همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
بچه ها جایی بهتر از اینجا نبود گفتم همینجا بگم.بچه های پارس انلاینی توی 1-2 روز اخیر مشکل پاکت لاس داشتن؟!یعنی وقتی پینگ میگیرن تایم اوت بده؟!

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
عاغا یه سوال میگم میتونم اکانته ps3 رو وارد 4 کنم بعد دوباره با 3 آن بشم یا دیگه با 3 نمیتونم آن بشم ؟
مشکلی نداره با هر دو کنسول میتونین آنلاین بشین .
بچه ها جایی بهتر از اینجا نبود گفتم همینجا بگم.بچه های پارس انلاینی توی 1-2 روز اخیر مشکل پاکت لاس داشتن؟!یعنی وقتی پینگ میگیرن تایم اوت بده؟!
من تا دیروز مشکلی نداشتم امروز عصر تایم اوت داشت که بعد چند ساعت درست شد

آخرین ویرایش:

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
من تا دیروز مشکلی نداشتم امروز عصر یکم تایم اوت داشت که بعد چند ساعت درست شد

من از امروز شروع شد تقریبا طرفای 7 تا همین 1 ساعت پیش.معلوم نبود چیکار داشتن می کردن.:|

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
دوستان توی وصل شدن به وای فای و لن تفاوتی هست البته مودمم بقل پلی هست الان وارد ای دیم شدم ولی وارد فیفاکه میشم ساین این نمیشه و میگه شبکه رو چک کنید
البته با وای فای وصل شدم

با لن پينگ تايمت به طور محسوس كاهش داره و سعي كن در صورت امكان از كابل لن استفاده كني

Sent from my iPhone using Tapatalk

snake0750

کاربر سایت
Dec 30, 2009
130
الان من چند ساع بع از اپدیت 1.61 داشتم وارتاندر میگرفتم که یهو قطع شد الانم هرکاری میکنم مودم رو میشناسه ولی میخواد راه بیوفته فیل میده و ازم ****** میخواد.
نکنه پورت های اینم بستن؟

Moqimi

کاربر سایت
Mar 28, 2010
141
نام
Milad
من بعد از آپدیت بدون مشکل وصل بودم و هیچ ربطی به اون نداره ولی الان یک ساعتی هست که به psn وصل نمیشه. دیشب هم یکدفعه شروع به ایراد DNS گرفت و صبح درست شد, خدا به خیر کنه. اگر شما هم مشکلی دارید بگید! یحتمل به این خبر مربوطه و امیدوارم باز هم قاطی نکنن همه چیز رو باهم مثل اوندفعه

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با فارس: psiphon بسته شد/مسدود شدن 8 *****شکن در دستور کار

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
من بعد از آپدیت بدون مشکل وصل بودم و هیچ ربطی به اون نداره ولی الان یک ساعتی هست که به psn وصل نمیشه. دیشب هم یکدفعه شروع به ایراد DNS گرفت و صبح درست شد, خدا به خیر کنه. اگر شما هم مشکلی دارید بگید! یحتمل به این خبر مربوطه و امیدوارم باز هم قاطی نکنن همه چیز رو باهم مثل اوندفعه

من مشکل اتصال ندارم.یعنی به PSN وصل میشم PS Store هم همینطور.فقط EA Origin وصل نمیشه.فقط خداست که می تونه مارو از این حالت مسخره ای که توشیم خارج کنه!1 ماه راحتی 3 ماه استرس!

دوستان این سومین روزی هست که از طرفای 8.30 به بعد تا نزدیک 12-1 مشکل تایم اوت پیش میاد برای من که نت پارس انلاین دارم.توی طول روز هم هست و کلا عذاب اور شده.می خواستم ببینم دوستان پارس انلاینی هم این مشکل رو دارن؟!اگر اره تماس بگیریم باهاشون تا حلش کنن (من خودم تا الان 3 بار تماس گرفتم اما هیچ تغییری رخ نداده)

Last edited by a moderator:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
دوستان این سومین روزی هست که از طرفای 8.30 به بعد تا نزدیک 12-1 مشکل تایم اوت پیش میاد برای من که نت پارس انلاین دارم.توی طول روز هم هست و کلا عذاب اور شده.می خواستم ببینم دوستان پارس انلاینی هم این مشکل رو دارن؟!اگر اره تماس بگیریم باهاشون تا حلش کنن (من خودم تا الان 3 بار تماس گرفتم اما هیچ تغییری رخ نداده)
من پارس آنلاین نیستم و نمیدونم منظورتون از تایم اوت دقیقا چیه اما منم امشب نمیتونم به psn وصل بشم و همینطور استور..
ظهر خوب و یه دست فیفا هم زدم..
دقیقا معلوم نیست دارن چیکار میکنن امیدوارم دوباره پورتها رو نبندن..ای خدا عجب بدبختی داریم از دست اینا...............

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
دوستان یک راهنمایی می خواستم ازتون من دیروز ps4 گرفتم اما تو قسمت اپلیکیشن بیشتر برنامه هارو دانلود کردم اما هیچ کدوم کار نمیکنن از موزیک التیمیت بگیر تا بقیه همه این مشکلرو دارن یا باید قند شکن شیر کنم)x

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
دوستان یک راهنمایی می خواستم ازتون من دیروز ps4 گرفتم اما تو قسمت اپلیکیشن بیشتر برنامه هارو دانلود کردم اما هیچ کدوم کار نمیکنن از موزیک التیمیت بگیر تا بقیه همه این مشکلرو دارن یا باید قند شکن شیر کنم)x
amazon كه راحت وارد ميشه - Netflix هم بايد براش كريوو رو شر كنى و فعلاً فقط استريم هست حتى اگه سرعتت پايين بياد كيفيت فيلم مياد پايين خيلى عاليه.
بقيه هم زياد جالب نيستن . و دنگ و فنگ دارن و سطح برنامه هاش پايينه فعلاً.

-----moh-----

کاربر سایت
Jan 28, 2012
325
من با پارسانلاين و هاى وب و داتك راحت وصل ميشم مشكلى نيست

منم الان وصل میشم خداروشکر.بین ساعت های 7-8 شب تا 11 شب یه امتحانی بکن ببین به صورت مداوم و بدون مشکل متصل میشی یا نه.اگر اره که زنگ بزنم به پشتیبانی.اگرم نه (اکثر بچه ها کلا با هر ISP این زمان مشکل اتصال دارن) که دیگه خراب کاری خود اقایان هست و باید منتظر بود و دید چه خوابی دیدن برامون.

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
بچه ها من تازه خریدم اپدیت کردم به ۱.۶۱ یه اکانت ساختم کشور رو هم بحرین انتخاب کردم الان وقتی میخوام بازی کنم از کشورم ایراد میگیره مثلا COD رو اپدیت کردم رفتم یه تستی کنم گفت احتیاج به پلاس دارید (خوب تا اینجاش هیچی :|) ولی زیرش نوشته بود اگر چه در کشور شما قابل استفاده نیست ( یه همچین چیزی!!!)
چیکار کنم؟
پلی استیشن پلاس واسه PS3 و PS4 فرقی با هم ندارن؟ میخوام از یه سایت اکانت بخرم باید به چی توحه کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر