانت اصلی خودت Sign in کنی و از بازی و DLC لذت ببری !

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
781
نام
حسین
دوستان من یه اشتب بزرگ کردم و اون اینه که رفتم یه اکانت ریجن 2 اروپا ساختم حتی پلاس یک ساله براش گرفتم و 35 دلار ناقابل توش دارم حالا که نگاه می کنم می بینم ریجن 2 امارات خیلی بهتر و ارزونتره 50 دلار اونا ارزونتراز 35 اروپاست / حالا ممکن است که من بتونم منطقه سکونت خودم رو امارات بزنم ؟
خیلی ستمه که بخام ی اکانت دیگه بسازم و دوباره پول خرجش کنم ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من یه اشتب بزرگ کردم و اون اینه که رفتم یه اکانت ریجن 2 اروپا ساختم حتی پلاس یک ساله براش گرفتم و 35 دلار ناقابل توش دارم حالا که نگاه می کنم می بینم ریجن 2 امارات خیلی بهتر و ارزونتره 50 دلار اونا ارزونتراز 35 اروپاست / حالا ممکن است که من بتونم منطقه سکونت خودم رو امارات بزنم ؟
خیلی ستمه که بخام ی اکانت دیگه بسازم و دوباره پول خرجش کنم ؟
متاسفانه قابلیت transfer موجود نیست. اگر بخوای ریجن دیگه باشی باید اکانت جدید بسازی.

NW-31456-9
اینکه timed out میشه بیشتر مشکل نت هست فکر کنم D:
یه راه حلی که میتونم بهت بدم اینکه بری توی تنظیماته مودمت
اولش توی بخشه networking گزینه UPNP رو بزنی
اگر درست نشد :
قسمت fireWall باید بری DMZ HOST رو بزنی و IP که PS4 باهاش وصل میشه رو بدی
بعد دوباره امتحان کن .... طبیعتا باید این طور چیزا مشکل رو حل کنه D:
میتونی DNS هم دستی 8.8.8.8 و 8.8.4.4 بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر