همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

بچه ها یه سوال برام پیش اومد که قیمت پلاس ریجن ۲ با ۱ چقدر اختلاف قیمتشه ؟!! من فقط ریجن ۲ باندل کیلزون گیرم اومده فردا میخوام بگیرم ! بچه ها اگه پیشنهادی دارین فردا دارم میرم میگیرم موقع خرید دقت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید ۷۲ ساعت طرف تست میده

1- من اگه بخوام برا بازی ها tax ندم و اکانتم us باشه باید آلاسکا آدرس بدم؟ بعد اشکالی نداره اگه منطقه تکس فری بزنم سونی بفمه؟ بن نمیکنه؟:-/

2- آدرس الکی بزنم ولی اسمم و مشخصاتم چیز دیگه باشه اشکالی نداره؟ یا همه باید مثل چیزی باشه که fakenamegenerator مینویسه؟

آقا من الان بخوام Plus یه ساله واسه انگلیس بخرم باید از چه سایتی ( خارجی ) خرید کنم؟ با Credit card هم میخوام خرید کنم. یه سایتی میخوام که بخرم و کد بهم بده. چون کردیت کارد مربوط به استرالیا میشه نه انگلیس واسه همین از طریق Store نمیتونم. چون توی Billing information نمیتونم ادرس استرالیا رو وارد کنم!

نمیخواد پیدا شد :دی
https://www.gamepointsnow.com/codes/Playstation-Plus-12-Month-Subscription#fulldesc

بچه ها یه سوال برام پیش اومد که قیمت پلاس ریجن ۲ با ۱ چقدر اختلاف قیمتشه ؟!! من فقط ریجن ۲ باندل کیلزون گیرم اومده فردا میخوام بگیرم ! بچه ها اگه پیشنهادی دارین فردا دارم میرم میگیرم موقع خرید دقت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید ۷۲ ساعت طرف تست میده

پلاس چه ربطی به ریجن کنسول داره؟

شما اکانت PSN ات مال کجاست؟ مال هرجا باشه باید پلاس همونجارو بگیری.

Last edited by a moderator:
سلام یه سوال دارم.من اسم ای دی پی اس انم ezio-sh هست .اسم خودم shayan naserpour.
اما تو همه جا اسممو بزرگ مینویسه و اسم ای دی زیرش.چی کنم که فقط اسم ای دی رو نشون بده؟تو تنظیمات هم میرم تیک نمایش کامل اسم رو برمیدارم بازم درست نمیشه.جتی رفتم اسممو بزارم همنام ای دیم بازم خط تیره نمیپذیره .چی کنم؟

سلام
تو اكانت psn من چندتا بازي هست.پسر خاله من هم پي اس ٤ خريده .
حالا ميخواستم بدونم ، ما ميتونيم اكانت psn من رو دوتايي ازش استفاده كنيم؟ مشكلي واسه اكانتهامون پيش نمياد؟ چيزي بلاك نميشه اگه دو تا دستگاه از يك اكانت استفاده كنن؟
مشكلي براي آنلاين بازي كردنمون بوجود نمياد؟
بعد از دانلود بازي ميشه هر كدوم بازدوباره به اكانتهاي psn خودمون login كنيم و از بازيا استفاده كنيم؟

سلام دوستان عزیز ممنون میشم یک نفر راهنمایی کنه که کارت های psn رو از کحا میشه تهییه کرد و حدود قیمت کارت ها چقدر هست :bighug:
كارت هاي ريجن ٢ يا همون پوند: ٣٥ پونديش حدود ١٥٠-١٧٠ قيمت داره
كارت هاي ريجن ١ : ٥٠ دلاريش ١٥٠-١٦٠ هست
چند تا سايت برات فرستادم از هركدوم ارزون تر بودن بگير.

یه سوالی!
کارتهای prepaid ـه پلاس ریجن بندی داره؟ یعنی من باید بپرسم کارته برای us هست یا uk?
چون من 2 تا سایت هست که ازشون خرید دارم معمولا! یکیشون عکس کارت رو گذاشته بالاش نوشته uk/us! اون یکی برا uk یه قیمتی گذاشته برای us هم یه قیمت!
سوال دوم اینکه میتونم اکانت psnـم رو شارژ کنم 50$ بعد با 50$ پلاس بخرم؟

یه سوالی!
کارتهای prepaid ـه پلاس ریجن بندی داره؟ یعنی من باید بپرسم کارته برای us هست یا uk?
چون من 2 تا سایت هست که ازشون خرید دارم معمولا! یکیشون عکس کارت رو گذاشته بالاش نوشته uk/us! اون یکی برا uk یه قیمتی گذاشته برای us هم یه قیمت!
سوال دوم اینکه میتونم اکانت psnـم رو شارژ کنم 50$ بعد با 50$ پلاس بخرم؟

ریجنش ربط به کشور اکانت داره ، بله باید ببینید کارت برای us هست یا uk یا uae یا ...
معمولا uk گرون تر از us هست!!!
معمولا کارت پلاس بخری ارزون تر از کارت 50 دلاری در میاد، اما می تونی 50 دلار شارژ کنی بعد پلاس بخری

دوستان اگه كسى مستركارت يا ويزاكارت صادرشده از USA . تاكيد ميكنم آدرس آمريكا صادر شده باشه.
سايت يا كسى رو سراغ دارين پ خ بدين.
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or