همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

روش قبلی Pause کردن، کشیدن کابل Ethernet از درگاه LAN ـه PS4 بود... ولی روش راحترش اینه که فقط گزینه Connect to the Internet روی PS4 رو غیرفعال کنی. (منظورم اینجاست)

ویدیو: Playstation 4 - How To Pause Your Game Downloads
اینو خودم میدونستم!:d این پستم که شما نقل قول کردی برای زمانی بود که این 2 تا روش جواب نمیداد! و دانلود رو از اول شروع میکرد!

من که از این بابت مشکلی ندارم ولی صادق یه راه حل گفته بود که چنتا از بچه ها تست کردن جواب داده ؛
برو تو قسمت Network بعد Test Connection رو بزن بعدش بیا بیرون تست کن ببین سرعتت درست شد یا نه ، اگه نشده بود دوباره همین کار رو انجام بده تا بشه ( باید فایلی که میخوای دان کنی تو لیست دانلود باشه و درحال دانلود )
جواب نداد
از دوستان اگه كسي راهب براي افزايش سرعت دانلوز از psn بلده راهنمايي كنن بنده رو
سرعت دانلودم از psn حدود ١/٨ سرعت دانلود عاديم هست

سلام دوستان یک سوالی داشتم ممنون میشم کمکم کنید..من دوستم اکانت امریکا داره ،،وبازی فیفا رو برا پلی 4 خریده منم خواستم استفاده کنم رو دستگاه خودم ..یوزر و پسوردشو زدم ولی بازیرو که دانلود کردم نمیزاره استفاده کنم ،،میگه باید بری اکتیوش کنی میرم تو ستینگ دستگاه اکتیوش که میخوام بکنم نمیزاره ..این پیغام را میده هر بازی یا اکانت فقط در یک پلی 4 اکتیو و قابلیت استفاده شدن رو داره،،یا برید دستگاه اولی رو دی اکتیو کنید..من الان باید چیکار کنم ..من بازی فیفا میخوام:((:((

هيچي ! راهكاري نداره !
من نميدونم چرا بعضي دوستان بدون دونستن و احاطه كامل داشتن به موضوعاتي مثل شير كردن روي PS4 اقدام به خريد شريكي مي كنن در صورتي كه روي همين مورد كلي بحث داشتيم !
من خودم ميخواستم روي PS3 اكانت شير كنم از فروم هاي فارسي گرفته تا قوانين سوني رو خوندم بعد تو رو خدا ببينيد يه سري چي كار مي كنن
شير كردن روي PS4 فقط روي يه دستگاه به صورت چند يوزره امكان پذيره و بر روي دستگاه دوم فقط از طريق اكانتي كه اون بازي ازش خريداري شده و فقط به صورت انلاين توانايي بازش داره !

کسی تونسته با Windows 8 چیز پی ان Share کنه واسه PS4 ؟
V P N ها مدتهاست که قطع اند اینایی هم که هست P Roxy هستند و در واقع برای استفاده از اونها روی وسایل دیگه مسیر Data رو از کامپیوتری یا لپ تاپی که روش این برنامه کانکت هست تغییر میده (Sharing برای پ روکسی یه اصطلاح اشتباه هست)
و بله روی ویندوز 8 هم به راحتی امکان پذیره منتها علاوه بر خود برنامه P Roxy نیاز به یه برنامه جانبی دیگه هم دارید مثل PS3 P Roxy که مسیر دیتای شما رو تغییر بده.

V P N ها مدتهاست که قطع اند اینایی هم که هست P Roxy هستند و در واقع برای استفاده از اونها روی وسایل دیگه مسیر Data رو از کامپیوتری یا لپ تاپی که روش این برنامه کانکت هست تغییر میده (Sharing برای پ روکسی یه اصطلاح اشتباه هست)
و بله روی ویندوز 8 هم به راحتی امکان پذیره منتها علاوه بر خود برنامه P Roxy نیاز به یه برنامه جانبی دیگه هم دارید مثل PS3 P Roxy که مسیر دیتای شما رو تغییر بده.
منظور شما pptp و اين حرفاس؟ اونا درسته كار نميكنه ولى مثلا كر يو كار ميكنه share هم ميشه

برای من قطع نیست و L2TP کار میکنه ، حالا من کاری با این نداشتم اصلا که چی کار میکنه چی نمیکنه ، خواستم ببینم کسی تونسته با ویندوز 8 اینو Share کنه یا نه ...

برای من قطع نیست و L2TP کار میکنه ، حالا من کاری با این نداشتم اصلا که چی کار میکنه چی نمیکنه ، خواستم ببینم کسی تونسته با ویندوز 8 اینو Share کنه یا نه ...
عزيز كريوو رو به 3 روش تو صفحه 36 توضيح داده شده . و روش چهارم هم با PS3Proxy هست.
ولى روش سوم با كريوو راحترين راه و سريعترين سرعت رو به شما ميده .
رو ويندوز 8 هم من Share كردم.

بله میشه Share کرد با 2 روش مختلف هم میشه یکی به صورت وایرلس و یکی هم Wire با استفاده از کابل Lan.

برای sign in شدن نیاز به ک-ریو این چیز هاست یا فقط دفعه اول نیاز هست ؟ و یه سوال دیگه ریجن 1 با 2 برای آنلاین فرق خاصی داره تو امکاناتش کدوم رو پیشنهاد میکنن دوستان !!!؟

برای sign in شدن نیاز به ک-ریو این چیز هاست یا فقط دفعه اول نیاز هست ؟ و یه سوال دیگه ریجن 1 با 2 برای آنلاین فرق خاصی داره تو امکاناتش کدوم رو پیشنهاد میکنن دوستان !!!؟
کلا PSN و استور (حداقل برای من ) فیلشر شده و من هر بار برای اتصال باید با قندشکن وصل شم
اگر از شما هم فیله هربار همین کار را باید بکنین

سوال دومتون، معمولا امکاناتشون در یه سطح هستش، اما گاها ریجن 2 یکسری بازیها و دموها را زودتر میاره در عوض ریجن 1 خیلی اکانت پلاس ارزونتره

آخرین ویرایش:
سلام .به همه دوستان .من پینگم با لندن 90-100 هستش .به نظرتون اکانت پلاس اروپا بگیرم یا امریکا ؟ کدوم بهتره برای من ?سوال بعدی چطور میتونم اکانت بسازم . از خود کنسول می شه یا از طریق pc .
و هنگام ساختن اکانت موضوع خاصی رو باید رعایت کنم .(مثلا کشورم رو بزنم ایران یا نباید بزنم ).

سلام .به همه دوستان .من پینگم با لندن 90-100 هستش .به نظرتون اکانت پلاس اروپا بگیرم یا امریکا ؟ کدوم بهتره برای من ?سوال بعدی چطور میتونم اکانت بسازم . از خود کنسول می شه یا از طریق pc .
و هنگام ساختن اکانت موضوع خاصی رو باید رعایت کنم .(مثلا کشورم رو بزنم ایران یا نباید بزنم ).

برای بازی انلاین بهترین سرور به صورت خودکار انتخاب میشه و فرقی در اشتراک پلاس و نوع اکانت نداره!!!

اگه میخوای اکانت اروپا داشته باشی = uk
اگه میخوای اکانت امریکا باشه= us
فرقشونم توی امکانات متفاوت و پوله اشتراک پلاسه!!!

بعد از انتخاب اکانت حواست باید باشه که کارت پلاسی که میگیری با اکانتت یکی باشه!
همین!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or