همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
آره 2 میده
حتی مودم رو ریست هم کردم ولی بازم همون moderate یا همون 2 هست

- - -ویرایش - - -

من PS4 ندارم ولی XBOX ONE دارم و مشکل NAT TYPE: STRICT رو داشتم.
برای حلش، کافیه در تنظیمات شبکه در کنسول، یک IP دستی (MANUAL) برای کنسول وارد کنید مثلا: 192.168.1.10
بعد تنظیمات GATEWAY و... را دقیقاًً مثل قبل قرار بدید یعنی:
IP: 192.168.1.10
Default Gateway: 192.168.1.1
Subnet Mask: 255.255.255.0
و سپس در مودم، در قسمت DMZ HOSTING، شناسه IP رو که برای کنسول وارد کردید، وارد کنید. بعد مودم و کنسول رو RESTART کنید.
شما مودمت چی بود؟ اینطور که من فهمیدم مودم های دی لینک و زایگسل این مشکلو دارن

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اين پورت ها رو بستن مشكل DC شدن سرويس كرده ها:d مثلا توي بعضي بازي هاي خاص هر ٢٠ ثانيه ٥ ثانيه DC ميشه:)) اينم ابتكاري جديد از isp هاي ايراني:d
خدا بهمون رحم كنه سالي كه اولش اينجوريه....:d

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
اين پورت ها رو بستن مشكل DC شدن سرويس كرده ها:d مثلا توي بعضي بازي هاي خاص هر ٢٠ ثانيه ٥ ثانيه DC ميشه:)) اينم ابتكاري جديد از isp هاي ايراني:d
خدا بهمون رحم كنه سالي كه اولش اينجوريه....:d

الان این شکلک ها که گذاشتی زیاد به متن‌ت نمیخوره صادق ! شاید هم از زجر کشیدن ملت لذت میبری !؟ :d

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
الان این شکلک ها که گذاشتی زیاد به متن‌ت نمیخوره صادق ! شاید هم از زجر کشیدن ملت لذت میبری !؟ :d
من خودم اينجوريم بابا:d خدايي كجا رو ديدي اين مشكلات رو داشته باشند وضعيتمون رو ميبينم خندم ميگيره.
١ ماهه رو pc اين مشكل رو دارم امروز هم رو كنسول مشاهده كردم...(مثلا توي TLOU هر ٢٠-١٥ ثانيه ثابت ميشد واسه خودش)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی میدونه سرور های FFXIV هم دچار این مشکلات هستند یا نه....نخرم بد بدبخت بشم:d
بهتره قبلش 100% از هر جایی که شما مطعمن شی ! یه سری برنامه های Port forward چک هم هست . میشه دید پرته فلان بازی باز یا بسته . چون اگر توی این مشل بخوری اصلا ارزش نداره ... ماهانه باید پول بدی که هیچ اگر قطع وصل بشه MMO ناجور میره روی اعصابت مخصوصا اگر توی PvP باشی D:

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
ما دو تا دستگاه داریم با دو تا اکانت پلاس . الان میتونیم با یه اکانت بازی دیجیتالی از استور بخریم و روی هر دو تا دستگاه هر کس با اکانت خودش بازی کنه ؟
کسی تجربه اش رو داشته ؟
یه راهنمایی کامل می خوام
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ما دو تا دستگاه داریم با دو تا اکانت پلاس . الان میتونیم با یه اکانت بازی دیجیتالی از استور بخریم و روی هر دو تا دستگاه هر کس با اکانت خودش بازی کنه ؟
کسی تجربه اش رو داشته ؟
یه راهنمایی کامل می خوام
ممنون
'
اگر یک بازی با اکانت A میخرید روی دستگاه A برای استفاده از بازی دانلود شده اش هم باید روی دستگاه B همین اکانت A رو فعال کنید.
بر روی یک دستگاه هر اکانتی که به عنوانه Prmiary فعال شده باشه امکاناتش رو روی بقیه اکانتهای share یا به اشتراک میزاره.
هر اکانت هم ماکسیمم روی دوتا دستگاه فعال میشه.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
فعلا انلاین گیمینگ تو اکثر بازی ها تعطیله:d

خب پس بگذارم On hold برم بشینم Child of Light بازی کنم. این چند روزه کارامو تند تند انجام میدادم به شوق اینکه بشینم پای FFXIV ، ضربه روحی شدیدی بهم وارد شد الان:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر