همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

برای بازی انلاین بهترین سرور به صورت خودکار انتخاب میشه و فرقی در اشتراک پلاس و نوع اکانت نداره!!!

اگه میخوای اکانت اروپا داشته باشی = uk
اگه میخوای اکانت امریکا باشه= us
فرقشونم توی امکانات متفاوت و پوله اشتراک پلاسه!!!

بعد از انتخاب اکانت حواست باید باشه که کارت پلاسی که میگیری با اکانتت یکی باشه!
همینخیلی ممنون لطف کردی .ببخشید یه سوال دیگه اکانت حسد اول باید بسازم .چطور می شه ساخت .و اینکه ایرانی تو us بیشتره یا uk

برای بازی انلاین بهترین سرور به صورت خودکار انتخاب میشه و فرقی در اشتراک پلاس و نوع اکانت نداره!!!

همین!
خیلی ممنون لطف کردی .ببخشید یه سوال دیگه اکانت psn اول باید بسازم .چطور می شه ساخت .و اینکه ایرانی تو us بیشتره یا uk

Last edited by a moderator:
سلام دوستان یک سوالی داشتم ممنون میشم کمکم کنید..من دوستم اکانت امریکا داره ،،وبازی فیفا رو برا پلی 4 خریده منم خواستم استفاده کنم رو دستگاه خودم ..یوزر و پسوردشو زدم ولی بازیرو که دانلود کردم نمیزاره استفاده کنم ،،میگه باید بری اکتیوش کنی میرم تو ستینگ دستگاه اکتیوش که میخوام بکنم نمیزاره ..این پیغام را میده هر بازی یا اکانت فقط در یک پلی 4 اکتیو و قابلیت استفاده شدن رو داره،،یا برید دستگاه اولی رو دی اکتیو کنید..من الان باید چیکار کنم ..من بازی فیفا میخوام:((:((
اگر بازی رو با اکانت اصلی نگرفته بهش بگو دی اکتیو کنه بعد شما اکتیو کن!
ولی من یه اکانت زده بودم وقتی داشتم دی اکتیو می کردم پیغام داد بقیه یوزر ها میتونن از گیم هات استفاده کنن
به رفیقت بگو دی اکتیو کنه بعید می دونم بازیش دی اکتیو بشه:)

همین!
خیلی ممنون لطف کردی .ببخشید یه سوال دیگه اکانت psn اول باید بسازم .چطور می شه ساخت .و اینکه ایرانی تو us بیشتره یا uk
با خود کنسول هم میشه ساخت ؟

با خود کنسول هم میشه ساخت ؟

اكانتو بايد بسازي از توى خود كنسول هم بايد بسازي فكر نكنم كاري هم داشته باشه
بعد از بابت ايرانيا ربطي نداره ميتوني با هر كشور ديگه اي دوست بشي مثلا اگه اكانت us بسازي ميتوني با uk دوست بشي ربطي نداره

دوستان من یه سوال داشتم وقتی دکمه شیر رو میزنیم فیلم یا عکس رو توی PSN میذاره یا تو جاهای دیگه مثل فیسبوک؟
داخل پروفایل خودت میذاره بعدا از اونجا میتونی هر جایی بذاریش

- - -ویرایش - - -

اپدیت ها pause نداره یا کلا بازی هم می خوای دانلود کنی نداره این گزینه رو ؟
کلا برای دانلود توقف نداره اما هر وقت خواستی مودم رو خاموش کن یا اتصال رو قطع کن بعدا که دوباره دانلود میکنی از همون جایی که قطع شده ادامه میده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or